Jump to content
Sign in to follow this  
He11

Prezentare He11

Recommended Posts

Nick-ul tau:He11

Nume:Ilie

Prenume:Cuharciuc

Varsta:17

Locatia:Botosani

Jocul/rile Preferat(e):SAMP, Minecraft, cs 1.6

O scurta descriere despre tine:

Bună ziua, pentru început, voi începe cu prezentarea mea. Numele meu este Cuharciuc Ilie (în viața reală) Sunt frumoasă la vârsta de 17 ani, locuiesc în România. Botosani. Ca persoană, sunt un fir delicat și foarte discret. Spun adevărul fiecărei verde-în-față, indiferent de consecințele, nu-mi place minciuna și urăsc "barfitul din spatele". Încerc tot timpul să fac tot ce-mi stă în putință pentru a face pe oamenii din jurul meu să spună glumele și să încerce să nu-i placă să lase pe cineva afară, încerc să-l ajut să se integreze și să devină cunoscut. Sunt un baiat bun cu note bune si comportament disciplinat fara cazier judiciar si fara a fi prietenos, sociabil, imi place sa fac prieteni noi, sunt o gluma amuzanta, amuzanta, dar cand vine vorba de seriozitate, voi respecta ordinele impuse de lider și de superiorii mei. Vreau să descopăr lucruri noi, lucruri distractive sau interesante care să mă ajute să-mi stimulez gândirea și să-mi îmbogățesc vocabularul. Din punct de vedere gramatic, eu sunt un băiat care scrie corect, observând toate semnele de punctuație și folosind cuvinte care sunt corecte și semnificative. Timp liber este petrecut cu prietenii care se plimbă pe stradă seara, se plimbă cu bicicleta și, ca sport, practic fotbal, un sport pe care îl am ca idol Ibrahimovic. Sunt o persoană liniștită, fotbalul este un sport care vă ajută să vă controlați nervii și nervozitatea, vă ajută să stăpâniți și să încercați să renunțați la tot ceea ce ați dat vreodată. Deoarece persoana este foarte optimistă, îmi place să am încredere în puterile mele și să fac ceva până la capăt, sunt, de asemenea, o persoană de încredere și foarte sinceră. Când îmi cer situația, sunt foarte dură și impun foarte ușor. Nu sunt un lucru invidios, apreciez valorile și le evidențiez cât de mult pot. Am fost învățat să respect ceea ce merită, iar restul să-i trateze ca atare. Încerc să-mi ajut prietenii și oamenii aproape de tot ce am nevoie. Ei pot gândi diferit de cei pe care îi cunosc pentru că îi iubesc pe dușmanii mei. Sunt un băiat sociabil, mă atașez foarte repede la oameni, îmi place foarte mult să lucrez cu prietenii, sunt foarte sinceră (nu suport minciuna)!

De unde ai aflat de eGaming:de pe net

O poza cu tine(sa vedem si noi cu cine stam de vorba,nu este neaparat sa pui o poza):"poza de profil"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!

 

Dar am o intrebare: Ai tradus descrierea cu Google Translate? :)) 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...