Sign in to follow this  
BigBest14

Cerere unban BigBest14

1 post in this topic

Numele meu(la momentul primirii banului):BigBest14

Numele adminului:VRazvanG

Motiv:xray/refuz control team viewer

Durata ban:Permanent

Dovezi(photo,video): -

Totul a inceput cand, in ultima mea seara de jucat pe serverul asta, am primit un texture pack de la un prieten care ma ajuta sa vad minereuri, stiu, nu trebuia.. Si fix la o jumatate de ora dupa, am fost prins si pedepsit cu 7 ore de inchisoare.. Imediat dupa asta, am scos tot.. Mi-am invatat lectia.. Urmatoarea zi am fost supus la un control prin team viewer de catre VRazvanG, avand macbook, am crezut ca nu il pot descarc, dupa ce mi-a dat admin-ul link, am reusit.. In acel moment, din cauza conexiuni slabe la internet, asta deoarece stau la camin la facultate si cum toti sunt conectati pe acelasi wi-fi, viteza este slaba.. Asa ca am vrut sa imi fac hotspot de pe telefon si sa pot juca, ca sa pot demonstra ca nu mai am nici un fel de program special de detectare a minereurilor (xray).. Atunci am fost deconectat, astfel am primit ban deoarece am parasit serverul.. As vrea, daca se poate, sa-mi ridicati ban-ul :( Am muncit foarte mult pe acest server, mi-a placut mult, imi pare extrem de rau de ce am facut, cred aveam aproape 70 de ore jucate.. Nu o sa mai repet niciodata aceasta greseala.. Acum regret.. Nu imi vreau banii, nici itemele sau mai stiu eu ce.. Vreau doar sa revin pe server :( Se poate sa mi se permita o "a doua sansa" ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.