Sign in to follow this  
Brancusi

Aplicatie Brancusi-205-23

2 posts in this topic

................................................................................................................................

NUME (real) : Adrian

NUME (pe server): Brancusi

VARSTA : 23

LINK PROFIL FACEBOOK: https://www.facebook.com/adrian.surdu.79

NUME CONT: brothrey

ORE JUCATE: 205

NUMAR LICENTA MODERATOR : MOD/0002

---------------------------------------------------------------

1. Descrierea ta personala intr-un paragraf (minim 120 cuvinte) : Salut! Sunt Adrian, aka Brancusi! Sunt din Cluj Napoca, originar din Mures, si am decis sa intru si eu in colectivul staff-ului de pe RPP. Sunt o persoana deschisa, sociabila si prietenoasa. Stiu de gluma, pot rade la multe chestii, si nu-s genu sa ma supar prea usor. Nu-mi plac oamenii falsi, dar speram sa nu dam de ei pe aici :). Joc pe server cam de 3-4 luni, si imi place atat dm-ul cat si driftul. Oricand ma vedeti pe server puteti apela la mine pentru un sfat, daca pot va ajut cu mare drag. Altceva ce sa va mai spun? O sa vedeti cu ochii vostri cand o sa ne intalnim pe server sau pe discord.

2.De ce iti doresti sa te alaturi echipei RPP-Staff ? : Pentru a ajuta playerii, pentru a mentine o oarecare pace pe server.

3. De ce ai ales RPP-Gaming ?: Pentru ca e una din cele mai mari, daca nu cea mai mare comunitate de MTA din Romania

4. Cu ce iesi in evidenta fata de ceilalti candidati?: Multi ani de experienta ca admin pe multe alte jocuri

5. Ai mai avut experienta ca si moderator? Daca da, pe ce server si in ce circumstante?: Pe MTA nu, e primul server

6. De ce te-am alege pe tine ca si moderator?: Pentru ca sunt matur si responsabil, si pot sa spun, chiar destul de activ

7.Β Cate ore pe zi poti oferi server-ului?: In functie de zile, intre 2 si 8 ore

8. Ce este STAFF GUIDE ?:Β  Ghidul de baza al membrilor STAFF. Aici gasim tot ce tine de numarul de avertismente , de actiunile impotriva playerilor care fac spam sau injura, sau multe alte chestii

9. Ce este SISTEMUL AW?: Sistemul AW sau admin warning, este sistemul de penalizare al adminilor, de la 1 la 3 puncte de penalizare

10. Care este comanda ce interzice accesul unui jucator pe server?: Ban

11. Cate zile este valabil unu AWp in cazul unui MODERATOR?: 15 zile

12. Diferenta dintre BLOW si DESTROY:Β  Blow explodeaza vehiculul, iar destoy il distruge, deci aparent cam acelasi lucru

13. Din ce motive ai da unui jucator MUTE?: Pentru spam, injuraturi sau jigniri

14. Cate AWp pot fi acumulate maxim?: 3

15. Care este comanda pentru a teleporta un jucator la altul?:Β  Warp player to

16. Enumereaza 5 comenzi din AP ale MODERATOR-ului:Β  Kick, Mute, Ban, Freeze, Spectate

17.Cate CAT. are STAFF GUIDE?: 8

18. Pe o scara de la 1-10 care este nivelul tau la limba engleza?: 10

19. Cunosti si alte limbi? Daca da, care?: Franceza, dar la un nivel scazut.

---------------------------------------------------------------Β 

ACCEPTAT.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.