iRackRO

Reclamatie Brancusi Abuz si Limbaj Neadecvat

11 posts in this topic

Numele meu: iRack

Nume admin: Brancusi

Motivul reclamatiei: Limbaj Vulgar si se vede clar in poze cum imi da warp la o masina si dupa blow. *PROBLEMA LA F12*

Dovezi(photo,video): https://imgur.com/a/SUHoPRr

Pai hai sa incepem asa: copil copac nu e limbaj neadecvat. Vine de la mersul leganat al copiilor mici, si nu cred ca gresesc cand zic ca esti unul. Ti-am dat warp la mine asteptand cu nerabdare reclamatia uluitoare pe care o pregateai, si intre timp cineva m-a dat jos din masina si a inceput sa dea peste mine cu peacemode. Nu mai stiu numele playerului, ceva strain, dar i-am dat blow si tu erai in masina. Daca mai ai nevoie de alte informatii astept. Cat despre intrebarea mea, consider ca era destul de pertinenta avand in vedere mirosul de pe server. Invata sa te comporti, sa vorbesti civilizat si sa nu mai fii un plod rasfatat, si poate o sa-ti mearga bine mai departe, pentru ca atata timp cat tu ai figurile pe care le faci cu colegii de la gradinita si pe server, unde, te asigur, sunt si oameni mai mari, asta o sa primesti.

Nu mi-ai zis copil copac, m-ai intrebat daca m-am ca.... pe mine. Dovada cand persoana aceea dadea In tine cu peacemode. + Ca daca cineva da in tine cu peacemode,ii dai lui blow, nu te dai jos din masina ta, cu mine inauntru ( mi-ai dat warp fara sa iti dau voie ) si dupa m-ai bubuit pe mine.

Eu zic sa citesti putin mai atent ce am scris acolo:

5 minutes ago, Brancusi said:

intre timp cineva m-a dat jos din masina si a inceput sa dea peste mine cu peacemode

Spoiler

Si de cand trebe sa-mi dai tu, un mucos, voie sa iti dau warp? Mai ales cand e o situatie care ne implica pe amandoi, deci am considerat ca daca te aduc la mine am grija sa poti scrie linistit postarea, fara sa vina vreun player sa te omoare

Poza ? Inainte sa dai blow trebuie sa ai un screenshot, il vreau pe www.imgur.com .  Tot ce ai scris tu e o minciuna, ca sa te scoti.

Daca tu crezi ca eu stau sa fac screenshot inainte de fiecare comanda de admin executata, imi pare rau pentru tine, dar ai probleme grave

Are rost, sa mai ceara cineva o dovada de mute de la tine ? ai asa ceva ?

Membrul In Cauza A Fost Atentionat !.

ADMIN *RealCock*

Dumnezeu Este Seful Meu Iar Voi Sunteti Sclavii Mei !

Membrul in cauza va fi sanctionat pentru limbajul vulgar folosit, conform regulamentului:CAT 3 Nr:3.16 +1 AW.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.