Sign in to follow this  
ZeeD

Aplicatie - Rvssian - 1100 - 17

2 posts in this topic

Posted (edited)

...............................................................................................................................

NUME (real) : Mitran Daniel Stefan

NUME (pe server): Rvssian

VARSTA : 17 ani

LINK PROFIL FACEBOOK: https://www.facebook.com/dany.zdan.12

NUME CONT: stefanmitran

ORE JUCATE: 1100

NUMAR LICENTA MODERATOR : MODE/0047

---------------------------------------------------------------

1. Descrierea ta personala intr-un paragraf (minim 120 cuvinte) : Salut, ma numesc Mitran Daniel dar multi imi spun Stefan si locuiesc in Alba Iulia. Stiu limba engleza destul de bine. Multe lucruri nu fac dar imi place sa ies e afara sau sa ma plimb cu bicicleta sau crosul . Deseori cand ma plictisesc ma uit la seriale sau filme. Mai multe despre mine nu pot spune in mare . Mersi de atentia acordata !

2.De ce iti doresti sa te alaturi echipei RPP-Staff ? : Avand in vedere ca am mai fost alaturi de echipa rpp-staff stiu care e treaba si e comunitatea perfecta pentru oricine

3. De ce ai ales RPP-Gaming ?: Serverul il gasisem de mult timp dar doar de cativa ani buni am inceput activitatea zilnica si mi-a placut dupa ce m-am obisnuit cu serverul.

4. Cu ce iesi in evidenta fata de ceilalti candidati?: Nu ies cu nimic in evidenta. Nu am absolut nimic special, sunt un om normal

5. Ai mai avut experienta ca si moderator? Daca da, pe ce server si in ce circumstante?: Am fost pe acest server o perioada lunga de timp. In rest nu .

6. De ce te-am alege pe tine ca si moderator?: Avand in vedere experienta cu staff-ul de e acest server si dorinta de a ajuta serverul ca toti ceilalti din staff.

7. Cate ore pe zi poti oferi server-ului?: 2 ore sau 3

8. Ce este STAFF GUIDE ?: STAFF GUIDE este un regulamentul pe care membri staff-ului si playeri trebuie sa il cunoasca

9. Ce este SISTEMUL AW?: Este sistemul de sanctionare a celor din staff .

10. Care este comanda ce interzice accesul unui jucator pe server?: /ban

11. Cate zile este valabil unu AWp in cazul unui MODERATOR?: 15 zile

12. Diferenta dintre BLOW si DESTROY:  BLOW explodeaza masina, DESTROY distruge masina

13. Din ce motive ai da unui jucator MUTE?: Limbaj vulgar, spam, jignire, reclama

14. Cate AWp pot fi acumulate maxim?: 3 

15. Care este comanda pentru a teleporta un jucator la altul?: warp player to

16. Enumereaza 5 comenzi din AP ale MODERATOR-ului: Blow, Mute, Spectate, warp, kick

17.Cate CAT. are STAFF GUIDE?: 8

18. Pe o scara de la 1-10 care este nivelul tau la limba engleza?: 8-10

19. Cunosti si alte limbi? Daca da, care?: engleza

Edited by ZeeD

ACCEPTAT.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.