Sign in to follow this  
Titan_GhosT

Aplicatie Titan - 2377 - 18

2 posts in this topic

...............................................................................................................................

NUME (real) : Necula Robert Marius

NUME (pe server): Titan

VARSTA : 18 ani

LINK PROFIL FACEBOOK: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002327556011

NUME CONT: GhosT123

ORE JUCATE: 2377

NUMAR LICENTA MODERATOR : MODE/0007

---------------------------------------------------------------

1. Descrierea ta personala intr-un paragraf (minim 120 cuvinte) : Ma numesc Robert, am 18 ani, practic Freeride/Downhill urban. Imi place sa imi petrec timpul cu prietenii mei pe afara pana la ore tarzii sa ne distram cum stim noi cel mai bine. In ciuda faptului ca am si programul de munca incerc sa echilibrez si sportul pe care il practic si activitatea sporita pe server.

2.De ce iti doresti sa te alaturi echipei RPP-Staff ? : Avand in vedere ca am mai fost in staff si stiu cu ce se mananca atentia si sarcina de admin.

3. De ce ai ales RPP-Gaming ?: Pentru ca este serverul cu care mi-am inceput cariera de MTA si cu bune si cu rele ramane serveru' meu preferat.

4. Cu ce iesi in evidenta fata de ceilalti candidati?: Faptul ca e posibil sa am mai multe cunostinte decat unii ca membru staff.

5. Ai mai avut experienta ca si moderator? Daca da, pe ce server si in ce circumstante?: Da, am fost de cateva ori pana la gradul de supermoderator.

6. De ce te-am alege pe tine ca si moderator?: Avand in vedere experienta pe care am capatat-o de-a lungul timpului cat am fost in staff.

7. Cate ore pe zi poti oferi server-ului?: 3-4-5

8. Ce este STAFF GUIDE ?: STAFF GUIDE este un regulamentul pe care membri staff-ului si playeri trebuie sa il cunoasca

9. Ce este SISTEMUL AW?: Este sistemul de sanctionare a staff-ului

10. Care este comanda ce interzice accesul unui jucator pe server?: /ban

11. Cate zile este valabil unu AWp in cazul unui MODERATOR?: 15 zile

12. Diferenta dintre BLOW si DESTROY:  BLOW explodeaza masina, DESTROY distruge masina

13. Din ce motive ai da unui jucator MUTE?: Limbaj vulgar, spam, jignire, reclama

14. Cate AWp pot fi acumulate maxim?: 3 

15. Care este comanda pentru a teleporta un jucator la altul?: warp player to

16. Enumereaza 5 comenzi din AP ale MODERATOR-ului: Blow, mute, spectate, warp, kick

17.Cate CAT. are STAFF GUIDE?: 8

18. Pe o scara de la 1-10 care este nivelul tau la limba engleza?: 8-9

19. Cunosti si alte limbi? Daca da, care?: Spaniola la perfectie.

• Love 2

ACCEPTAT. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.