Sign in to follow this  
georgegabriel

Smecheru cerere staff

2 posts in this topic

................................................................................................................................

NUME (real):Alex.

NUME (pe server):Smecheru

VARSTA :15 ani.

LINK PROFIL FACEBOOK:https://www.facebook.com/

NUME CONT:georgegabriel

ORE JUCATE:90.

---------------------------------------------------------------

1. Descrierea ta personala intr-un paragraf (minim 120 cuvinte) :Ma numesc Daniel,am 15 ani imi place foarte mult scoala.Sunt din orasul Bucuresti Sector 3,stau la curte.Imi mai plac foarte mult masinile mai ales motocicletele.

2.De ce iti doresti sa te alaturi echipei RPP-Staff ? :Deoarece vreau sa ajut aceasta comunitate,si sa ma distrez.

3. De ce ai ales RPP-Gaming ?:Deoarece este un server de freeroom si mie imi plac serverele de acest tip.

4. Cu ce iesi in evidenta fata de ceilalti candidati?:Eu nu cred ca ies in evidenta cu nimic sincer.

5. Ai mai avut experienta ca si moderator? Daca da, pe ce server si in ce circumstante?:Nu am mai avut,deoarece am ales sa fac o cerere.

6. De ce te-am alege pe tine ca si moderator?:Deoarece sa vad  cum ar fii pentru mine cu moderator pentru prima oara.

7. Cate ore pe zi poti oferi server-ului?:2-3 cam asa,eu de obicei stau pe server 3-4 ore pe zii.

8. Cat timp poti acorda serverului?:2-3 ore.

9. Ce este SISTEMUL AW?:AW exprima 15 zile de moderator si 25 de super moderator.

10. Care este comanda ce interzice accesul unui jucator pe server?:Ban desigur.

11. Cate zile este valabil unu AW in cazul unui MODERATOR?:15 zile.

12. Diferenta dintre BLOW si DESTROY:Diferenta dintre blow si destory esta ca blow inseamna a sufla si destroy a distruge.

13. Din ce motive ai da unui jucator MUTE?:Motivele pentru care iei mute este cand injuri adica cand folosesti limbaj vulgar.

14. Cate AW pot fi acumulate maxim?:3

15. Care este comanda pentru a teleporta un jucator la altul?:/warpplayerto

16. Enumereaza 5 comenzi din Admin Panel :/ban,/kick,/mute./warpplayerto,/givegun.

18. Pe o scara de la 1-10 care este nivelul tau la limba engleza?:Cam pe la 5 asa.

19. Cunosti si alte limbi? Daca da, care?:engleza

Edited by georgegabriel

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.