Jump to content
Sign in to follow this  
JesTyCk

NEW PROJECT SERVER SA:MP 2020

Recommended Posts

Bună ziua, 

 

  • Deschid acest topic în speranța că mai sunt oameni pe aici ce mi se vor alătura, pentru a sprijini comunitatea noastră bătrână, cu un istoric plin de amintiri frumoase. Știu că mulți dintre voi vă amintiți perioadele acelea ce stăteam până târziu în noapte distrându-ne. Mulți dintre noi în momentul de față lucrăm, suntem prinși cu facultatea,licență, master, familie, ei bine, hai să rupem puțin din timpul nostru pentru a  ajuta această comunitate, cândva făcând parte din viața noastră.

 

În momentul de față vrem să deschidem un server de SA:MP dedicat vouă oamenilor ce vor să-și aducă aminte de momentele frumoase petrecute pe această comunitate și pentru noua generație.

Pentru a putea fi posibil și de succes acest nou proiect, avem nevoie de voi, avem nevoie ca voi să ne fiți alături.

 

Serverul până în momentul de față este în proporție de 90% gata,  deorece avem nevoie de VOI pentru a putea spune că suntem 100% pregătiți să dăm drumul serverului. Avem nevoie de oameni dornici să ajute la testat înainte ca serverul să fie ONLINE, pentru că ne dorim să testam totul înainte de a da drumul, iar eu consider că unde testează mai multe persoane, nu se compară cu testing-ul a 2-3 persoane. 

 

VĂ ASTEPT CU MESAJE ÎN PRIVAT PENTRU A VĂ ADĂUGA ÎN ECHIPĂ, coordonator echipă testeri fiind @Kurama , deoarece acest om și-a dedicat din timpul lui pentru a lucra la acest GM, iar pentru asta are tot respectul meu.

 

  • Serverul este parolat, DNS-ul fiind :  rpg.egaming.ro:7777
  • Parola o vor afla doar cei ce vor să ajute și vor face parte din echipă.

 

  • Cei ce vor să ajute la testing,  sunt rugați să-mi trimită un Mesaj Privat aici pe forum.

 

Cu stimă și respect, 

JesTyCk

 

Un Crăciun Fericit vă doresc și Sărbători fericite !

  • Like 7
  • Love 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună ziua,

 

Parola serverului a fost scoasă pentru a se putea conecta oricine, oricând, cu rugămintea de a raporta orice BUG fie el mic sau mare pe care-l întâlniți pe server.

Pe lângă raportarea bug-urilor puteți face și propuneri, ce doriți să se adauge sau să se modifice.

 

Multumesc anticipat!

 

Cu stimă, 

al vostru JesTyCk

  • Like 2
  • Love 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...