Jump to content
Sign in to follow this  
Guest wLLy

Restructurare categorii / propuneri

Recommended Posts

Guest wLLy

Buna seara! 
In ultima vreme s-a instalat o inactivitate totala pe forum, ceea ce nu trebuia sa se imtample. Am luat decizia de a restructura categoriile forum-ului si de a va asculta propunerile voastre in legatura cu asta. Sunt foarte multe categorii pe forum unde nu s-a mai activat de mult timp si vrem ca ele sa fie regandite sau schimbate cu altele mai tentante pentru membrii comunitatii eGaming. 
*MODERATORII eGaming sunt obligati sa verifice sectiunea pe care activeaza si sa vina cu idei/propuneri noi pentru aceasta. Mai pe scurt vrem o analiza de la voi.

*ORICE membru al acestei comunitati poate veni cu o sugestie pentru oricare dintre categoriile existente pe forum.

 

 

Am pregatit si un model de postare si am rugamintea sa il respectati.

 

Numele categoriei:

Sugestie: 

Cum crezi ca va ajuta aceasta schimbare?:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

Avand in vedere ca acum avem moderatori aproape pe fiecare sectiune, am sa va rog sa luati la cunostinta acest topic si sa incepeti analizarea sectiunilor moderate. Vreau de la voi o analiza cat mai buna, vreau sa stiu ce este in plus sau in minus pe fiecare sectiune in parte. 

 

@aWm97 @yungpulse @Alex @Andrei26 @ArSsurA @aXeL7  @J0k3ru @OmuPower @hurdu @Exchange -> ultimii doi, puteti sa va ganditi impreuna si postati doar unul singur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numele categoriei: Sport

Sugestie: Creeare unui topic in care sa fie postat zilnic de catre moderatorii sport , 5-10 ponturi , un fel de biletul zilei.

Cum crezi ca va ajuta aceasta schimbare?: Cred ca ar prinde bine un altfel de topic , mai ales dupa ce va trece aceasta pandemie si vor revenii toate campionatele din lume , deoarece avem multi pariori pe comunitate .

Edited by aXeL7
edit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numele categoriei: Grafica si Design

Sugestie: Aici sunt cam multe o sa le enumar pe puncte:

1. Sterse topicuri vechi la Personal Request.

2. Sters topicul Request thread, odata ce a fost facuta categoria Personal Request nu isi mai avea rost acel topic.

3. Inchise topicurile inactive din sectiunea Fotografie, Web Design si Lucrari.

4. Topicul Best tags din sectiunea Lucrari sters, nu mai este activitate plus nu am mai vazut nici implicare in ultimul an, sa nu zicem mai puin ca nu erau moderatori.

5. Store tag din sectiunea Gifts topic sters, nu mai vad implicare de la creatori si nu ii mai vad rostul, daca vreti sa faceti avatare free aveti "Brutaria" sau puteti face cadouri random in Gifts.

6. Subforum-ul Team work pus pe hide pentru o perioada deoarece nu sunt moderatori, nu poti face munca in echipa in 2 persoane.

Cum crezi ca va ajuta aceasta  schimbare: Eu zic ca o sa ajute deoarece erau multe topicuri care nu isi mai aveau rostul iar acum o sa fie mai usor de gasit un lucru pentru ca este cam totul pus la punct in proportie de 80%. Cu idei o sa ma gandesc, am ceva in cap dar nu este sigur, in caz ca ma gandesc o sa va anunt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...