Jump to content
Sign in to follow this  
hurdu

Proiect nou

Recommended Posts

Salut, daca nu ma stiti, permiteti-mi sa ma prezint. Ma numesc Rares, prietenii si cei apropiati ma striga Hurdu, am 18 ani si as dori sa deschid pe aceasta comunitatea miunata un server sau un post pentru a asculta toata comunitatea muzica. M-am gandit la un server de SA:MP Stunt sau un post de Radio, dar lucrul asta depinde total de voi, membrii comunitatii daca credeti ca ati juca pe serverul de Stunt sau ati prefera sa ascultati muzica pe viitorul server care se va deschide de RPG sau pe forum.

Tin sa anunt ca ma voi ocupa eu de tot! Vreau doar sa fac un sondaj, daca alegeti una din cele doua, va rog sa si argumentati de ce ati facut aceasta alegere. (nu e obligatoriu)

 

!! Am vazut ca sunt cereri de Five M,CS:GO sau CS 1.6, daca lucrurile decurg frumos si merg bine, poate ma voi ocupa si de unul din aceste proiecte. Dar e nevoie de mult suport si ajutor din partea voastra. Vreau sa lucram impreuna in asa fel incat sa aducem noi oameni pe comunitate sau chiar si pe cei vechi care au fost inactivi. 

 

xWqOnfO.png                                                                                                                                   kKITn5N.png

 

 

 

  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai jucat ar fi dupa parerea mea Five M sau CS:GO, eu unul stunt nu joc iar radio nu ascult, prefer playlistul meu sau daca sunt in conferinta, nu ascult chiar de loc, felicitari pentru “curajul” de a deschide un server, dar daca vrei sa te axezi pe ceva de viitor, eu cred ca cele 2 de mai sus ar fi cele mai potrivite, daca deschizi un radio sau un server de stunt, ceva timp il vei tine si nu o sa te mai axezi pe ce se joaca acum.  Daca nu ar fi serverul eGaming in deschidere, eu nu as mai avea samp-ul instalat, as prefera Five M sau CS:GO.

Edited by BuhuhuDrace

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, BuhuhuDrace said:

Mai jucat ar fi dupa parerea mea Five M sau CS:GO, eu unul stunt nu joc iar radio nu ascult, prefer playlistul meu sau daca sunt in conferinta, nu ascult chiar de loc, felicitari pentru “curajul” de a deschide un server, dar daca vrei sa te axezi pe ceva de viitor, eu cred ca cele 2 de mai sus ar fi cele mai potrivite, daca deschizi un radio sau un server de stunt, ceva timp il vei tine si nu o sa te mai axezi pe ce se joaca acum.  Daca nu ar fi serverul eGaming in deschidere, eu nu as mai avea samp-ul instalat, as prefera Five M sau CS:GO.

Nu sunt multi care joaca Five M, am intrat pe gametracker si sunt putini jucatori fata de un server de SA:MP. Cel mai mare numar de jucatori l-am vazut de 32. Trebuie sa ne axam pe ce joaca romanii, nu pe jocurile noi.. Noi vrem sa avem oameni ce joaca pe acele servere, nu doar sa avem serverele si sa nu joace nimeni, decat 1/2.

Mai astept pareri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu m-am gandit la ideea cu radio si ar fi bine venita, a mai fost si in trecut pe srv de samp si chiar a avut succes.

Cu serverul de stunt nu stiu ce sa zic, aici are dreptate BuhuhuDrace, am vazut ca lumea prefera mai mult FiveM si CS:GO. Acum ramane la decizia lui JesTyCk.

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://sonic.hosteaza.com:8008/

 

!!!Anunt!!!

Serverul de Radio este gata, sper sa va bucurati de cea mai buna muzica, ma voi ocupa de playlist. Am multe idei pentru acest server! Alaturi de voi va fi si mai frumos. Avem loc de 250 de ascultatori, deci chemati-va prietenii si haide-ti sa ne distram impreuna!

  • Like 1
  • Love 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

Closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...