Sign in to follow this  
JusT-Me

eGaming in viziunea voastra

62 posts in this topic

Cum vedeti voi eG, ce viitor ii vedeti, sa zicem peste cativa ani, ce ati dori sa fie schimbat , etc...

Aici discutati, fara posturi pentru +1 va rog !

• Like 1

depinde,daca oamenii o sa aiba sanatate,comunitatea va exista mult si va fi mai po######ta !

Din punctul meu de vedere,ar trebui mai multi oameni pe serverele de counter-strike,si mai multe servere cu alte moduri.Mi-ar place daca s-ar face o cupa de Photoshop + o cupa de FIFA 2008 !

Multumesc !

Eu il vad cu multi mai multi playeri pe toate serverele de cs , samp , mu , wow si oameni mai de treaba :)

depinde,daca oamenii o sa aiba sanatate,comunitatea va exista mult si va fi mai po######ta !

Din punctul meu de vedere,ar trebui mai multi oameni pe serverele de counter-strike,si mai multe servere cu alte moduri.Mi-ar place daca s-ar face o cupa de Photoshop + o cupa de FIFA 2008 !

Multumesc !

Sincer, in toate posturile tale gasesc numai aberatii peste aberatii...

'oamenii o sa aiba sanatate' , ce legatura are asta cu forumul? Omul poate sa scria si din spital (scuzati sarcasmul)

Cupa PS? n-am auzit de asa ceva ! Exista SOTW !

Fifa 08? de ce nu 09? Poate va fi

Exact,eu propun 09.

Eventual fifa 10 :) dar mai e pana atunci...

DEci nu am de gand sa incep cu Linguseli ca nu are rost !!

Egaming la cum se prezinta acum ... fiind o comunitate puternica cred ca va rezista si in urmatorii ani multumita majoritatii playerylor de treaba care sunt cu adevarat in cautare sa isi faca prieteni atunci cand joaca !!

As vrea in Viitor sa vad o cupa Fifa 2009 sau poate chiar 2010 .... si pe Servarul de SA-Mp dupa fiecare Wipe sa nu se mai faca BUg Abuse .... !! :)

• Like 1

Eu vad aceasta comunitate, in viitor, mult mai p.o.p.u.l.a.t.a. (am scris asa cu puncte ca sa nu cenzureze).

Daca playerii o sa joace cinstit si nu o sa se tina de prostii si alte chestii ilegale, totul o sa fie bine.

Mi-ar placea sa vad serverul SA:MP Moderntopia Official, si inca un sever de SA:MP cu alt mod (stunt, dm, race ... etc), doar unul nu toate 3.

eGaming UP !

Un viitor urat...

Vor pleca cei care au ajutat cu adevarat aceasta comunitate , si vor veni toti fitosii numai pe interese :))

In orice caz , cred ca comunitatea va ajunge la o performanta uriasa !

eGamin este locul perfect dupa o zi grea de munca , dupa o zi stresanta la scoala. Singurul loc unde uiti de gandurile rele , si te poti relexa. Communitatea este intr-o dezvoltare permanenta , cu oameni maturi si cu foarte multe idei interesante. Singura schimbare care trebuie sa vina nu este din partea staff-ului ci din partea noastra , trebuie sa lasam ura si invidia la o parte atunci cand ne petrecem timpul aici.

alte opinii?:X

Eu il vad cu niste playeri .. sa nu jignesc cu putin cunostiinte , Sharp si unii asistenti au prea multe pretentii din partea noastra dar daca sar uita vreun strain la ce playeri avem ... lasa de dorit. Degeaba va bucurati ca avem/ti 200 playeri din care 150 sunt... in fine.

Nu am o parere foarte buna de partea MTA. Din cate vad dureaza mult sa dechideti si serverul de RP si multe altele incepeti un lucru si cand va amintiti il terminati. Nu aveti timp ? nu va apucati in fine , nu trebuie eu sa spun , oricum faceti cum vreti.

--------------------------------------

Sharp ? nu te supara dar tu vrei sa ai playeri si membri dar... Sa fiu corect si fara rusine nu stii sa apreciezi un player. Tu vrei doar sa te "joci" de-a administratorul , reguli , si adminare.

Eu m-am referit la egaming in general, sectiunea mta e mai sus, infine.

Da, in Romania media de varsta a playerilor este de 13-15 ani, in strainatate 16-18.

Daca nu ar exista reguli si administratori, nu ar fi un haos si mai total decat cel actual?

Eu vad comunitatea in viitor mult mai organizata si cu playeri vechi dar si nou veniti.

Poate se vor face si concursuri de fifa iar rubrica "Grafica si Design" o sa fie mai folosita.Cred ca se vor face un fel de grupe..cei care joaca cs,cei care joaca samp,cei care joaca fifa , etc.

Oricum daca va fi intretinuta poate ajunge departe:)

Da, in Romania media de varsta a playerilor este de 13-15 ani, in strainatate 16-18.

Daca nu ar exista reguli si administratori, nu ar fi un haos si mai total decat cel actual?

SIncer intr-un fel ar trebui sa ne laudam cu faptul ca avem playery de la o varsta mai frageda .. o varsta la care cei din strainatate nici nu stiau de Sa-MP .. insa lipsa de experienta lasa de dorit ;)

Nu , unele reguli sunt foarte aiurea.

SIncer intr-un fel ar trebui sa ne laudam cu faptul ca avem playery de la o varsta mai frageda .. o varsta la care cei din strainatate nici nu stiau de Sa-MP .. insa lipsa de experienta lasa de dorit :))

Aha, deci romani au jucat prima oara SAMP sa inteleg ?;)

E greu sa zicem cum va fi peste 1 luna , 1 an , 2 ani . Nu se stie niciodata , pentru intretinerea acestei comunitati ( forum , servere ) se platesc anumiti bani . Este destul de bine acum , un forum "ingrijit" , o comunitate , chiar daca mai exista certuri , pe care o putem considera o familie.

Stiti cum e vorba aia :"Prezentul conteaza , viitorul ni-l facem singuri"

Un singur lucru este singur sigur va avea succes :).

Un server important , o communitate mare dar cu un defect care este si actual , incepatori si oameni in care nu poti avea incredere.

@ caNabis : te rog frumos sa nu mai critici lumea , fiecare isi expune punctul de vedere , la fel ca si tine merita ascultati.

Eu o sa spun 2 variante.

1. Cum as vrea eu sa vad eGaming:

Plin de oameni seriosi, un staff pe masura, si foarte po######t.

2. Cum presupun ca va ajunge:

Din pacate, daca nu se iau masuri, il vad cu media varstei jucatorilor undeva pe la 12 ani, si de aici se pot insinua urmarile. dar sper din tot sufletul sa nu se ajunga la asta.

cu timpul si cei mici se vor maturiza...

cum o fi o fi ...sa speram ca nu o sa devenim prea maturi ca sa uitam de eg :>

AlinutZ asta nu cred ca se va intampla, bine poate doar pentru uni.Atata timp cat staff-ul este bun nu prea are ce sa ne duca in jos.Sugestii nu prea am dar eGaming are succes si va avea.

ma nu a zis nimeni sa nu ne maturizam prea tare, ca pana si copii aia care intra cu coduri in joc isi au rolul lor :) dar sa nu domine ei serverul. Adica trebuie din 100 de membri cam 20-30 macar sa fie seriosi , ca sa poata organiza, 50 sa fie mai nebuni dar cand e vorba de lucruri serioase sa stie cum se procedeaza ( gen nu tamptitii - scuzati expresia - carora li se pare distractiv sa intre cu hidra si sa distruga un event :) ), si hai fie si 20 de playeri dusi cu capu care sa mai anime un pic atmosfera.

Acum eu sper sa se ajunga cat mai bine, deja cei care sunt aproape de la inceput au ajuns toti sus. Si eu zic aici de cei care au venit la wipe din 1 noiembrie '08, printre care si eu: RydeR, aSisTeNt, Jun10r, j0k3r, Anonim, dmxcuza, Caponne_Anndre1(actual the strik3r), GTZ, Crytek, chiar si Blain cat a fost aici, si probabil multi altii de care eu nu stiu.

Si continui sa cred ca 1 noiembrie '08 a fost inceputul pentru ca atunci a avut loc explozia de playeri pe comunitate. Ca sa nu mai zic de wipe-ul din mai, cand nu scadea numarul playerilor sub 150.

Hmm eGaming are useri,ceea ce e bine,ce nu e bine e faptul ca mentalitatea unora este prea scazuta la fel si varsta.

eGaming a inceput incet si a ajuns ceva mare. Va avea succes in continuare mai ales daca vor mai aparea in forumul de "Online Gaming" inca cateva servere online :)) (wolfenstein , AA3 ... )

AlinutZ asta nu cred ca se va intampla, bine poate doar pentru uni.Atata timp cat staff-ul este bun nu prea are ce sa ne duca in jos.Sugestii nu prea am dar eGaming are succes si va avea.

cum spune si sharp "Egaming esti TU" si se refera la playeri nu la admini, degeaba avem 5admini priceputi si 100de playeri cu care nu prea ai ce discuta.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.