Sign in to follow this  
JusT-Me

eGaming in viziunea voastra

62 posts in this topic

cum o fi o fi ...sa speram ca nu o sa devenim prea maturi ca sa uitam de eg :))

cat adevar poate sa zica fraza de mai sus,si mie de chestia asta imi este frica sa nu ne maturizam prea mult ,ca ce este mult strica.

cat adevar poate sa zica fraza de mai sus,si mie de chestia asta imi este frica sa nu ne maturizam prea mult ,ca ce este mult strica.

Sa nu uitam un lucru: toti, indiferent de varsta, suntem niste copii. Sper sa ma intelegi. E frumos sa ne amintim peste 2-3 ani, ca aici ne-am cunoscut, aici ne-am contrazis, aici am fost o "familie". Chiar daca stam in spatele unui nick, unui monitor, sunt sigur ca toti ne simtim bine...

Cred ca egaming va deveni o comunitate demna de locul 1, cu o mentalitate mult mai matura, etc. oricum totul tine de player si cum vede acesta definitia de "joc".

Cum zice Sharp "Tu esti eGaming"

E frumos sa ne amintim peste 2-3 ani, ca aici ne-am cunoscut, aici ne-am contrazis, aici am fost o "familie". Chiar daca stam in spatele unui nick, unui monitor, sunt sigur ca toti ne simtim bine...

Credca cel mai mare adevar care l-am auzit vreodata. Nu o sa uit niciodata fraza asta si pe nimeni din aceasta comunitate, chiar daca sub un nick si un /w in joc :))

Sa nu uitam un lucru: toti, indiferent de varsta, suntem niste copii. Sper sa ma intelegi. E frumos sa ne amintim peste 2-3 ani, ca aici ne-am cunoscut, aici ne-am contrazis, aici am fost o "familie". Chiar daca stam in spatele unui nick, unui monitor, sunt sigur ca toti ne simtim bine...

IDEM, aici mi-am facut prieteni, dar si dusmani, pe care nu port pica, cu toate ca sunt de doar 3 luni in aceasta comunitate, m-am acomodat destul de repede....

La staff-ul de pe forum ar trebui mici transformari...

Nu , unele reguli sunt foarte aiurea.

Aha, deci romani au jucat prima oara SAMP sa inteleg ?:D

IDEM, aici mi-am facut prieteni, dar si dusmani, pe care nu port pica, cu toate ca sunt de doar 3 luni in aceasta comunitate, m-am acomodat destul de repede....

La staff-ul de pe forum ar trebui mici transformari...

ziceti ce reguli si ce nu va place la staff, nu avem de unde sa ghicim la ce va ganditi. faceti propuneri pe care staff-ul le va discuta si daca ideiile sunt bune si corecte le vom schimba si ne vom schimba si noi comportamantul

Noi nu incercam sa ne facem dusmani aici, incercam sa va ajutam :). Problema e ca nu ii poti multumi pe toti...

Vad o comunitate foarte evoluate fara Just-Me.

In 2010 dupa un wipe vad eGaming cu 300/300 de playeri :))

Este vorba despre forum, geez.

Odata ce ai intrat in aceasta comunitate nu mai ai cale de scapare, chiar daca te-ai plictisit de sa:mp te duci pe alt server pe eg (mu, wow, cs) numai ca sa nu pleci din comunitate si am observat ca majoritatea membrilor care nu mai sunt activi pe jocuri raman totusi fideli forum-ului...eG este ca un drog care odata ce ti-a intrat in sange devii consumator inrait.

Cred ca pe viior comunitatea va avea doua mouduri de sa:mp stabile si aici ma refer la GF si MT. La Counter-Strike stam bine in sensul ca serverul este destul de po pu lat dar sa speram ca vor venii playeri si pe MU si WOW... si nu mai spuneti ca jucatorii nu sunt pregatiti (incepatori) asta e nimeni nu se naste invatat, progreseaza si ei usor usor.

Eu personal ii urez succes comunitatii pe viitor si respect staff-ului pentru efortul pe care l-a depus pana acum!

Hmm eGaming are useri,ceea ce e bine,ce nu e bine e faptul ca mentalitatea unora este prea scazuta la fel si varsta.

Iti dau dreptate aicea!!!

Eu am impresia ca eGaming o sa creasca ce o sa mai creasca si dupa o sa pice brusc.... si vorba aia "Cu cat te urci mai sus cu atat cazi mai tare" (Parerea mea)

Sa stiti ca nu o spun din rautate ca nu am de ce, dar.. nu stiu ii cam dau dreptate lui Raoulo

La un moment dat va cadea , nu va dura o vesnicie , intrebarea e cat vom sta in top ?

care top?

Cred ca Topul Comunitatilor din Romania !

Daca nu ma insel ... eGaming este pe primul loc !

Aceasta Comunitate va creste prin bun simt si responsabilitate......dar deja este una foarte mare si respectata.........si eG SAMP este primul server de SAMP pe care joc :)!

As vrea ca eGaming sa fie server de GTA 4 :)

primul si singurul server pe care joc SAMP

eGaming 4eva

eGaming este o comunitate cu foarte multi useri fideli si acest lucru este extrem de important !

Eu sunt pe aceasta comunitate aproape de la inceput si anume din Septembrie 2008 , credeti-ma ca intr-un an si ceva am putut sa observ cat de mult s-a maturizat comunitatea si cate schimbari au avut in ea !

Eu unul m-am maturizat din ce in ce mai mult odata cu eGaming! Aici am inceput sa inteleg ce inseamna sa fi fidel unei comunitati si cum trebuie sa te comporti in multe situatii !

De multe ori am spus " GATA ! mi-a ajuns Sa:Mp-ul si eGamingul " insa de fiecare data la un interval de 2 saptamani m-am reintors deoarece mi-a fost dor de prietenii si distractiile de care aveam parte atunci cand jucam pe eGaming !

2 Cuvinte mai am de spus si anume : Multumesc eGaming ! ( a.k.a Sharp Orizont )

Pe viitor copii vor invada srv copii 10-12 anii care mai decare mai obez :)

O sa fie frumos daca uni no sa mai faca bug abuse. :-?

Mi-ar placea ca sa fie mai po######r serverul de Counter Strike,si un alt sv de sa:mp cu modul de stuns,dm,drag s.a

Depinde de staff...speram ca totul va fi bine,iar stafful va fi mai intelegator,si vor da mai multe sanse :hi:>.

Mai avem putin sa ajungem pe locul 1 "Fortza eGaming" :X

eGaming ,adica Sharp Orizont-ul de demult,a fost ceva odata.Acum reprezinta o adunatura de internet addicted people,care nu au nici un viitor si care tot ceea ce vor este un lucru abstract.Ei isi doresc admin in loc sa se duca cu prietenii la o bere si sa isi doreasca s-o agate pe fata de la masa de alaturi.In fine,eu m-am lamurit cum e cu eGaming. E ca un fel de dictatura.Sharp era destul de influentabil (era genu de persoana care se lasa repede),nu v-ati intrebat niciodata de ce au Sonny si Ninu admin,sau ma rog au avut? (Sunt amandoi vecini cu Sharp,imaginati-va).Ryder a fost dintotdeauna cel cinstit,bogat in joc,cel care ii dadea in gat pe toti numa numa primea si el admin.asistent e singurul pe care il pot lauda,este un om la randul lui influentabil asupra comunitatii si este cel care n-a uitat de unde a plecat aceasta comunitate(Ma rog in mare parte).Pushky? Un pusti deocamdata...mai are pana sa se maturizeze si el.Jun1or (no comment),nu am avut prilejul sa joc alaturi de el.Restu?

Aceasta comunitate dupa parerea mea nu va mai avea prea mult de trait si nici nu ar fi fost atat de mult in picioare daca nu era xanTo.Ar trebui sa stiti si voi cui sa multumiti.Cand eu ma jucam aici,sv-ul avea maxim 20 de playery constant si se dadea admin pe 5 euro(exemplu vi-l pot da pe SmoKe).Overlord,mare om pentru aceasta comunitate,pacat ca unii nu stiu sa-l aprecieze.

Eu? Cine sunt? Nici nu cred ca stiti cine sunt si poate credeti ca eu aberez.Cei cu care am jucat,va pot confirma tot ceea ce este insirat mai sus.

Voi? Voi sunteti marea masa care jucati continuu si va lasati batjocoriti de anumiti oameni si treceti peste ziceti " Eh,e admin asta e".Voi puteti schimba aceasta comunitate,fara voi nu ar fi facut nimic.Cine? 6 admini credeti voi ca ar fi facut comunitatea fara voi? Playerii de zi cu zi? Dar sunteti respectati asa cum ar trebui?.N-aveti decat sa ma credeti nebun,dar stiti ca am dreptate.

Eye

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.