Jump to content
Sign in to follow this  
Leetforlife

APB

Recommended Posts

>Pff.... navigam p net... si am vazut un joc.. care cred ca pur si simplu va baga GTA-ul cu totul in umbra...

>Este un joc gen mmoGTA... mai mult rp si mai multe optiune de "costumization" al char-ului....

>Il consider jocu` care ma va motiva sa imi imbunatatesc calcu` si care va fi o concurenta destul de mare chiar si pentru GTA4...

>Aici este un filmulet (HD) pentru a vedea la ce ma refeream cand am zis ca va fi o concurenta mare :feminist_en::

t56nb4.jpg

>Mai multe trailere si tot tacamul vor aparea mai incolo, spre lansarea jocului... pana atunci, chiar si primele filmulete aparute lasa masca comunitatea gamerilor.

>70% din gamerii GTA-ului recunosc faptul ca jocu` asta intrece in totalitate gta`ul...

>Cei 30% nu spun ca nu este bun, ci incearca sa egalizeze atributiile triologiei GTA cu APB ( All points bulletin ).

>Jocul necesita un calc. foarte bun... asta va fi o problema pentru cei care nu isi pot optimiza foarte bn calcu`...

>Cu toate astea, cu totii asteptam jocul cu nerabdare... sa speram ce este pe masura asteptarilor noastre :|.

>Lasati aici si o parere despre clip, si nu uitati sa il vizionati in HD :)...

 

...::Bazati-va pe www.gamespy.com pentru mai multe SS-uri :-ls::...

B a f t a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Schimba te rog culoarea fontului, deabea pot vedea ceva.

10x

 

 

 

 

Din cate vad nu cred ca a fost lansat

Daca se va face si mp va aparea peste 2-3 ani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pare interesanta jocu'...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pare interesanta jocu'...:)

si limba pe care o vorbesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant joc .. probabil ca am sa il incerc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare destul de interesant ... oricum cere resurse serioase ... :) si nu o sa-l joace toata lumea ...

Nu cred ca va intrece GTA-ul din mai multe puncte de vedere ...

Asteptam sa vedem ce va iesi ...

 

PS: Pute-ai pune topicul la sectiunea "Jocuri". :friends:

Share this post


Link to post
Share on other sites

De asemenea am aflat ca jocul e lansat in America de Nord in Q1 2010( inceputul lui 2010), deci probabil ca maxim in martie va aparea in america si cred ca in vreo saptamana apar copiile furate ale jocului in Romania. (Q1 inseamna primul sfert al anului pentru cei ce nu stiu).

O noutate mai este si aceea, ca jocul poate fi jucat doar online, ca orice MMO.El va include 10,000 de playeri pe un server ce se imparte in alte 10 servere, si 100 de playeri in cele 10 servere. Am inteles ca poti deveni si politist, cv gen S.W.A.T sau F.B.I...

Daca ati jucat pe SA:MP servere cu modul Turf Wars... cu multe ganguri, cu aliante si rivalitati si tot tacamul, cam asa va fi si in joc.

Sigur nu o sa se abtina scripterii si vor crea mai multe moduri pt joc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de interesant jocul , am auzit de el si este foarte pretentios , nu stiu cati isi vor permite sa-l joace, dar va spun merita :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare interesant sper sa mearga pe pc'u meu oricum pana in 2010 mai e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place sper sa pot sa il joc si eu,dupa cum arata are cerinte cam mari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mutat de la discutii generale la jocuri PC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va mai intrebati daca va merge sau nu, e chestia de cum s-au chinuit sa-l faca.Daca se straduiesc putin il pot optimiza foarte bine si v-ar putea merge si pe PC-uri mai putin performante.Un exemplu ar fi Crisys care a fost votat "Jocul cu cea mai buna grafica" si cu toate astea nu iti trebuie "avion"(PC performant) sa-l joci.Un exemplu contrar ar fi GTA 4, care s-a vazut ca nu s-au chinuit prea mult, fiind prost optimizat, cu un fps mic.Deasemenea de la trecerea de pe console pe PC nu au adaugate mai nimica (fac referinta la optiuni pentru Video), ca apoi sa incerce sa il optimizeze prin mii de update-uri.Cu toate aceste nu e un joc de care sa fii impresionat.Pe mine cel putin nu m-a captat deloc.Insa vorba aia: "Gusturile nu se discuta" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa sti ca este misto jocu.

 

L-ai jucat tu ca sa stii? warn up

Share this post


Link to post
Share on other sites

parca misto dar se va lansa peste vreo 2-3 ani!oricum 10x

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...