Jump to content
Sign in to follow this  
JusT-Me

[Closed] Starcraft II , amanat pentru 2010

Recommended Posts

4a49108b6cf3c_featured_without_text_12304_4a4869358b582.jpg

 

Blizzard anunta faptul ca Diablo 3 nu va avea de suferit din cauza acestei amanari.

 

Blizzard atribuie cauza amanarii catre Battle.net care ,spun ei, nu este inca pregatita noua versiune.

"Inca din ultimele saptamani a fost clar pentru noi faptul ca lansarea Battle.net va tine mai mult decat este programata" anunta oficialii Blizzard.

 

Compania adauga : "Acest upgrade al Battle.net este o parte integrala a Starcraft II care va avea ca efect imbunatatirea calitatii jocului pentru playerii nostrii.

 

In timp ce au afirmat ca jocul va fi lansat la sfarsitul anului 2009 , presedintele blizzard Mike Morhaime, a spus in Mai: " Precum intotdeauna , nu vom lansa jocul pana nu va intrunii standardele si asteptariile playerilor"

 

sursa + poze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu astept sa iasa Starcraft 2 , pentru ca BROOD(primul Starctaft) a fost unu dintre cele mai reusite RTS-uri si a ajuns sport national in unele tari , cum ar fi Korea .... Am inteles ca Starcraft 2 nu o sa aiba LAN (that sucks ass) si o sa isi faca prezenta in primul trimestru din anul 2010. Diablo 3 si Starcraft 2 sunt cele mai asteptate jocuri de catre mine (i :-j Blizzard) .

 

Spun asta pentru ca am jucat Diablo 2 si Brood foarte mult timp si au ramas inchise intr-o cutie undeva in creierul meu :)) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow ce maniac e junior :))

 

Era de asteptat, nu este singurul joc amanat pentru urmatorii ani, nu numa pe noi ne-a lovit criza... doar ca ei cauta niste scuze mai subtile decat "ba nene nu ne permitem"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea imi place jocul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seamana cumva cu Red alert ? Sau mi se pare :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mdea , chiar daca nu sunt un mare impatimit al acestui joc , imi pare rau sa aud ca a fost amanat.

Chiar vroiam sa il incerc ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stire veche. Nu s-a mai postat de aproximativ 3 luni.

Closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...