Sign in to follow this  
cosmin1234

[REJECTED]Sugestie mafii (Sharp uitate aici si tu)

Sugestie mafii (sharp uitate)  

1. 1. Sutneti deacord

• Sunt pro!
      33
    • Sunt contra!
      19

48 posts in this topic

frumos pentru ykz si LCN ar fi sa-si tina sedintele la ei la spawn, cum unii pusti teribilisti nu-i lasa, ar fi bine sa aiba teritoriu.

P.S. Teritoriile sunt cam mici, ar fi bine sa detina o arie mai mare si gangurile si mafiile la fel. ;)

PRO.

PRO..Foarte buna idea

Bv Cosmin1234

frumos pentru ykz si LCN ar fi sa-si tina sedintele la ei la spawn, cum unii pusti teribilisti nu-i lasa, ar fi bine sa aiba teritoriu.

P.S. Teritoriile sunt cam mici, ar fi bine sa detina o arie mai mare si gangurile si mafiile la fel. ;)

PRO.

LA mafii sa fie daor zona spawnurilor deoarece nu ne vom bate pt teritorii sa fie mai mari!

crezi ca sharp a marca doar teritoriul gang-urilor asa doar ca a uitat sa-l marcheze si pe cel al mafiilor ? stai intr-o mana dude ,ideea a fost gandita .

Gandita ?? In ce sens ? Lamureste-ma si pe mine tyson de ce nu am avea si noi mafiotii teriotoriul nostru ? Voi nu ati vazut niciodata un film mafiot .ex.Godfather,Scarface ,etc. ? O mafie ii peste un gang deci un gang de ce ar avea si o mafie nu ? Asa sti ca in locu X ii teritoriu LCN/Yakuza si nu te bagi acolo . Iar daca de ex. vrei sa ajungi de la gara la jizzy nu treci fix pe acolo pe la spawn ykz daca acolo sti ca ii teritoriul lor .Sunt si alte strazi pe unde poti ocoli la fel ca in LS la ganguri ... ocolesti daca vezi ca ii zona de gang ! deci PRO !!

Contra,aceleasi argumente ca cei de mai sus.

In realtiate nu vezi 1 ykz cu un lcn ca se bat pt. un teritoriu :))

Doar gang-uri ai teritorii , in realitate. Si oricum , crezi ca Sharp ar fi uitat sa coloreze "teritoriile " de la mafii :))

CONTRA.

In realitate, doar gang-urile fac war-uri pentru teritorii si chestii de astea.

Mafiile nu au o treaba cu teritoriile. Ele se ocupa cu traficul de arme, droguri, femei.

Contra, nasoala idee.

In rest,idem radutoretto.

Contra

CONTRA, ce in RL vezi cum se bat mafiile k civili? In RL mafiile stau cat mai ascunse sa nu ii vada nimeni sa isi desfasoare afaceriile k droguri arme...

Contra,aceleasi argumente ca cei de mai sus.

In realtiate nu vezi 1 ykz cu un lcn ca se bat pt. un teritoriu :)

BA oameni buni imi vine sa sparg monitoru!Am zis de 1000000 de ori ce p--a mea nu intelegeti?mafiile nu se vor bate pe teritorii vor avea un mic loc al lor in care nu va trece nimeni!!nu se va bate nici 1 lcn cu 1 yz pe teritoriu!ce grei de cap [email protected]!!

Contra, s-ar incurca cu gang-urile care numai ele au colorat spawnul!

atunci dc nu face ceva sa furam droguri sa facem rost de arme sa furam asa noi trebe sa le cumparam...

mafiotii cumpara ceva dintre astea radu? :|

dragosh nu vb tu :| ca tu mereu esti la spawn cu frisk pregatit dau cu arma pregatita asa ca taci si multi civili intra....tu deabia stateai spawn....

Contra, s-ar incurca cu gang-urile care numai ele au colorat spawnul!

da eu nu zic de colorat,doar cand vine cineva pe spawn si nu pleaca sa avem voie sa ai fugarim,nu ne trebuie colorat neaparat

BA oameni buni imi vine sa sparg monitoru!Am zis de 1000000 de ori ce p--a mea nu intelegeti?mafiile nu se vor bate pe teritorii vor avea un mic loc al lor in care nu va trece nimeni!!nu se va bate nici 1 lcn cu 1 yz pe teritoriu!ce grei de cap [email protected]!!

cat am fost eu yakuza nu am vazut un civil sa treaca prin teritoriul incadrat de tine(ma refer la spawnul principal)acolo pe aleea aia sau ce o fi.nici un civil nu umbla pe acolo,decat daca era arms dealer :|.

contra

pro :|

Pro....

Pro....

Ultimul raspuns al acestei sugestii a fost pe 2 septembrie.Daca nu s-a mai raspuns e clar ca nu v-a fi aplicata sau a fost data uitarii.Te trezesti tu sa faci + 1.

Pentru + 1,pentur spameri ca tine gasesti topicul spam la diverse

Pro!!

Pro .....

pro ! se vede mai bn dak face sk ! sk= spawn kill

Pro!!!

Pro, prea tare ideea >.<

de mult ma gandeam si eu la asta dar ... credeam ca o sa zica uni " stupida idee "

Sugestie respinsa , doar gang-urile au marcat teritoriul , si doar spawnul principal , in curand se vor adauga locuri de antrenament si nu veti mai primi wanted.

Closed.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.