Sign in to follow this  
MrFl00p

[Sugestie] Tot mafie/gang

Sunteti de acord?  

1. 1. da/nu

• da,sunt de acord
      47
    • nu,nu sunt de acord
      4

46 posts in this topic

Deci,mafiile/gang-urile au de la rank 3+ din cate stiam comanda /tie.Ar fi frumos sa aiba si comanda /tape(stiu ca este si pe moderntopia),adica sa il lege la gura pe respectivu :|.Din moment ce da de exemplu /tape MrFl00p,eu sa nu mai pot vorbi deloc (sa am mute),pana imi cere mafiotul o suma de bani, 2-3k,500k :D,dupaia dandu-mi /untape MrFl00p.Astept pareri PRO/CONTRA.

Pro e foarte buna ideea asa ar fi mai rp ca in real life cand cineva te rapeste te leaga si al gura ca sa nu poti striga dupa ajutor

Si eu pro , ar parea putin mai RP

pro si atat!

Pro, dar /tape sa functioneze atata timp cat este aplicata si /tie. Ca acu tu-mi dai mie /untie si fug... dar raman cu mute. Deci asa ar mai merge !

Pro, dar /tape sa functioneze atata timp cat este aplicata si /tie. Ca acu tu-mi dai mie /untie si fug... dar raman cu mute. Deci asa ar mai merge !

Da,normal...si mai intai sa dea /untape si dupaia /untie.

Pro ar fi interesant :D"

pro !

Buna asta!:D

Pro ...buna ideea dar multi dau /q cand un mafiot te rapeste si ramai cu buza umflata ca nu il mai vezi in masina langa tine .

Sa se faca o regula daca esti rapit si dai /q sa iti scada o suma de bani cand intri si sa iti zica ca ai fost rapit.

Pro ...buna ideea dar multi dau /q cand un mafiot te rapeste si ramai cu buza umflata ca nu il mai vezi in masina langa tine .

Sa se faca o regula daca esti rapit si dai /q sa iti scada o suma de bani cand intri si sa iti zica ca ai fost rapit.

Β 

nu neaparat. E treaba lor ce fac, daca dau /q sau nu !

Pro.

Β 

:D e pd floop si face propuneri pt ganguri mafii , gg :|

Pro, astfel nu se va mai folosi telefonul, /family, /radio sau alte chat-uri pentru a cere ajutor

Pro acu ramane de vazut din astea 3 sugestii daca ,o sa fie luata in considerare macar 1

PRO

Pupati`i mana lu powner ca el a zis aseara sa postam sugestii pt mafii sa nu va suparati :|:D.Mai am,da tre sa mi le amintesc..

asteptam sa raspunda si powner in legatura cu sugestiile facute:))) oricum daca mai ai mai posteaza...

e foarte buna ideea,chiar imi place ar fi mult mai RP

Pupati`i mana lu powner ca el a zis aseara sa postam sugestii pt mafii sa nu va suparati :|:D.Mai am,da tre sa mi le amintesc..

Mda,si cand postam eu nici nu se uita si is leaderu yakuza ..asta e

Pro , excelenta idee MrFl00p .

Pro.

Buna ideea, insa sa nu se abuzeze.

Daca iti da /tape, dupa maxim 5 minute sa primesti /untape de la server, altii pot abuza asa si te lasa cu mute.

super ideea, propun inca ceva, sa nu se mai faca atata presiune pe comanda /tie adica daca cineva da /tie gata e abuz etc... trebuie putin santaj...

Pro.

Oricum cu comanda /tie nu poti face nimic atata timp cat exista /bomb si /stopani, stiti foarte bine de ce.

Dar pot aparea buguri de genu: "Unu din gang/mafie sa poata scoate mute-ul la un player pedepsit cu mute pentru limbaj sau altceva."

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.