Jump to content
Sign in to follow this  
JusT-Me

Modificari SITE, FORUM

Recommended Posts

Dupa cum vedeti avem un nou SITE si modificari aduse forumului (eu zic ca i-a schimbat aspectul total)

Β 

Coding : xanto

Design : JusT-Me

Logo : nelutu.info

Β 

Eu personal ii multumesc lui xanto , a muncit mult (mult mai mult decat mine) desi nu ma pricep in domeniul lui, e multa bataie de cap.

Β 

Β 

Las topicul deschis sa auzim niste pareri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In special va multumim foarte mult lui XanTo si nu in ultimul rand , tie JusT-Me. Se vede diferenta dintre vechiul si noul forum/site. Aspectul a fost total schimbat, acuma parerea mea ar fi ca avem nevoie de niste noi group icon-uri care sa contina si aceasta iconita ar arata mai bine

nav.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic, ar aparea in prea multe locuri logo-ul , e ok asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, e o schimbare majora, si e foarte buna, mai ales ca erau forumuri care ne copiasera tema.. :|

Multumiri lui XanTo si tie :)

Logo-ul era mult mai frumos daca era legat de Gaming, nu prea vad ce indica :-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este foarte frumoasa aceasta schimbare. Multumim XanTo , JusT-Me , nelutu.info pentru acest efort.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logo-ul actual este foarte bun , este legat de tema si mai multe.

Β 

Β 

@ JusT-Me: atunci nu neaparat sa apara acel mic logo in iconurile groupurilor , dar macar unele noi pe alt stil ar fi ok :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va felicit pentru aceasta schimbare . Sper ca de data asta , sa nu se mai fure tema :|

Β 

Inca ceva , de cand ati bagat tema , intra mai greu la fiecare sub-forum , in sensul ca se misca mai greu .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Va felicit pentru aceasta schimbare . Sper ca de data asta , sa nu se mai fure tema :|

Β 

Inca ceva , de cand ati bagat tema , intra mai greu la fiecare sub-forum , in sensul ca se misca mai greu .

Se va rezolva si chestia cu "loading-ul" ,trebuie si site-ul sa fie lansat,asta nu este tot,vrem sa modificam absolut tot ce tine de free(tema gratis)si sa fie ceva original,unic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era si timpul pentru o schimbare si iata ca a venit . Multumiri lui XanTo , JusT-Me si nelutu.info pentru efortul depus , nu ati muncit degeaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoasa tema, sincer am ramas surprins cand am vazuto :|. Am si eu o mica intrebare. De ce nu merge site-ul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merge siteul, ai sus butoanele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Foarte frumoasa tema, sincer am ramas surprins cand am vazuto :|. Am si eu o mica intrebare. De ce nu merge site-ul ?

cu site-ul e o alta problema....

Β 

te referi la www.egaming.ro , da ?

Β 

Am sa-l pot restaura doar peste vreo sapt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drept membru al comunitatii, tin sa aduc multumiri speciale lui Xanto (fara el nu aveam ce avem in prezent) si lui Just-Me pentru eforturile depuse pentru noi si pentru timpul pierdut de dansii.

Β 

Tema/forumul/site-ul arata excelent acum, dar dupa cum am citit mai sus, nu este tot, mai urmeaza si altele.

Sincer ma simt mandru ca fac parte din aceasta comunitate.

Β 

Multumiri inca o data celor care si-au dat interesul. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos. Bravo baieti! Meritati felicitarile noastre.

Β 

Am o mica intrebare: nu se poate face un redirect, atunci cand apasam pe EGAMING ( banner ) sa apara forumul (prima pagina)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Foarte frumos. Bravo baieti! Meritati felicitarile noastre.

Β 

Am o mica intrebare: nu se poate face un redirect, atunci cand apasam pe EGAMING ( banner ) sa apara forumul (prima pagina)?

da-i click in meniu acolo unde scrie forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau ai putin ami jos categoriile eGaming Community > eGaming > Anunturi administrative

Β 

Dai click pe eGaming Community :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , o schimbare destul de buna :| .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da trebuia si schimbarea asta,ca tema veche free o aveau mai multe forumuri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O schimbare foarte reusita ... Multumiri xanto / just-me , chiar am ramas surprins de noua schimbare ... Frumos :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici nu stiu ce sa zic. E superb. Fata de ce era inainte, se vede schimbarea. Asta este urmatorul pas. Oare ce urmeaza ? :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

O schimbare majora , ce trebuia facuta , vechia tema deja era foarte "obosita" , se plictisise toti de ea , cea noua este foarte draguta si foarte practica.

Β 

Multumim creatorilor.

Asteptam si versiunea full a site-ului

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...