Jump to content
Sign in to follow this  
Misulik

Prison Break

Recommended Posts

Am vazut doar primele 2 sezoane . La ultimele 2 , n-am prea mai avut chef sa urmaresc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut tot serialu dar din pacate a murit la sfarsit :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serialul meu preferat :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut primul sezon ,e destul de fain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut sezonele 1 2 si 3 si este cel mai tare serial :D:X:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am terminat acum cateva saptamani , este destul de interesant , dar firul actiunii se intinde prea mult , de ex , au reusit ei sa intinda pe 20 + episoade evadarea ,ceea ce mi se pare extrem de mult , 42minute x 20 episoade = 840 minute , asta inseamna 14 ore :))

Nasol ca a murit Michael , dupa cat sa chinuit ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut sezoanele 1 si 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
L-am terminat acum cateva saptamani , este destul de interesant , dar firul actiunii se intinde prea mult , de ex , au reusit ei sa intinda pe 20 + episoade evadarea ,ceea ce mi se pare extrem de mult , 42minute x 20 episoade = 840 minute , asta inseamna 14 ore :*

Nasol ca a murit Michael , dupa cat sa chinuit ...

Pai da, dar si sez II , dupa ce au evadat a avut o actiune foarte interesanta ..sa caute averea lu puscaria`su ala.. Eu din serial am inteles multe scenarii , care se intampla si in viata ..diferit..

Daca ai vazut cand era vorba sa fure banii , vorbeau ca fura toti , da fiecare avea cate un plan sa plece doar el cu banii ..doar ca Scofield a fost mai destept ca toti :O ..Cam asa e si in viata :)) ..Oricum serialul e super tare...si sezonul IV e interesant , cu Scylla, cand s-au chinuit sa fure ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sezonul 1 - Excelent

Sezonul 2 - Excelent

Sezonul 3 - Foarte bun

Sezonul 4 - Foarte slab

ย 

Sunt pe la S04 E06 si mi se pare FOARTE SLAB chiar as vrea sa nu ma mai uit....dar am zis daca tot am vazut pana aici sa il vad pe tot. Dar ma uit cu sila ca nu imi place mai deloc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a povestit un prieten cat de cat ce se intampla si a spus ca este foarte bun filmul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu sunt la fel de impresionat din toate serialele / filmele care le'am vizionat Prison Break mi s-a parut cel mai de actiune si cel mai gandit serial facut vreodata , ideea scenaristului a fost incredibila ma uimit serialul acesta , l-am vizionat pana la Final Break . Ca sa fiu sincer am plans la sfarsit .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut pana prin sezonul 3 spre sfarsit ..sa starnit povestea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a placut foarte mult pana acum. :-??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Si eu sunt la fel de impresionat din toate serialele / filmele care le'am vizionat Prison Break mi s-a parut cel mai de actiune si cel mai gandit serial facut vreodata , ideea scenaristului a fost incredibila ma uimit serialul acesta , l-am vizionat pana la Final Break . Ca sa fiu sincer am plans la sfarsit .

azi de dimineata am vazut si eu Final Break , si la mesaju lasat de Scofield pe cd , si mie mi-au dat lacrimile :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...