Sign in to follow this  
Pushki

2012 - End of the world ?

65 posts in this topic

3000 de ani , luni, saptamani, zile, ore, minute sau secunde?

Sfarsitul lumii nu-l poate prevede nimeni, e ceva care tine de creator, de Dumnezeu.

"Momentul in care ne oprim sa luptam unul pentru celalalt, este momentul in care ne pierdem umanitatea."

Nu e nici un gram de adevar aici. Sfarsitul lumii poate veni si daca sar rupe placile tectonice de ex. (numai tin minte exact,am auzit de la geografie dar.. cat de atent sunt eu :feminist_en:)

Parca se zicea ca in 2010 era sfarsitul lumii.Chiar nu ma tem.Fiecare dintre noi are un sfarsit.

NU VINE SFARSITUL LUMI, deci planeta nu va fi distrusa in niciuncaz, ea va fi distrusa in anu 5000 cand soarele se va uni cu pamantu ca sa aiba cu ce sa arda.

In 2012 va fi o aliniera a planetelor, care in cursu de 400 de ani omu va avea 12 spirale care va putea sa miste/comunice din minte, dar nu se stie.

Schimbarea polilor - este posibil, dar daca sar intampla ea se face lent, dar nu e adevarat.

Soarele - Nu este adevarat, la 11 ani se face alceva, nu ne vom arde.

In principal omu nu va muri.

EDIT:

Schimbarea polilor - ea se face lent si se termina la 3000 de ani, si se spune ca daca ajunge la mijlocul planetei vor cadea asteroizi din spatiu, deci lom 3000:2= 1500 deci peste 1500 am putea sa murim, daca poli se vor schimba deci va fi anu 3510, deci sunteti morti pana atuncea (de batranete)

S-a mai zis ca si in anul 2000 vine sfarsitul lumii si in anul 1000 dar cei ce au zis ca va venii sfrsitul lumii nu au calculat totul.Eu nu cred in acest sfarsit al lumii.Eu zic ca sfarsitul lumii va avea loc din cauza incarzirii globale peste cateva sute de ani dar si in Bilblie este alt sfarsit al lumii dar nu se mentioneaza cand. In 2012 se presupune si o gaura neagra si un meteorit ce va distruge pamantul deci nu cred nimic.

ma vine nu vine tot murim odata si o data nu`i asa ?

Asa e, dar mai avem multe de facut si pana in 2012 nu terminam.

:D Va fi alceva nu va fi sfarsitul lumi.

Omu va avea modificari la ADN si va putea sa vorbeasca prin minte si sa mute obiectele.

Intram in ciclul al 5-lea

Sarputea ca soarele sa emita radiati ca asa face la fiecari 11 ani, care sarputea sa ne prajeasca dar nu cred

Schimbarea polilor care este lenta si dureaza 3000, dar sarputea.

Daca poli se vor schimba cand poli vor ajunge la mijlocul planetei vor cadea tot felu de meteoriti din spatiu, deci daca lom 3000 : 2 = 1500 deci pana atunci noi suntem morti, dar sarputea.

Stativa linistiti si traitiva viata.

NU VINE SFARSITUL LUMI, deci planeta nu va fi distrusa in niciuncaz, ea va fi distrusa in anu 5000 cand soarele se va uni cu pamantu ca sa aiba cu ce sa arda.

In 2012 va fi o aliniera a planetelor, care in cursu de 400 de ani omu va avea 12 spirale care va putea sa miste/comunice din minte, dar nu se stie.

Schimbarea polilor - este posibil, dar daca sar intampla ea se face lent, dar nu e adevarat.

Soarele - Nu este adevarat, la 11 ani se face alceva, nu ne vom arde.

In principal omu nu va muri.

EDIT:

Schimbarea polilor - ea se face lent si se termina la 3000 de ani, si se spune ca daca ajunge la mijlocul planetei vor cadea asteroizi din spatiu, deci lom 3000:2= 1500 deci peste 1500 am putea sa murim, daca poli se vor schimba deci va fi anu 3510, deci sunteti morti pana atuncea (de batranete)

Daca as avea moderator aici , asa un suspend 7 zile ti-as da.

Dupa ce ca ti-am povestit si ti-am explicat 70% din ce ai scris in alea doua citate pe mess , tu le postezi aici ca descoperiri ale tale ? ;)

Ma dezgusti

Bineinteles. Fa-ti rugaciunea pustiule :D

Ps: Ma refer la cei speriati ;)

Cum sati spun . In 2012 nu va fi sfarsitul lunii,din cate am urmarit,documentare,filme s.a,in 2012 vor venii vremuri extrem de grele . Aunci va incepe al 3 Razboi Mondial . Din cauza Americanilor, asta deoarece au un plan care se numeste Bloo Biin ( scuzati daca nu am scris bine ) . Acest plan consta in facerea unei singure religii si Sal reflecteze pe Dumnezeu pe cer cu ajutorul unor camere amplasate pe niste statii deale lor . + ca americanii vor sa domine intreaga europa . Dar va spun eu Rusia si Japonia vor opune rezistenta Americii . Daca tineti minte in cartea lu Nostradamus,cand "gemenele Americii" au fost lovite de acele avioane,Nostradamus a prezis in cartea sa astfel "Doua pasari se vor ciocnii" . Americanii ce au spus ? Am zis astfel "Hai sa facem in asa fel sa se indeplineasca spusele astuia" si asa a fost . In 2001 au murit foarte multi oameni,din cauza unor satanisti ( Americanii ) . Si Nostradamus mai zicea "Se va naste inca unu ca Lenin si Hitler,care va ajunge la putere si o sa distruga lumea,dar la sfarsit unde se duc toti sefii,au o prereche de manusi de piele,acesta o sa sa-si scoata perechea de mansusi,si lumea o sa vada ca el are gheare,aceasta se va intampla la Ierusalin,el va fi dat de la putere,si apoi va fi ucis" Dar pana sa ajungem la aceasta intamplare,vor fi vremuri grele . Ca sa si inchei,raspunsul meu este Da,adica ce inteleg eu prin acest da : Inteleg ca lumea nu va disparea odata asa spuf ! va fi distrusa si incet incet o sa fim toti caput . Ne asteapta vremuri grele in 2012 . Daca vrei si voi linkul de unde am citit si eu astea,dati-mi un PM . E foarte intersant,si merita citit .

Stau si citesc si vad numai aberatii , daca va fii ceva in 2012 vor fii niste cutremure cum au fost in fiecare an .

Esti tu sigur ca sunt aberatii ? Mai lasa clanta frate,si uitate la documentare,informeazate . Aoleooo . Cu voi moare lumea de foame .

Eu nu cred nimic din asta :))

Ma scutesti ma ?

YourDaddy are 12-13 ani cat a spus el !

Eu am 12ani jum :)) si nu mi-e rusine sa recunosc , astia care rad de noi la iei se vede ca au mai putini ani dar eu daca nu vas fi spus niciodata ca am 12 ani nu va dadeati seama . Pentru astia cum suntem noi 2 ( Your dady....yo etc . ) nu este timpul ... doar EL stie cand se va termina totul si eu cred ca el nu ne vrea raul.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.