Sign in to follow this  
Boros

Petitie creere factiune pentru pasionatii auto/tuning/moto

94 posts in this topic

Gh0s7RyD3r-Contra

Mi se pare aiurea inca o factiune si mai ales una ca asta...

tu ai votat contra ca ai ciuda pe mine, daca ai vota cu capul, nu cu inima, nu ai zice contra, in orice caz, Sharp te rog dane verdictul final in seara asta

tu ai votat contra ca ai ciuda pe mine, daca ai vota cu capul, nu cu inima, nu ai zice contra, in orice caz, Sharp te rog dane verdictul final in seara asta

nu am ciuda pe nimeni ca doar nu esti un om important(mai ales la inaltimea ta de 1.65) dar mi se pare aiurea ideea mai bine s-ar mai baga niste ganguri dar nu o factiune banala ca asta

Contra , din cate inteleg eu voi vreti sa le furati si painea celor din taxi ..dupa ce ca fac si ei acolo cativa bani vreti voi cu speed taxi

Vreti trafic de droguri aveti jobul drugs dealer

Eu zic CONTRA , nu ar trebui aceste factiuni ...

Nemesis- Doresc

Daca va place de ce nu? :)) Mi se pare o idee buna!

Ma scuzati in primul rand aceasta chestiune nu este "banala" deoarece 43 de oameni au votat pentru . Asta ar insemna ca toti suntem ... "banali" ? In primul rand noi ne axam pe transport persoane / marfuri / scapare de wanted [ daca ai wanted noi ne asumam riscul venim vedem noi cum te luam si te ducem la un loc sigur pana scapi de politie ] , iar dupa asta vor fi evenimente tuning , expozitii de masini . In primul rand aceasta factiune de bazeaza pe ADRENALINA ! :))

Ma scuzati in primul rand aceasta chestiune nu este "banala" deoarece 43 de oameni au votat pentru . Asta ar insemna ca toti suntem ... "banali" ? In primul rand noi ne axam pe transport persoane / marfuri / scapare de wanted [ daca ai wanted noi ne asumam riscul venim vedem noi cum te luam si te ducem la un loc sigur pana scapi de politie ] , iar dupa asta vor fi evenimente tuning , expozitii de masini . In primul rand aceasta factiune de bazeaza pe ADRENALINA ! :))

aha, deci dak voi scapati wantezi ar trebui sa fiiti altceva

iar noi copoi sa ni se puna masini cu care va putem urmarii :X

dar tot contra sunt..gandeste , aveti 43 + din 150 playeri pe server..ceilalti 107 ?..

Pe mine in acest moment ma intereseaza doar cei care vor. Cei care nu treaba lor . Asa ca nu sariti cu gura ca sariti degeaba !

Liviule, deja o dai In SF-uri, 150 de playeri, dintre care minim 30 sunt incepatori, lvl 1-3, care nici macar nu au cont pe forum, important e rezultatul votarii si decizia lui Şharp.

Alex 15 - Doresc

Este o sugestie excelenta , sper sa fie si Sharp de accord

Liviule, deja o dai In SF-uri, 150 de playeri, dintre care minim 30 sunt incepatori, lvl 1-3, care nici macar nu au cont pe forum, important e rezultatul votarii si decizia lui Şharp.

oricum ganditiva ca e mult de munca , de ce va trebuie neaparat o factiune?..nu organizati voi ceva in joc , de care sa va ocupat:|?..

Poate ar fi buna si o comanda cand da cineva de exemplu /s [start] sa inceapa o numaratoare inversa de la 3 pana la GO! sa o vada doar membrii factiunii :)) daca se poate

ShOcKeR - Doresc

Dj_Maryo - doresc .

Mi se pare interesant inca o factiune , mai ales una de masini .

Dar...nu are rostul ei , deci ar trebui sa se adauge 2 , una de motoristi , una de "masinisti"

Eu va sustin pana la capat baieti, indiferent de raspunsul final. Este o idee excelenta, precizez inca o data.

Referitor la un reply cititi mai devreme, nu este nevoie neaparat de 2 factiuni, una cu motoare, alta cu masini. Deocamdata este de ajuns doar una, aceasta care este propusa si poate pe parcurs ne mai dezvoltam si cu o factiune numai cu masini tunate.

Repet, macar 4 motoare se fie puse, 2 NRG-500 si 2 Freeway.

Asteptam verdictul. :))

GTZ - doresc, vreau sa incerc si ceva nou, de 1an aceleasi factiuni..:))

Se vede ca majoritatea au votat DA, daca Şharp ar demara proiectul, ar fi super.

Sper ca eu si Boros sa facem treaba buna :))

Si mie mi-ar placea sa particip in aceasta factiune.Mai ales daca s-ar pune acel rank,sau daca un rank s-ar ocupa de ideea pe care am propuso.

Dj_Maryo - doresc .

Mi se pare interesant inca o factiune , mai ales una de masini .

Dar...nu are rostul ei , deci ar trebui sa se adauge 2 , una de motoristi , una de "masinisti"

am si eu o intrebare maryo , tu esti scripteru?..cam cat timp ti`ar lua sa faci asta

@ ganditi ?..cate buguri vor aparea dupa ?:))

am si eu o intrebare maryo , tu esti scripteru?..cam cat timp ti`ar lua sa faci asta

@ ganditi ?..cate buguri vor aparea dupa ?:))

Nu vad de ce ar aparea buguri deoarece efectiv nu se fac case noi,doar se vor pune niste masini ( probabil ) si cam atat + niste comenzi.

Pro.

[

Deci spawnul va fi acesta !

Privire din Nord:

3089zd4.jpg

Privire din Spatiul de unde ar trebuii sa fim spawnati:

35iy4xk.jpg

Privire din sud:

i6aws0.jpg

Locatia pe harta:

2yytgn5.jpg

Poate culoarea factiunii va fi MOV INCHIS ca nu mai e pe server...sau puteti alege o culoare...

Imi pare rau ca am facut pozele seara...daca este vreo problema le voi reface maine !

Va place spawnul ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.