Sign in to follow this  
RazvanL

[REJECTED]Sugestie Car rent Sf -Ls

Poll  

1. 1. Esti deacord sa se schimbe masinile de la rentcar?

• Da !
      36
    • Nu !
      5

41 posts in this topic

daca pui turismo,infernus etc la rencar sf si ls..rentcar lv ce rost o sa mai aiba? :))

pRo

daca pui turismo,infernus etc la rencar sf si ls..rentcar lv ce rost o sa mai aiba? :))

Acelasi lucru ma intreb si eu , daca se schimba masinile , bizz-ul rent car lv nu o sa isi mai aiba rostul. Pe de alta parte masinile HotRoad sunt demodate si ne-am plictisit de ele.

Si daca tot este vorba despre masini , sa se adauge turismo :X

Nu ma pronunt inca ...

RazvanL 20-50k pe zi?? pff o sa iti creasca profitul la cel putin 300-400k pe zi cine nu ar vrea sa mearga cu un turismo, supergt sau mai stiu eu ce...

+ ca hotknife merge chiar bn nu aveti ce zice si e destul de comparabila cu restul de masini de pe server

RazvanL 20-50k pe zi?? pff o sa iti creasca profitul la cel putin 300-400k pe zi cine nu ar vrea sa mearga cu un turismo, supergt sau mai stiu eu ce...

+ ca hotknife merge chiar bn nu aveti ce zice si e destul de comparabila cu restul de masini de pe server

Cum spui tu sa terminam cu spam-ul .. :))

Apropo e invidia la jumate misule? esti aproape singurul care ai votat cu "contra" deoarece si eu am votat la topicul lui boros tot "contra" oricum eu ma gandeam demult la aceasta sugestie dar nu credeti ca ar merita o schimbare aceste biz-uri ? si credeti ca ma pricopsesc cu 20-30 k pe zi mai mult ? sa gandim omeneste ^^

Frate, da cati ani crezi ca mai am ca sa merg pe invidie?Am votat sincer, fiecare cu parerea lui, RentCar SF cum e acum e cel mai bine...

Si , gandeste logic, cum ar fi daca mi-as lua Aeroport SF si as propune sa se bage Hidra si Hunter, sa inchirieze si civilii....

Frate, da cati ani crezi ca mai am ca sa merg pe invidie?Am votat sincer, fiecare cu parerea lui, RentCar SF cum e acum e cel mai bine...

Si , gandeste logic, cum ar fi daca mi-as lua Aeroport SF si as propune sa se bage Hidra si Hunter, sa inchirieze si civilii....

Cum spuneam ^^ dar dc ai raspuns primul la intrebarea lui Maryo ? :)) "invidie" dar sa terminam cu spam-ul si sti bine ca te cunosc de pe skype unde te luai la cearta cu toti ..unde ne barfeai pe toti cred ca sti cand am ascultat skype cand vorbeai cu litz cand ziceam ca nu-mi merge microfonul .. iar a 2 zi i-am spus lui Litz ca nu merita sa se imprieteneasca cu tine ca tu esti pus numai pe "soti" "ars" chiar asa i-am spus lui litz ... si nustiu cum de a ajuns discutia cu posts unde si litz mi-a spus ca tu postezi pe oriunde numai pentru +1 si ti-am mai spus nu esti ceia ce crezi asa ca las-o mai usor cu cearta ca nu-ti sta bine de loc pe unde ma uit dau numai de tine si sa stii ca mi-am schimbat parerea mult despre tine ci nu doar eu si mai multi .

Si te-as fatui s-o lasi mai usor cu posturile .

Iar aici e un topic "sugestii" postezi doar odata nu de "n" ori , daca esti deacord sau nu .

Bye Bye .

Ca sa inchei, majoritatea care ti-au dat PRO, sunt din Crips de la tine...te gandesti tu ce rezulta...

Iti mai zic odata, daca mi-as lua Aeroport SF si as propune sa se bage Hidra si Hunter, sa inchirieze si civilii....ai vota PRO??

restul, la povestirea de pe skype, mai invata sa pui punct, ca te lungesti la o propozitie, de nu am inteles nimic...

in rest tot la CONTRA raman, bft.

Pro.Iar daca are el bizzul ce?O sa ramana al lui pentru totdeauna?O sa il vanda peste ceva timp cine stie.

Deci raman la Pro.

PRO!!!buna idee razvan .mi-ar place sa merg cu un turismo,super gt .si un infernus sa bagi sa nu mai ma duc pana in lv sa iau unu.

Vehicle_477.jpg

Vehicle_480.jpg

Vehicle_500.jpg

Astea vor fi adaugate

Vehicle_477.jpg

Vehicle_480.jpg

Vehicle_500.jpg

Astea vor fi adaugate

Sunt mai bune decat cele actuale de 10ori .tnx /Closed.

Pro,desii nu cred ca se va face asa ceva,ar da mai multa bataie copilor si din cate am vazut scriptarii fac cat mai multe pentru cops.

Propun sa se lese o masina ca cele de acum , cu 2 locuri !

REJECTED

REASON : S-a facut deja o modificare a masinilor ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.