Jump to content
Sign in to follow this  
RedDisciple

Zapata, titular! Revine Toja in prima echipa a Stelei!

Recommended Posts

Gafele lui Tatarusanu din ultima vreme l-au scos din minti pe Bergodi, care il va trece pe banca de rezerve la debutul in grupele Europa League. Zapata va reveni ca titular, asta dupa ce a aparat impecabil la Motherwell si Dublin, in preliminariile pentru Europa League.

ย 

Alte noutati din primul 11 al ros-albastrilor au fost dezvaluite chiar de Gigi Becali, care va veni direct de la Strasbourg pentru a urmari partida cu moldovenii. Acesta a comentat echipa lui Bergodi. "Bine ca am scapat de circarul ala de Grzelak. Bine ca nu l-am trecut pe lista si ca n-o sa-l mai vad iarasi pe teren. Ne-ar fi mancat un loc degeaba si iarasi am fi jucat cu un om in minus, ca la Medias. Sa vedeti voi cum va arata Steaua cu Toja, care va juca sigur, dar si cu Tanase, care cred ca va intra si el vreo 20 de minute. Am suferit si m-au trecut destul atatea transpiratii cu astia ca Grzelak pe teren... Gata, acum am scapat de stres!", a declarat Becali.

ย 

ECHIPA PROBABILA:

Zapata - P. Marin, Rada, Ghionea, Ninu - Nicolita, A. Ionescu, Toja, Szekely - Stancu, Kapetanos

Rezerve: Tatarusanu, Tanase, Surdu, Bicfalvi, Baciu, Onicas, Bibiskov

ย 

sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

ii rupem pe moldoveeni :)):X

Share this post


Link to post
Share on other sites

La pauza e 0-0 :D , sper sa-i batem daca mai da banel un euro gol :))

ย 

Fortza Steaua :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda, scor final 0-0..

Au jucat ca f

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...