Sign in to follow this  
CryTek

[REJECTED]SASD !

1. 1. Doriti sa se infinteze San Andreas Sheriff Departament ?

• Da ! Ar fi frumos.
      76
    • Nu, ajung 3 feluri de copi.
      30
    • Nu-mi pasa, nu vreau sa fiu cop.
      7

141 posts in this topic

PRO

O Idee excelenta. Voi ati fi buni sa patrulati intre LS-SF si sa stati si pe drumul SF-LV si LS-LV cu radare si controale pentru ca multi playeri merg intetionat pe sensul opus tocmai pentru a face accidente.

Ar fi chiar foarte fain sa se faca aceasta factiune, poate chiar si numai de proba 2 saptamani si daca merge totul ok si se dovedeste ca ii folositoare sa ramana definitiv.

Ca daca o sa fie factiune asta o sa fie mai bine pentru servar pentru ca daca le ei la alde spaima soselelor carnetu de 10 ori o sa se sature sa dea mereu de carnet

Exact Robyz, exact asta e si ideea mea. Multe multe multe radare, si multe controale. De aceea am si sugerat sa fim doar 10 membri, nu prea multi. 2,3 radare pe drum Ls - Sf, si asa mai departe. Si in plus, sa fim foarte duri, nu ca e prieten sau astea. Nu ma, ai condus neregulamentar, /take licenses. Sau, amenda. Depinde si cum a condus. Si daca va fi nevoie, la war'uri sau astea, vom interveni, daca vom fi chemati.

EDIT: Exact Cagiva, sa se invete minte. Dupaia sa ii vezi tu cum conduc toti regulamentar, dupa ce li s-a luat carnetul de 3,4.. 10 ori.

PRO super buna ideea gj

Pro,chiar este nevoie de o astfel de factiune care sa monitorizeze traficul intre LS-SF-LV.Sper sa fie pusa in aplicare ideea.

Cam prea multe Factiuni de politie...+ numele e aiurea rau de tot xD mai bne era "SAS" dar din pacate nu exista skinu :girl_cray2: potrivit...(ca cel de rank 1-4 ng + masca de gaze) :>

Pro!Mi-ar place sa se faca o asemenea factiune !

Pro.Foarte buna ideea.sa se faca odata cu 4 tuning

Un mare PRO.

Insa am niste indoieli aici. Deja se lucreaza la factiunea 4Tuning sau cum s-o mai numi si nu prea cred ca va fi aprobat acest proiect.

Sunt cam multe factiuni intradevar si a-r fi cam mult de muca sa se mai adauge una.

Am o idee : Sa se scoata factiunea "Primar" cu tot ce contine, spawn, masini etc ... sa se desfiinteze de tot. Sa revina spawn-ul FBI-ului inapoi in LS si sa se scoata din LV. Si dupa toatae astae s-ar putea adauga SASD cred eu.

Acestea fiind spuse, mult succes !!!

-edited-

Scuzati de double post :girl_cray2:

Edited by Radu_Toretto

PRO ! Frumoasa ideea :girl_cray2:

Clar PRO , trebuie o astfel de factiune .

PRO... Si cum ai zis tu, la war-uri sa fim (zic "fim" pentru ca si eu vreau in factiune) trimisi doar in caz ca nu ajung oamenii din celelalte mai "mari"

Chiar are nevoie serverul de o astfel de factiune. Se mai face putina ordine

De factiunea asta are nevoie serverul ... Nu de tuning, ca aia chiar nu ajuta la nimic

Ba da, dar nu cred ca ar strica una in plus, cu 10 membri. Ca aproape toate celalalte sunt pline. Si daca ar avea succes, de ce sa nu o pastram ? :girl_cray2:

Macar timp de 2 saptamani, sa fie in probe, sa vedem ce parere are lumea, daca cei din departament isi vor face treaba bine, si chestii de genul asta.

Chiar crezi ca stam sa facem factiuni for fun ? pentru 2 saptamani pentru probe ?

Eu zic un NU categoric ...

Il astept si pe sharp sa il intreb ce parere are ... daca si el zice NU ... aceasta sugestie va fi neaprobata.

Contra,exista PD,aveti grupe de patrulare,aveti SWAT,nu ne mai trebuie nimic momentan.

@ Powner: Nu, nu cred asta. Dar din cate am vazut vor destui sa fie infintata aceasta factiune, deci.. de ce nu ?

@ Mistar Flop: PD nu se prea ocupa de trafic, mai mult dupa wantezi si war'uri si astea.

Deci daca ar fi SASD, ar fi mereu cu ochii pe trafic.

@ Shark: Cum zici tu, ai vrea un al 2lea NG. Deci ce ros ar avea ?

Eu am sugerat ceva pentru trafic...

EDIT: Inca un motiv, pentru care am sugerat infintarea SASD.

Jail sat ( dillimore pd ) nu este folosit mai deloc, e degeaba.

Deci chiar ar fi frumos, sa fie si niste serifi, cu rancheruri. :girl_cray2:

EDIT2: Am mai spus-o, si o mai repet. La ce strica inca o factiune cu 10 membri ? Daca am fi 20 as intelege, dar 10 ?

Daca va fi aprobata, SASD va fi cu ochii numai pe trafic, si fara mila. Ai condus neregulamentar, /take license, sau /ticket.

3 feluri de gabori + n-spe mi de updateuri, cu ce ar ajuta serveru aceasta factiune ?

P.S: Nu mai copiati idei de pe .... rp

De ce sa nu copiez ? Am si zis ca am ideea de pe alt server. Si mi se pare foarte buna, dar fiecare cu parerea lui.

Eu incercam sa fac o factiune linistita...

ar fi interesanta si ar fi super daca ar putea sa iti dea warn si la 3 warnuri sa iti ia carnetu' :girl_cray2: sa fie ca in realitate cu punctele

PRO

Exact, SASD e o factiune de circulatie.

O ramura a PD-ului. SASD nu actioneaza fara ordin de la PD Chief.

Si exact viciu, cu puncte, ca in realitate.

PRO... Si cum ai zis tu, la war-uri sa fim (zic "fim" pentru ca si eu vreau in factiune) trimisi doar in caz ca nu ajung oamenii din celelalte mai "mari"

Chiar are nevoie serverul de o astfel de factiune. Se mai face putina ordine

De factiunea asta are nevoie serverul ... Nu de tuning, ca aia chiar nu ajuta la nimic

Nu trebe luata chiar asa treaba.Sa fim seriosi ,nu putem face doar factiune bune.4tuning o sa aduca multi oameni noi.

Aceasta idee cu sasp e una foarte buna ,chiar daca e copiata,insa intr-adevar pd nu se poate ocupa tot timpul de trafic,iar aici intervine SASD.

Si in RL in special in America apare aceasta ,,politie" mai ales in ,,sate".

PS : PD stati calmi ca nu va ,,mananca painea de la gura",atata timp cand nu fug dupa wanted.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.