Jump to content
Sign in to follow this  
RedDisciple

Conspiratie anti-Steaua? Becali: "Bergodi si Borcea sunt implicati!"

Recommended Posts

"Bergodi e un vagabond mincinos si e mana in mana cu Ivanovic" - a tunat Becali in direct la Sport.ro dupa ce a ascultat inregistrarea cu presupusul jucator al Stelei.

Β 

"Este cineva tinut cu forta la Steaua? Jucatorii sunt tinuti in tarc? Cine e nemultumit poate sa vina sa imi spuna in fata. Au vrut sa lase sa se inteleaga ca e Szekely in inregistrare. Spun acum ca era dispus sa ii dau 200.000 de euro de la mine sa plece la Timisoara, insa a refuzat si mi-a zis ca nu lasa conditiile din Ghencea pentru Poli.

Β 

Jucatorii nu se tem de mine, nu cand, nu au pe ce. Eu sunt cel mai prieten patron cu ei. Chiar daca sunt in varsta, eu glumesc cu ei, mai fac o gluma cu gagici, rad, glumesc, cateodata nu le convine antrenorilor ca ii destind inainte de meciuri.

Β 

Ivanovic este platit de Dinamo. Am vorbit cu Borcea si a inceput sa rada. Mi-a zis sa imi aduc aminte de milionul de euro, ca l-am distrus atunci. Asta e numai in dusmanie. Pe mine nu m-a impins Bergodi, daca ma impingea nu mai apuca repriza a doua. E un vagabond, mana in mana cu Ivanovic. Chestiile astea cu frica jucatorilor sunt golaniile lui Bergodi" a declarat Becali la Sport.ro

Β 

sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...