Jump to content
Sign in to follow this  
RedDisciple

Suporterii Stelei de la tribuna a doua renunta la abonamente!

Recommended Posts

Razboiul dintre Gigi Becali si suporteri continua. Un lider al suporterilor de la tribuna a doua a Stelei a anuntat in direct la Sport.ro ca in jur de 50 de oameni isi vor depune abonamentele la club in semn de protest la adresa sefului din Ghencea.

Β 

"Noi nu l-am sustinut pe finantatorul Stelei, dar de data aceasta ne-am anuntat si noi oficial protestul si sutinem ambele peluze din Ghencea iar noi am ajuns la concluzia ca o sa depunem abonamentele la club. Pana acum am strans in jur de 50 de abonamente si le vom preda la club.

Β 

Referitor la mineriada de care vorbeste Becali, noi sustinem Steaua de o viata si mergem sa vedem Steaua nu un om. Sustinatorii finantatorului sunt din zona Pipera-Tunari. Nimeni nu vine din tara sa il sustina pe el, toata lumea vrea sa il faca sa vanda. Noi asteptam ca macar acum cat este Europarlamentar sa isi respecte cuvintele si sa dea Steaua.

Β 

Β 

Cat timp Becali e finantator al Stelei nu mai mergem la meciurile Stelei. Asa cum se roaga el la Dumnezeu, asa o facem si noi, ne rugam ca el sa plece." a declarat Horia Enache, sustinator al Stelei, in direct la Sport

Β 

sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...