Jump to content
Sign in to follow this  
Spawnn3L

eG TV - Pierderea Unei Legende

Recommended Posts

tu esti ala care se lauda ca face tot si bine?

asistent nu a plecat de pe server si-a dat doar demisia se vede ca ai postat doar din invidie ca ceva de aici te supara(nu iti place te rog sa parasesti comunitatea).

Daca tot nu v-ati prins filmuletul acesta este dedicat membrilor din f.b.i,macar respectati munca ca a incercat,in schimb sa nu faca nimic.

 

Daca va plac doar comentariile de genu " super wow gj " si nu stiu ce atunci de ce nu, inchideti direct topicul, sa poata fi doar vizionat ? Parerile sunt impartite parerile nu se discuta asta e parerea mea daca esti de acord cu ea bine daca nu si mai bine.

 

Zic, ca sa iasa ceva bine trebuie sa te pricepi, daca vrei sa te pricepi trebuie sa stii in ce te bagi. De exemplu:

 

Fac un film am nevoie de

- Scenariu

- Ideei

- Actori

 

Ori el nu avea un scenariu nici o idee stralucita ( pot zice chiar penibila ).

Nu ca ma laud dar unii se evidentiaza cu ceva ce nu cunosc, cam asa e in toata romania si acu zi tu daca nu am dreptate ( daca n-am zi si de ce ).

 

Later Edit:

 

Invide pentru ? Ca n-am intrat in FBI ? C-am luat ban de pe server ? Ca nu ma pricep ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti-am zis daca tu esti ala mare si tare a tot stiutor, fa mai tu un film calumea,dar nu sa imi ceri tu sa iti scot banu ca imi faci tu un film super mega extra teta cum zici tu,unde te crezi? la balamuc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca esti owner si nu esti in stare sa scoti un ban incheiem topica si gata. Misto film. Hai romania !!

 

PS: a tot stiutor se scrie intr-un cuvant *atotstiutor ( format prin compunere) si da ma caracterizeaza cuvantul plus ca mi-a luat 5 minute sa-nteleg ce zici tu acolo.

 

Back to school.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va mai certati pe acest topic pls... Pe mess , la alt topic dar numai nu la topicul meu ok? :|

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nu va mai certati pe acest topic pls... Pe mess , la alt topic dar numai nu la topicul meu ok? :|

 

Scuze. Te rog iarta-ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gg Frumos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos de tot ....Bine ati lucrat baieti

Share this post


Link to post
Share on other sites

trist,trist,dar frumos:) gg

Share this post


Link to post
Share on other sites

filmele cu copi nu sunt preferatele mele dar acesta face o exceptie imi place melodia si storyline-ul cam atat sper ca urmatorul tau film sa fie mai inspirat :)) felicitari pentru munca depusa.

Make love not war people :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se putea si mai bine . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
incheiem topica si gata

Daca continui asa se va inchide si topica...

 

(ON TOPIC): Filmuletul este frumos, impresionant. Felicitari pentru "munca'' depusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

frate esti tare cu filmu asta,super belea,e emotionant are tot ce trebuie super tare,poate cel mia bun film facut vreodata pe eg de la aparitia ei si are un titlue super.Bft in continuare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice ...Merita un 9.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci acest filmulet este pur si simplu...PERFECT

 

chiar m-a impresionat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos, chiar mi-au dat lacrimile .. :)) Melodia se potriveste perfect, dar mai termina cu "Hai sa.." =)) Felicitari !

Edited by sTop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da..si mie mi-a curs nasu la filmuletul asta :)) Trist =)) A murit cineva?:O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehee , ce vremuri :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bv frumos film !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...