Jump to content
Sign in to follow this  
Pushki

Puya - Change (Varianta finala)

Recommended Posts

Dupa cum stiti, varianta postata a melodiei Puya - Change era doar una din variante, furata de hackeri direct din studio. O data cu asta a iesit un scandal in care Puya declara ca nu va mai lansa melodia datorita hotilor. Se pare ca a mintit. Varianta finala este aceasta, cu mici modificari, inclusiv aparitia artistei Kamelia alaturi de George Hora.

 

Puya feat Kamelia & George Hora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer... Change si Undeva-n Balcani o auzi peste tot pe strazi la telefoanele de 9999999999999999 milioane ale cocalarilor...totusi. Oriunde te duci si intrebi "aaaa daaa,puya melodia marfa undeva-n balcani/change". Nu mai este ce a fost inainte cu Sisu & Puya..

 

 

 

Treaba lui :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toti o ardeti cu spume la gura ca Puya canta manele , comenturi pe youtube gen : hahaha asta canta manele . Fratilor , cred ca si p'aici sunt pokemoni dastia' , Puya cu manele = NEVER . I-a ascultati un Guta un Salam si comparati-o cu Undeva`n Balcani si Change . :O

 

@ Super melodia , bravo puya , kamelia si hora!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Toti o ardeti cu spume la gura ca Puya canta manele , comenturi pe youtube gen : hahaha asta canta manele . Fratilor , cred ca si p'aici sunt pokemoni dastia' , Puya cu manele = NEVER . I-a ascultati un Guta un Salam si comparati-o cu Undeva`n Balcani si Change . :*

 

@ Super melodia , bravo puya , kamelia si hora!

 

ba ma lasi. Puya de cand cu melodiile astia a luat-o razna. Nimic din ce a scos nu a mai scos bun. A devenit mult prea comercial, totul pentru bani ! Vai mama lui, daca ce-a scos el acum crede ca e muzica de strada sa-si bage beat-urile in :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ba ma lasi. Puya de cand cu melodiile astia a luat-o razna. Nimic din ce a scos nu a mai scos bun. A devenit mult prea comercial, totul pentru bani ! Vai mama lui, daca ce-a scos el acum crede ca e muzica de strada sa-si bage beat-urile in :D

+1 frate puya canta altceva inainte, acuma numai destea cu versuri aproape de manele numai ca in engleza si pe alt ritm.

Ce naiba asculti: I , I can change the world, change the world :P.

Pana acum cateva luni toti ascultau guta + salam acuma asculta Puya :*

Hai frate ce naiba...

Sper sa nu iasa scandal:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai, diferenta e cum am zis mai sus.

 

Cei care ati ascultat de la inceput Puya si o tinteti cu muzica de strada nu va mai place.

 

 

Nu au versurile nici cea mai mica legatura cu manelele. Sunt doar aberatii pt ca nu mai canta ce va place, si spune adevarul din tara in fata.

 

 

creca iese scandal :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mah nu imi pasa ce credeti dar mie imi place ce canta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vai si amar . Ce a fost si ce-a ajuns. Mi-e sila cand ma gandesc ca vine la noi la Balu Bobocilor , nici chef nu mai am sa merg. Serios , a stricat`o de tot cu kamelia asta a lui cu K :P . S-a dus dracu puya :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...