Jump to content
Sign in to follow this  
Tornnado

eG TV - Yakuza Life

Recommended Posts

Titlu oficial: eG TV - Yakuza Life.

Data lans

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super frumos

 

10/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yakuza life inseamna numai dm? e prea lung, nu are nici o poveste, un fir de care sa te agatzi.... Iti dau nota 5 :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Frumos mai prins si pe me de cateva ori :):P Si melodiile le-ai ales Perfect :X

Mi-au dat lacrimile la sfarsit :( primu meu war si preferatu meu :X

Si dinou Multumesc Jun10r Pt waru organizat :):X:P

xXxBladexXx :O Jun10r

 

P.S Valk esti un mare nesimtit ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am spus la sfarsit ca filmu este facut doar din war-uri ce puteam sa facem noi altceva infara de dm :O .

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu sunt nesimtit, sunt realist. Toata lumea stie ca iubiti dm-ul :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si am vrut sa arat cat de organizata e aceasta mafie fata de lcn : - " .

Share this post


Link to post
Share on other sites
nu sunt nesimtit, sunt realist. Toata lumea stie ca iubiti dm-u :O

 

 

Ma rog adevarat :)

 

Si am vrut sa arat cat de organizata e aceasta mafie fata de lcn : - " .

 

 

Adevarat :):(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Reusite acele war-uri , in care ykz a iesit victorioasa :) , i :O ykz and :) lCn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos, chiar daca a fost lung, mie unu mi-a placut !

Bravo Yakuza.

 

PS: Frumoase melodii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmu Bravo :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da frumos dar sa fim putin realisti noi LCN suntem mai bine organizati ... lucru care se poate observa din ultima parte cu warul din LV uita-te pe minimap lcn toti eram intr-un loc voi toti destrabalati ... LCN are tactica de lupta buna YKZ nu are tactica dar au playeri experimentati... in rest frumos film ultima melodie dinou the Godfather-->>Sycily-->>La Cosa Nostra in niciun caz yakuza care vine din Japan ! Nota 7 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

dew ce zici tu .. nu e in totalitate adevarat :) de multe ori v'am prins in 'offside' :O .. si dupa mine in organizare suntem aproape egali :P

La inceputul videoului tornnado , cand am mers la lcn spawn nu ne'ai zis ca filmezi :) deci filmul No comment 10 :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu parca erai codat .. in filmulet

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ deW- Junior a facut o poza cu harta aia si a marcat sa ne intalnim in mijlocu pistei de decolare a marcat cu rosu noi am venit in punctu ala dar voi tot acolo ati ramas asta numesti tu tactica?+ca eu am jucat the godfather 1 si 2 simi place mult melodia aia,miau ramas 1-2 min fara muzica si nu stiam ce sa mai pun am vrut sa ramana la aceasi tema si anume "mafia" ce vroiai sa bag?Snoop Dogg?si prima melodia sa orientat spre japonia.

@ Mr_Beann - Joburile secundare nu sunt facute degeaba daca nu stii sa le "exploatezi" nu e problema mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos Gj :) apar si eu :):O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul si poate mai facem unu sambata seara cand se strang mai multi playeri.

Poate mai facem un war ceva :) . O sa discut cu Stix vineri seara sau sambata de dimineata :) .

Sper sa fie de acord, pentru ca de restul ma ocup eu :O . Macar sa ne distram daca tot ne jucam :( .

 

P.S. Frumos film :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prea lung filmul, pentru ca in tot filmul faceti acelasi lucru. A doua melodie superba.

 

PS: Incurajati un pic cam mult DM'u...

 

 

Pe de alta parte, ma bucur ca Yakuza revine in forta :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos,bravo :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

ff bine e ff corect se vede clar cum ii batem...

si dew crezi tu ca noi nu suntem organizati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nota 4 . :D , frate 10 min numai DM

 

 

@ LOL :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din partea mea primiti un 2. Filmul nu are nicio poveste sau macar ceva care sa atraga, e doar DM.....si in plus este prea lung.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnule lovedealer cand ai sa faci si tu un film atunci sa zici ca e rau sau mai stiu eu ce nu zic ca e cel mai bun dar filmul este drespre ce face Yakuza in timpu liber + ca am precizat la sfarsit ca este format doar din war-uri.

 

PS : Daca teai uita la semnatura mea ai vedea ca am facut mai multe genuri de filme asa ca am facut si unu de DM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam lung , nu cred ca fost cineva care sa se uite la tot , trebuia sa selectezi doar war'urile mai interesante . Mia placut muzica de la war'u final , a fost singura chestie din film care mia placut .

 

Sa zicem bunicel dar data viitoare fa o poveste , ar fi mai frumos .

 

 

 

Si inca ceva , am vazut ca te iei de cei careti dau nota mica , asta e parerea lor si nu trebuie sa leo contesti , ai pus filmul aici pentru a fi criticat , asa ca trebuiai sa te astepti la diferite pareri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt de acord cu tine dar a ziso prea in sec de ce mam luat de el si nu de Shop te las sa te gandesti gata hai sa numai facem off topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...