Sign in to follow this  
[RO]Dusmanu

ce zice b-zone despre noi

29 posts in this topic

Poza asta spune totul

bax4k1nvmiz8lv661u38.png [erau vreo 120 on dar eGaming era inchis ;)]

oricum cine stie despre acel server stie ca e mult mai slab decat eGaming....si nu am dat vr`un ip ceva...;) doar am spus ceva amuzat...dupa cum vedeti ce fel de admini is acolo...

C

Da foarte amunzant

Vai da ce am rassss . Numai pottt ! Opriti-ma unuuu

Hoo, Stop, Inceteaza, Te-ai oprit? Nu? Hoo ma opreste-te, te-ai oprit ? Nu?? Daca am vazut asa ceva daca poti tu sa te opresti vrun pic:))

Ce sa mai, doar e ###### ce sa te astepti da la ei ... :))

Au prins ocazia ca eG avea probleme si gata au multi playeri.

Eu mai intru codat pe acolo, testez noile sobiet-uri :))

ce pot sa le spun,bafta lor,au mai multi playeri de cat noi,asta ii o mirare? 50 de playeri as dori sa am dar aia 50 capabil sa joace acest joc.

Sunt curios cati au ras la faza lu` mascariciu ala,el normal asta a vrut sa faca.BUN VENIT!!

Nu vreau sa critic acel server,cum traieste acel server.

Si voi cum ati prins SS, gata ati postat. Din partea mea poate sa aiba cati playeri vor, dar putini dintre ei vor fi fideli, deci slab.

Dupa cum e logic, nu putem fi tot timpu' in varf acolo, dar incercam mentinerea.

Una e seriozitatea, alta e joaca cum fac ei acolo.

Vai da ce am rassss . Numai pottt ! Opriti-ma unuuu

Hoo, Stop, Inceteaza, Te-ai oprit? Nu? Hoo ma opreste-te, te-ai oprit ? Nu?? Daca am vazut asa ceva daca poti tu sa te opresti vrun pic:))

OFF:gg craciune :X:))

On: Pe astia ii bat comenzile ma, ce sa le ceri :)).

Ce revoltat este omul ca si-a dat kick :)).

Respect ce face owneru in rest zic ca e 0

Pentru toti cei care au plecat de pe eG si sau dus pe serverul ala de batranele , domnilor v-ati dus acolo findca aici nu a-ti putut obtine nimic iar acolo dupa 2 zile de activitate primiti cine stie de moderator.

Acel server este o copie ieftina :)) daca cititi toate topicurile de pe acel forum cum am facut eu o sa vedeti ca 70% sunt copiate.

Acuma am inceput sa aud mesaje pe yahoo de genu , " Imi pare rau ca am plecat de pe eGaming " , " Asi vrea sa ma intorc , dar nu mai am contul " .

Vreti exemple?

• Sabzaky - Care a vandut contu acuma nu stie cum sa faca sa il recupereze pentru a se reintoarce.
  • Mr_Proper - Care prin simplul motiv ca nu a primit admin , a inceput sa faca reclama unui server de 3 playeri , iar acuma a inceput cu linguselile la admini pentru a si se scoate ban-ul.

Lista poate continua , nicaieri nu ve-ti gasi un server precum cel de pe eG care a fost creat prin pasiune si dragoste pentru acest joc , de catre niste oameni care si-au sacrificat ore din viata pentru ca noi sa putem sa ne jucam fara a plati nici un ban.

Eu inca sper sa va treziti toti cei care incercati sa faceti rau acestei communitati , sa realizati si voi ce este munca iar atunci ve-ti intelege care sunt sacrificiile pe care Sharp si ceilalti le fac pentru voi.

Edited by Bau

Sincer ..acest admin s-a facut de ras ,nici eu nu ma asteptam de la asa ceva ,tocmai de la LeThaL ,colegul meu de clasa de 8 ani .

Nici in Real Life nu e prea "breaz" ,asa ca tot timpul ne asteptam la specimene de astea de pe Zona B . La fel ,si Bobo e din oras cu mine ,ce sa zic ..un urechiat de 1.50m cu adidasi cu talpa de 2 cm ,sa para mai inalt ..o comunitate de ratati .

P.S : Intr-o zi obisnuita de scoala ,LeThaL vine la mine si imi zice : "Ba ,se inchide egaming ai sa vezi ,ii dam pe spate cu numarul nostru de useri si cu playerii de pe server ,suntem mai multi ,nu vezi ca in fiecare zi se inchide egaming ..si isi revine dupa 1 ora" ,e clar :))

Bau , eu am jucat pentru admin ? Daca jucam pentru admin stateam sa ii pup in cur pe toti , dar se pare ca unii au uitat cand iam ajutat , asta e , mi-am schimbat parerea despre tine , si in al 2 lea rand cand am facut eu linguseli ma ? Ai grija ca faci afirmatii nefondate si nu imi place .

Eh eu am jucat o mica perioada in vara asta pe alt server care avea niste comenzi interesante dar mi-am dat seama ca playerii nu sunt ca aici asa ca am revenit.Ce sa va spun a fost o experienta urata, playerii se purtau urat de tot cu tine daca erai nou venit. Aici cand m-am reintors am simitit ca m-ati primit cu cea mai mare placere, chiar daca am avut un conflict cu ..... Numai conteaza.

Da Bau, aia de pe ###### sunt doar o copie, m-am uitat aproximativ tot au copiat.Unde am fost eu era o comunitate cat de cat asezata dar ii lipseste acel ceva pe care eG il are :)). Ma simt bine ca sunt inca de la inceputul acestei comunitati, acestei mari famili numita eGaming.

Bafta.

Mr_Proper tu vrei sa spui ca ai ajutat si ai vrut ceva in schimb? in primu rand nu mai ajutat cu nimic sau ne-ai ajutat,inafara de chestia de a fi un membru sau fost membru (alegi tu) al comunitati noastre,tu spui acolo sau cel putin ce inteleg eu "am ajutat in pana mea comunitatea asta si nu am primit nimic?",nu imi place omu care cerseste chiar de loc.

Un alt lucru, bau nu s-a referit la tine intr-un fel,ci la modul general,daca tu te-ai simntit atunci inseamna ca esti.

WTF ? Voi nu stiti sa cititi ? EU NU AM CERUT NICIODATA NIMIC ! NU AM VRUT NIMIC ! MI-A AJUNS LIDER DE 2 ORI DA NU SUPORT SA MA JIGNEASCA CINEVA !

in fine,las-o asa cum o spui tu,noi stim destule,un om la mine care incalca regulamentul apoi isi cere scuze inchid ochi si spun "te iert" dar ramane undeva in spate pentru totdeauna.

eu respect toti oameni din aceasta comunitate ,la randul lor si iei sunt oameni ,ma pun in locul acelui om si imi dau seama cum este ,dar nu pot sa il respect pe ala care ii mare si tare si ma ia peste picior.

Da , stiu asta , eu nu mai am nici o pretentie la nimic de la voi , vreau doar sa ma joc dar powner nu ma lasa.. el nu inteleg ca tu mai iertat si asta ma doare cel mai tare.

da mr_proper este foarte greu sa ierti un om,pentru ca te gandesti la alti si pur si simplu iti este foarte greu daca ma intelegi,eu iert o singura data ,doar o data.Powner are alta fire,fiecare om este diferit in felul sau.

Da , stiu ca e greu sa ierti , dar vroiam si eu sa joc acuma... faceam un an de cand sunt aici

tu nu poti sa intelegi acest lucru? ai gresit trebuie sa suporti anumite consecinte,pur si simplu incalci un regulament care este pus pentru a fi respectat,puteai si tu sa te gandesti inainte sa faci chestia care ai facut-o,invata,obisnuieste,gandeste inainte (cumperi ceva de la magazin si 2,3 magazine mai incolo observi ca acel lucru este mai ieftin de 2 ori),iti dai seama,ba ok acuma sunt plictisit,m-am saturat de tot ,imi bag ceva in tot,dar cine stie poate o sa ajung iara aici. asa fac majoritatea,au prea multe,s-a plictisit e normal sa vrei mai mult.

Eu te-am iertat in modu meu,ramane la atitudinea membrilor din staff,eu nu fac singur aceasta comunitate ,ci toti facem comunitatea asta.

Mr_Proper cat te-ai chinui nu iti scoate banu... si eu am facut acceasi greseala imensa am facut reclama la un sv de :)) si acum nu mai pot juca samp si nu ma chinui atat ca sa imi scoata banu

Asa ca nu te mai chinui atat

PS:Daca tot vrei sa te rentorci incepe de la lvl 1

nu ar fi mai bine sa nu mai vorbim/ sa nu mai vorbiti de alte servere sau de ce se intampla pe ele? ci sa vb despre servaru asta si despre ce se intampla pe el... si ce se ploate face sa se imbunatateasca... daca fiecare contribuie cu ceva.. orice... departe se va ajunge... :))

P.s. joaca putin si corect sau role play... ma rog.. oricum... . in fine am uitat ce vroiam sa mai zic...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.