Jump to content
Sign in to follow this  
CRISTIANNNN

[Closed] Idea unui organizator

Recommended Posts

Organizatorul a avut ideea de a aduce niste "pasarici" care sa se fataie pe langa jucatori in timpul finalei.

Saracii.. unu se uita la ecran ( el fiind fade-to-black =) )

4imtdh.jpg

34qpixs.jpg

2r74ztj.jpg

3u7w7.jpg

 

Nu am mai cenzurat pozele pentru ca nu cred ca nici unul din voi nu ati mai vazut o pereche de sani pana acum xD

P.s: este un campionat din Russia

 

L.e: mai bine cu pozele cenzurate .. mai sunt si copii de 13 ani pe aici ( sa nu va simtiti)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant, creca-l dadeam drq de meci si plecam cu una pe la Baie =))

 

Tare faza: era fade-to-black si el se tot uita la screen :|) ii era rusine... pampalau

Edited by CaPoNnE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cea mai buna idee .

 

Ma apuc de cs sa ajung la un concurs dasta , inainte de meci ma rad frumos , il parfumez pe Gica sa fie fresh .

 

Nu prea lea iesit smecheria organizatorilor , aproape ca nici nu bagau fetele in seama aia .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand castigu ii 4000 $ de clan .. le mai bagi pe alea in seama in timpu jocului =) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cand castigu ii 4000 $ de clan .. le mai bagi pe alea in seama in timpu jocului =) ?

 

 

Cand se freaca una ca aia din poza a 2a de tine te mai gandesti la bani ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cand se freaca una ca aia din poza a 2a de tine te mai gandesti la bani ?

Asa gandeste un artist =)) gg st0le

*esti nebun ce concurs....stau aia cu **** tzeava :|

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tare faza: era fade-to-black si el se tot uita la screen :|) ii era rusine... pampalau

dar primu ii incepuse runda si el se uita la aia =))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cand se freaca una ca aia din poza a 2a de tine te mai gandesti la bani ?

 

daca le-as vedea pe alea din ultima poza langa mn, una pe alta sa moara ce-am mai scump de nu le-as alerga prin sala in **** Goala :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evidence adica vrei sa spui ca tu ii rezisti uneia din ele? Zici tu asa ca le vezi in poza, dar daca erai langa ele cred ca mai luai putin mana de pe mouse si o mai atingeai putin pe una din ele :) . :X

Share this post


Link to post
Share on other sites
Interesant, creca-l dadeam drq de meci si plecam cu una pe la Baie :D

 

Tare faza: era fade-to-black si el se tot uita la screen =))) ii era rusine... pampalau

 

@ Aici chiar ai dreptate ! Chiar era pampalau . Nu ma puteam abtine . Direct in pat ajungeam [ cu una din ele ]

 

 

Cea mai buna idee .

 

Ma apuc de cs sa ajung la un concurs dasta , inainte de meci ma rad frumos , il parfumez pe Gica sa fie fresh .

 

Nu prea lea iesit smecheria organizatorilor , aproape ca nici nu bagau fetele in seama aia .

 

@@ Cred si eu ca ma apuc de CS sa ajung si eu in locul lor . Sa fac niste nebunii ;)) .

 

@@@ Cum frate sa mai joci CS cu asemenea fete langa tine . Mai ales sa se frece cu ***** de tine . Dar sa mai stea si una peste alta langa tine si tu sa dai tastatura la o parte ? Jalnic :X . :)) . Oricum e > FrumoS < .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu daca as fi in locul lor...as fura o "pasarica' " Si as fugi cu ea in baie. Dal dra** de joc......asa pasarici nu prinzi in fiecare zi..:O:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites
Interesant, creca-l dadeam drq de meci si plecam cu una pe la Baie :|

 

Tare faza: era fade-to-black si el se tot uita la screen :|) ii era rusine... pampalau

+1

 

Bune rau, cred ca nu imi mai ardea de nici un meci X(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si aia mai aveau chef de cs ? sau "le sarea tinta" ? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)) o idee stupida,si ei vor sa zica ca's profesionisti.

rly? Russia e cu mult peste Romania.. iti zic eu.. sunt profesionisti. Oricum.. e ideea organizatorului

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam greu sa te concentrezi la joc in asemenea momente xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizatorul cred ca a luat mita doar sa ii faca pe ceilalti sa piarda :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cand se freaca una ca aia din poza a 2a de tine te mai gandesti la bani ?

 

 

 

Si aia mai aveau chef de cs ? sau "le sarea tinta" ? :)

 

Bune rau replicile astea, ati pus punctul pe i... :|))) Anyway....cred ca organizatorii au fost mituiti sa accepte o asemenea manevra....se vede clar in poze....e o echipa de tocilarii care studiaza atent filmele de 18+ si o echipa de baieti care sunt "trecuti" prin viata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahh, m-as reapuca de Cs daca as participa si eu acolo^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici nu mai discutam , gata , ma duc in Rusia si ma apuc de Counter Strike . :) E o idee geniala [ pentru mine , cel putin ] si sincer , eu nu m-as uitat in ecran si nu m-as fi concentrat pe meci ci pe " puicutele " alea :) . Bune , bune fetele :P . xD , o idee buna :dancerock: . [ :)) ]

 

Edit : New Page , xD :X:luvvodka:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intreb cum le m-ai ardea de Counter Strike :) , in locul lor ma uitam de placere :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun Organizator :P

 

Poate dau de el intr-o zi :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intreb daca au castigat =))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...