Sign in to follow this  
Pushki

[ACCEPTED][Sugestie]Marire numar membrii

Poll  

1. 1. Vreti ca nr max de membri B'z si C'z sa fie de 20 in loc de 15 ?

• Da
      66
    • Nu
      7

73 posts in this topic

Salut.

ย 

Vreau si eu sa fac o propunere. In primul rand, hai sa ne uitam la lista de membri maxim admisi intr-o factiune de acum:

Yakuza - 25

La Cosa Nostra - 25

Bloods - 15

Crips - 15

Surenos - 15

Nortenos - 15

FBI - 25

PD - 25

NG - 25

ย 

ย 

Acum , daca adunam " pe aliati ":

ย 

LCN + B'z + Sur13 = 55 membri

YKZ + C'z + Nor14 = 55 membri

FBI + PD + NG = 75 membri

ย 

ย 

ย 

Sugestia mea nu e sa sporesc DM, dar intotdeauna mai multi vor intra in ganguri si mafii decat in politie, asa ca mi se pare normal ca gangurile si mafiile sa aiba mai multe sloturi.

Pentru mafii 25 ajung, dar propunerea mea consta in marirea numarului de sloturi pentru crips si bloods de la 15 la 20.

Chiar daca nu este foarte mare , este un inceput, poate apoi se va accepta si marirea la nortenos si surenos.

ย 

Sper sa fiti de acord :))

Pro, multi isi doresc sa intre intr-un gang si nu reusesc din cauza numarului de membri.

Pro.

ย 

Cei care isi doresc sa fie in aceasta factiune ar avea o sansa ...

Contra , cei de partea binelui trebuie sa fie mai multi.. Este complet aiurea ca numarul celor din ganguri sa fie aproximativ egal cu cel al politistilor.

PRO.... este o idee foarte buna.....

Pro asa va creste nr de playeri pe server ca nimanui nui convine sa stea 300 de ore sa prinda un loc intr-o factiune.

pro

PRO..deja suntem aproape de 200 playeri pe server , si unii nu au factiuni..pro:)

Pro deoarece in RL intra cati vor intr-un gang...adica nu au o limita...dar hai sa fie aici 20

Pro !!

Pro ! Era cazu pentru asa ceva... Cand sunt 130-150 player dai tab si ti se albeste ecranu de cati civili sunt , asta din simplu fapt ca nu au loc in factiuni ...

PRO. Multi isi doresc sa intre in gang si nu au loc datorita maximului de persoane.

Singurul motiv pentru care spun DA este pentru ca Yakunza are 29 membrii si maximul este de 25 .

ย 

Daca sunt multi jucatori care vor intr-o factiune cum este Yakunza sa se lase sa se depaseasca cu maxim 3-4 numarul de membrii.

ย 

Ori marim numarul de locuri la factiuni ori lasam un plus de 3-4 jucatori la factiunile care stiu sa atraga players.

ย 

Suna bine, bafta !!!

Pro , sa creasca numarul de membrii cu 5+ la fiecare factiune deoarece acum sunt noi membrii care joaca , si nu prea au unde sa intre ,toate topicurile cu angajari sunt inchise

Pro ... si as vrea sa fie luptele cu malee cum erau inainte ... adica membri gangurilor sa nu aiba voie sa foloseasca arma de loc :))

Pro, pentru ca si asa a inceput sa creasca numarul de playeri de pe servar, asa ca este nevoie de mult mai multe locuri in ganguri cel putin...daca nu se poate si restul factinuniilor, alt fel for ramane multi dintre playeri civili, deja toate topicurile cu recrutari sunt inchise.

sunt pro, e o idee buna :))

Si eu sunt PRO. Multi playeri de lv 5+ nu au loc in factiuni ar fi bine sa se mareasca nr de memberi

Pro.

Insa sa nu apara discutii. Daca se face aceasta modificare, logic ca si surenos si nortenos vor sari ca arsi ca vor si ei marire de locuri in factiune.

Cel mai vine ar fi sa se adauge momentan cate +5 membri la fiecare factiune, sau cel putin la cele mai cautate (mafii / gang-uri).

Prea tare ideea =))

Pro :))

Pro. Buna sugestie :))

PRO , deja am inceput sa ne inmultim si sunt uni playeri care nu pot intra in factiuni datorita limitei.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.