Sign in to follow this  
Eduard

Basescu sau Geoana ?

Noi cu cine votam?   

1. 1. Basescu sau Geoana ?

• Votez cu Basescu !!!
      39
    • Votez cu Geoana !!!
      29

108 posts in this topic

Daca tot suntem in timpurile cand se alege presedintele? Si pe eG sunt mult mai multi copii sub 18 ani decat majori, ce ar fi sa votam si noi ?

Sper sa invinga Geoana !

Geoana ;)

Normal...toti oltenii voteaza cu geoana ca le-a dat pixuri,galeti si plase cu PSD ;):)

Merg pe mana lui Basescu...am mai spus-o Mai bine MORT decat COMUNIST !

olnaw.jpg

asta e adevarata fata a PSD-ului !

Mai bine Geoana, lui Basescu deja ia trecut timpul, a luat si acel copil la bataie, si multe altele. De atatia ani tot concureaza geoana si nu a iesit, hai sa ii dam o sansa.

Normal...toti oltenii voteaza cu geoana ca le-a dat pixuri,galeti si plase cu PSD ;):o)

Merg pe mana lui Basescu...am mai spus-o Mai bine MORT decat COMUNIST !

asta e adevarata fata a PSD-ului

Sunt oltean , si nu tin cu geoana :X.

Base up !! :)

Mai bine Geoana, lui Basescu deja ia trecut timpul, a luat si acel copil la bataie, si multe altele. De atatia ani tot concureaza geoana si nu a iesit, hai sa ii dam o sansa.

Ma, voi credeti televizorul, nu-mi vine sa cred.

Basescu, clar.

De iasa comunistii de PSD, n-am ars!

Faza cu acel copil este chiar penala,nu ganditi putin,chestia aia s-a intamplat in 2004 fix acuma a dat-o cand sunt alegerile este si normal ca trebuia sa apara ceva urat despre basescu pentru a il da jos,si cati nu au incercat sa il deie si nu au reusit.

watch?v=hSP1lO5XB6M

Am zis doar asa fratilor, stati linistiti ca atata stiu si eu ca sunt comunisti, si nu sunt pro-comunismului fiti siguri. Parintii mei pe basescu lau votat.. inca mai imi lipseste un an pentru a putea sa am drept de vot. (insa daca puteam vota, nu votam nici basesc si nici geoana, ci pe Crin Antonescu)

Am zis doar asa fratilor, stati linistiti ca atata stiu si eu ca sunt comunisti, si nu sunt pro-comunismului fiti siguri. Parintii mei pe basescu lau votat.. inca mai imi lipseste un an pentru a putea sa am drept de vot. (insa daca puteam vota, nu votam nici basesc si nici geoana, ci pe Crin Antonescu)

tu ai vazut ce fel de om e Crin Antonescu ? dupa ce s-au scuipat la propriu cu Geoana, si s-au injurat unu pe altu, acum .. in turul 2, vin cu faze "invingem impreuna".

Apoi.. omu' lu' ..

bine ca n-a ajuns in turu 2..

Merg pe mana lui Basescu.

El stie foarte bine cum merg lucrurile in parlament, asa daca ar venii acum altul cand suntem in plina criza ne-am duce si mai jos deoarece pana incepe ala sa cunoasca tot, se duce Romaia de RAPA.

Basescu normal :* . Geoana e doar un papagal :-? .

Geoana e condus de Iliescu , cel care a provocat revolutia si de multi alti comunisti .

Il sustin pe Basescu

Eu am votat cu Geoanov :-?. Oricum PDL-isti sunt cam nesimtiti au inceput sa monteze afisele alea(cele postate de akim) prin tot orasu si ziceau ca nu ei le-au pus...bine ca le-au deomntat astia.

omg , clar ca ia basescu , mai ales ca a scos guta o manea si il voteaza toti tiganii :-?.

Geoana :-?

la PSD-isti le tremura fundu, pt ca daca iasa Basescu, in vreo luna - doua, face alegeri anticipate, se dizolva guvernu.. si intra in vigoare acel referendu de 300 de parlamentari si o gramada care au dat spagi grase sa apara in guvern, vor sari din schema..

O sa iasa Geoana din pacate...cu parere de rau o spun . l-am sustinut si il susin in continuare pe Basescu :-?

Basescu e singur impotriva tuturor...a fost greseala lui ca s-a certat cu toti..putea fi prieten cu PNL-ul cum a fost si in 2004.

Basescu :-?

Geoana este un comunist :*

Asa ca "Sa traiti bine!"

BASESCU !!!

Normal ca Basescu ...

Sa de-a Domnul sa iasa Basescu. Atat ne mai trebuie, sa cadem pe mana comunistilor iarasi ... :-?

Daca iasa PSD-istii, ne-am ars. Vin aia si fura iar ca-n codru.. sub pretextul crizei ca "nu sunt bani" sau ca "guvernarea dinainte"..

La multi ani Romania!

Cum am mai spus, daca mergem pe mana lui Geoana, ajungem mai rau decat suntem. Vote Basescu. :-?

Si`am sa beau dupa votare 44 de pahaare\;D/ ..:*

eu daca as avea 18 ani as vota cu basescu ...doar pentru ca e tata pdl-ist..nu ma pricep la politica..dar stiu ca mint toti ..:-?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.