Sign in to follow this  
Eduard

Basescu sau Geoana ?

Noi cu cine votam?   

1. 1. Basescu sau Geoana ?

• Votez cu Basescu !!!
      39
    • Votez cu Geoana !!!
      29

108 posts in this topic

Eu l`as Vota pe Geoana dar imi mai trebuie 2 luni sa pot sa fac asta :-? .Basescu in nici un caz, uitati unde a adus tara asta!

O sa iasa Geoana din pacate...cu parere de rau o spun . l-am sustinut si il susin in continuare pe Basescu :-?

Basescu e singur impotriva tuturor...a fost greseala lui ca s-a certat cu toti..putea fi prieten cu PNL-ul cum a fost si in 2004.

De unde sti ca va iesi Geoana?eu sincer la TV si in alte parti am vazut toti ANTI PSD ,eu zic ca va iesi Akim presedinte,cine stie..

De unde sti ca va iesi Geoana?eu sincer la TV si in alte parti am vazut toti ANTI PSD ,eu zic ca va iesi Akim presedinte,cine stie..

Apropo de TV, ma uitam la televizor acum si am vazut pe un post de televiziune scris mare " Revolutia Anti PSD" deci e clar ca nu au cum sa castige. Sa traiti bine.

Mai bine ar fi iesit Becalii ..sau vadim :))

am vazut si eu astea cu ANTI PSD ..acum noi nu avem cu ce sa schimbam tzara asta , doar aia de sus fura..noi ne chinuim sa traim de azi pe maine..:))

Faza cu acel copil este chiar penala,nu ganditi putin,chestia aia s-a intamplat in 2004 fix acuma a dat-o cand sunt alegerile este si normal ca trebuia sa apara ceva urat despre basescu pentru a il da jos,si cati nu au incercat sa il deie si nu au reusit.

watch?v=hSP1lO5XB6M

In primul tur am tinut cu Antonescu:PSti cum se zice:"Esti o floare esti un crin,este parfumul cel mai fin!"

Sharp aceasta faza cu acel copil a fost tinuta pt a-l da jos pe Basescu care nu a facut nimik in cei 4 ani!Basescu nu merita!

Eu merg pe Geoana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mai daca zici tu, asa sa fie . Sa te auda Dumnezeu si specific ( membru al unu partid de dreapta si sustinut de acesta ! )

Geo fi sigur ca Geoana o sa faca de toate,sa traiasca ca bossu ,presedinte bani alea alea ce ii mai trebuie.

Daca ii sa ajunga Geoana asta presedinte o sa regretati ca l-ati votat,dar atuncia va fi prea tarziu,asa ca mai pupatil mult in cur pe Geoana asta.

Cu basescu, nu se vede.. ?

-----------------------------

Tineti-va de subiect si numai faceti spam.

Urmatorul va primi warn up

Adica daca eu postez dupa tine iau warn up ? Bine , so crezi tu :))

BASESCU la PUTERE !

Ma ..presedintele doar il alege pe premier , PREMIERUL se ocupa cu totul in tzara asta..presedintele nu are multe sarcini , el doar se duce prin tari straini si se intalneste cu altii presedintii si dastea ...dar asta e faza , ca cine iese presedinte il alege pe premierul LOR ..si dasta se bat....are mai mare putere un premier fata de presedinte , dar presedintele il alege pe premier..asta e faza

Mai bine ar fi iesit Becalii ..sau vadim :D

am vazut si eu astea cu ANTI PSD ..acum noi nu avem cu ce sa schimbam tzara asta , doar aia de sus fura..noi ne chinuim sa traim de azi pe maine.. :D

Vadim ?! omfg.. "omu Pastila" :))

ala e mai bolnav ca toti la un loc. :))

Cred ca nu mai votez pe nimeni!

Eu as vota cu Vadim. :D ... dar nu a trecut in turul 2 .

Si sincer, eu votez cu geoana... sa veniti voi la mn in oras, si la mn la tara, sa vedeti ce a facut omul ala. Insotit de Dragnea.

(Dragnea e de la mine de la tara. sat- Pleasov , comuna Saelele)

Sunt un comunist :)):))

Eu as vota cu Vadim. :D ... dar nu a trecut in turul 2 .

Si sincer, eu votez cu geoana... sa veniti voi la mn in oras, si la mn la tara, sa vedeti ce a facut omul ala. Insotit de Dragnea.

(Dragnea e de la mine de la tara. sat- Pleasov , comuna Saelele)

Sunt un comunist :)):))

Saelele ? Sau Sacele etc .??

In ce judet mai e si aia ?

Brasov parca..nu stiu exact:))

Nu votati ma ..sa castige nimeni;:))

aolo... Brasov? :)) Teleorman :D ... Saelele din judetul Teleorman :D . Ala e sat. :P

Eu merg pe : Daca nu a facut nimic in 4 ani, si ne-a bagat in criza, atunci sa il lasam de o parte. Geoana e un om bun. Nu e comunist. :)) ... Chiar daca a fost la Moscova.

Nu votati ma ..sa castige nimeni;:D

Eu intrebam de Saelele nu Salcele , ca eu stau in BV si stiu atata lucru :)) Eu intrebam de comuna aia cu nume de extraterestru :)) ( Saelele )

Sharp :)) tu pe cine votezi ?

pe nimeni. nu ma duc sa votez prostia,romania sa fie cum sunt celelalte tari din europa (Italia,Germania,Spania..) mai ne trebuie inca 20 de ani parearea mea ,trebuie sa scapam de oameni care au train si obisnuiti de vremurile comuniste pentru ca pe noi comunismul ne-a tras in jos daca nu eram comunisti eram undeva acuma la nivelul italiei.

Cine stie copii copiilor nostri vor prinde vremuri bune,sper sa nu fie masini zburatoare pana atunci.

Geoana

Eu intrebam de Saelele nu Salcele , ca eu stau in BV si stiu atata lucru :| Eu intrebam de comuna aia cu nume de extraterestru :| ( Saelele )

Si ti-am raspuns. Saelele e o comuna in judetul Teleorman :P . De acolo e Dragnea. Si tot acolo ma duc si eu la bunici. Ii stiu pe parintii lui Dragnea. Si pe el il stiu. Nu e nici vorba de comunism. Asa ca nu vorbiti daca nu stiti.

Nu votati ma ..sa castige nimeni;:|

Warn up

Geoana !

Base' :)

Pentru a reveni Romania din nou la normal .. ne trebuie un nou Ceausescu :)

Basescu, chiar daca fura macar nu e comunist :), daca iese Geoana cred ca este de rau.

PS: Maverick nici cu base nu revine romania la normal, Ceausescu cand a vrut sa faca ceva a fost impuscat acuma avem datori de miliarde de euro la alte tari.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.