Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GuessWho

Exprimati Parerea Despre Adminii Serverului Sharp-Orizont

37 posts in this topic

spune ce nu iti place si ce iti place la un admin nu neaparat Powner

la powner este plin de el asta nu imi place si imi place k este un admin care isi face meseria bn chair dak ami exagereaza

powner si acum presupun ca daca intru pe serv imi dai ban nu?? macar zi cat imi dai

powner si acum presupun ca daca intru pe serv iti dai ban nu?? macar zi cat imi dai

iti da nu isi da...

ma Powner mai usor nene ca nu sti cum sunt eu cine esti sa iti dai tu seama cum sunt eu doar vazand posturile...

hmm...=)) nu rasp nimeni.. imi zici cat ai de gand sa imi dai ban??:))

am zis ca te-am iertat de ban nu stiu ce ai inteles tu de aici ...eu inteleg ca nu iti da nimeni ban

daca tot a deschis mahasat acest topic continuati cu parerile despre mine :)) sunt curios...dar sa nu ma injurati...cat mai civilizat

Smoke - sta prea mult afk nu il vad ca face si el ceva pe serv un kick un ban ceva...tot timpu afk

Baietas- este prea activ pe serv non stop :))) e enrgic

si Smoke nu stiu cum sa zic ...se poarta prea copilaros cand e on imi da duse azi un /w si zice ceva de genu " toti copi care trec prin fata lspd sunt morti el era sus pe restaurant cu niste yakuza si trageau in tot nu stiu dar nu mi-se parea prea matura chesti asta..

PoWneR - Am o parere buna despre el in general, e de treaba. Insa de ce la el in factiune nu e nimeni niciodata? =)). Si apoi ai putea sa stai si tu mai putin afk ca oamenii mai au nevoie de licente :))

Este singuru admin cu care nu am nimic , un baiat de nota 10 si sper sa o tina tot asa :)) toate cele bune PoWner si nu te descuraja daca unii zic lucruri rele despre tine. Keep up

E un admin de treaba...o singura data m-am certat cu el :))=)) ....l-am acuzat de ceva..in fine numai conteaza....e de treaba si stie de gluma....nu e ca altii sensibili

Isi face treaba ca admin si ca Player....sper sa ma am bine cu el in continuare...

Tot respectul pentru PoWneR

PoWner este cel mai de treaba admin. Cum a aspus si LethaL eXe

Isi face treaba ca admin si ca Player

For me is: :))

Respect PoWner

PoWneR - Am o parere buna despre el in general, e de treaba. Insa de ce la el in factiune nu e nimeni niciodata? =)). Si apoi ai putea sa stai si tu mai putin afk ca oamenii mai au nevoie de licente :))

vezi tu pe cineva pe forum ca face cerere si nu il accept ?

cand sunt afk sunt pe forum...iar noaptea dorm X( cateodata

PoWneR un admin foarte bun care se implica mult. :)) bafta

Powner - e ok

Whiskey - e si el ok

Smoke - si el

ludacris - si el

Sharp - si el

Baietas - e ok (e mult pe sv si imi place asta la un admin)

Also Know As toti admini sunt buni aici

vezi tu pe cineva pe forum ca face cerere si nu il accept ?

cand sunt afk sunt pe forum...iar noaptea dorm :rocket: cateodata

Deci numa cateodata dormi :)) Pai da nu prea vrea lumea instructori am obs si eu. Nu stiu, fa-ti reclama =)) Poate daca nu ar trebui sa se posteze pt licenta pe forum, pt ca lumea cand il vede sare pe el "VREAU LICENTA" iar dak el raspunde "post pe forum" si aude si "care e forumu?" .... mai bine sa fie direct din joc parerea mea, si preturile la licente...macar cu vreo 5k mai mult fiecare , ca de aia nu prea vine lume, se castiga greu. daca ar fi licenta de zbor 30k sau mai scumpe in general, poate ca ar fi instructori. Dak vand arme castig aprox 30-40k pe ora X(

PoWner: -Am vrut sa scriu lucruri bune despre el... oricum nu comentez... ca la cate am de zis despre el.... ma baneaza si tot eu pic de fraier.... =))

Whiskey : -de el imi place [asculta Parazitii :)) ]

PoWner: -Am vrut sa scriu lucruri bune despre el... oricum nu comentez... ca la cate am de zis despre el.... ma baneaza si tot eu pic de fraier.... X(

Whiskey : -de el imi place [asculta Parazitii :)) ]

ok te banez acum =)))

lol :))

da ce suntetii asa fricosi ma ?, e un simplu player cu putere de admin...topicul e facut sa spui ce ai pe suflet asa ca datii drumu si spuneti la om cu ce a greshit !

ps : Mahasat din limbajul tau de mahala imi dau seama ca esti doar un copil de 13 ani =))

Puteti sa nu mai fiti pupincuristi? "Powner e cel mai tare" "Baietas e cel mai bun " Lasativa frate de viatza.NU ii mai pupati atat in *** doar pentru ca sunt admini.Ptr mine Baietas este un admin si atat, are o putere dar stie so foloseasca.Powner sta prea mult afk, ADIKA SE FOL DE PUTEREA LUI IN SCOPURI PERSONALE.Mie indiferent oricum .Acum spre exemplu cand ii zic adevarun fata o sa iau warn up,ca am zis doar adevaru hai sa fim mai realisti ca ne invaretim toti cam pe la aceeasi varsta.Admini nu mai fiti asa colturosi

Puteti sa nu mai fiti pupincuristi? "Powner e cel mai tare" "Baietas e cel mai bun " Lasativa frate de viatza.NU ii mai pupati atat in *** doar pentru ca sunt admini.Ptr mine Baietas este un admin si atat, are o putere dar stie so foloseasca.Powner sta prea mult afk, ADIKA SE FOL DE PUTEREA LUI IN SCOPURI PERSONALE.Mie indiferent oricum .Acum spre exemplu cand ii zic adevarun fata o sa iau warn up,ca am zis doar adevaru hai sa fim mai realisti ca ne invaretim toti cam pe la aceeasi varsta.Admini nu mai fiti asa colturosi

ok si tu ai warn ...[surulubelnita] ban

next ???

:()

PS : vezi cam prost cu afk-u ala iti zic eu :D)

stateam inainte de wipe afk mult dar acum nu stau dar na ce sa le faci ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.