Jump to content
Sign in to follow this  
TysoN

eG TV - Nortenos Gang

Recommended Posts

Incearca sa uploadezi si pe youtube

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu merge deoarece nu suporta formatul ;) XviD AVI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos bravo. ;):X:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de reusit ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film frumos gg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he si eu joc in asta cu 3 ore inainte sa intru in NG ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos nota 10 mult mai frumos ca a lu Shop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabut, sincer ma asteptam de la ceva mai bun de la tine.

 

Si nu ma refer la calitate si efecte, acolo n-am ce comenta; ci la modul de prezentare.

Ramane un 8 ,daca te mai intereseaza parerea mea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place doar grafica ;)

 

@ Iar in rest e aiuria se repede de 2-3 ori fazele :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un filmulet scurt si simplu. Nota 7.50 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slabut, sincer ma asteptam de la ceva mai bun de la tine.

 

Si nu ma refer la calitate si efecte, acolo n-am ce comenta; ci la modul de prezentare.

Ramane un 8 ,daca te mai intereseaza parerea mea

Cand tu o sa ajungi la numarul de videouri aproape pe jumatate cat al meu ,atunci sa deschizi gura si sa comentezi aici ,pana atunci taci te rog ,stai jos ai 4.

 

Imi place doar grafica :D

 

@ Iar in rest e aiuria se repede de 2-3 ori fazele :O

 

Invata limba romana ,dupa iti dai cu parerea aici ,pana atunci ramai la windows movie maker .

Un filmulet scurt si simplu. Nota 7.50 ;)

Iar despre tine ce sa zic ,ia-ti Fraps si CamHack si fa-ti filme amaratule ,acum am vazut ce fel de persoana esti .

 

@ Daca aici munca mea nu este apreciata ,ma retrag din moviemaking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyson nu te supara, lasa-i sa critice.

Criticile ar trebui sa te faca mai tare nu sa te doboare, tu fa-ti treaba in continuare ca o faci bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cand tu o sa ajungi la numarul de videouri aproape pe jumatate cat al meu ,atunci sa deschizi gura si sa comentezi aici ,pana atunci taci te rog ,stai jos ai 4.

 

 

 

Invata limba romana ,dupa iti dai cu parerea aici ,pana atunci ramai la windows movie maker .

 

Iar despre tine ce sa zic ,ia-ti Fraps si CamHack si fa-ti filme amaratule ,acum am vazut ce fel de persoana esti .

 

@ Daca aici munca mea nu este apreciata ,ma retrag din moviemaking

 

Gresesti slabule / Ulead video studio vezi ca nu stii ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nota mea este 9.50 felicitari enkei un film superb ! Efecte frumoase a iesit bine tot . Ti-am dat 9.50 pentru ca am observat cand acei 2 n`z unul cu /chant unul cu /chat sunt filmati , cel cu /chant a dat q de 2-3 ori si a schimbat arma din mana . La inceput are mp5 dupa se vede cum apare un ak47 dupa pare deagle :) in rest totul a iesit bine ! Felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos bv !!!! up Nor14 !!!! down Sur13 !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cand tu o sa ajungi la numarul de videouri aproape pe jumatate cat al meu ,atunci sa deschizi gura si sa comentezi aici ,pana atunci taci te rog ,stai jos ai 4.

 

Nu are nici cea mai mica legatura numarul de videouri cu calitatea si realizarea acestora. Pentru ca daca vreau, in 5 min fac 300 de videouri, filmez 2-3 prostii si le uploadez instant. Ideea e sa si faci ceva din ele. Crezi ca daca lucrezi cu sony vegas si bagi efecte pentru HD indiferent ce ar fi in film e clar mai bun ca oricare altul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-am zis ,ma retrag ,orice ar fi ...

Cand o sa ai cu cine sa faci pe egaming un film de nota 10 ,atunci va fi executat acel film ,dar pana atunci asteptam ..tot timpul cand incerc sa fac un film ,aranjez tot si se gaseste cate un batman care sa strice totul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Iar despre tine ce sa zic ,ia-ti Fraps si CamHack si fa-ti filme amaratule ,acum am vazut ce fel de persoana esti .

 

@ Daca aici munca mea nu este apreciata ,ma retrag din moviemaking

Multumeste-mi ca ti-am dat nota 7.50 ba parasuto, asta e in top 5 al celor mai proaste filme. Eu nu am spus ca ma pricep la filme sau ceva de genul asta, am comentat filmul, nici nu l-am criticat. Vai de capu tau, cu fatza aia a ta de radio nu ar trebui sa-i zici la altu ca e "amarat". Altadata nu mai vorbi cand trebe sa taci.

 

warn up / limbaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faza "pe cand ma pregatesc vine altul si strica" a fost si o sa fie pana se gata lumea,e din cauza moderatorilor,a adminilor si asa,pe alt server si se stie bine care nu vezi asa ceva,tiganieee.

 

incepand de la just-me the nob of all,macar acu sa mai lasat tarfa.

mi-a dat warn pana in maduva,dar parerea mea este ca enkey e bun degeaba sharp tine-l aproape pana nu-l pierzi si pe el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10!

Ma lasi fara cuvinte, cat despre ceilalti nu-i baga in seama >.<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos:X

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...