Jump to content
Sign in to follow this  
Parks

eG Tv Comversatie Rp

Recommended Posts

Am facut un video eu si cu YaKi acuma ceva timp .

Acuma l-am pus pe trilulilu sper sa va placa

Sper sa va placa si va anunt ca este primul meu video facut in sa:mp

Mie pentru primul video mi se pare putin reusit .

L-am facut deoarece de mai de mult a postat powner sau sharp niste poze care aratau coversatii cum am incercat sa fac

Sper sa va placa chiar daca sunt unele greseli

Am crezut ca este mai real sa zic cu /me si ce fac

Sper sa va placa .

 

http://www.trilulilu.ro/Parks/e72c4d9a745562

 

Daca va uitati lasa-ti si un post si sa tineti cont ca este primul meu video ;) voi mai face si altele :| Va multumesc =))

 

warn up, respecta modelul http://forum.egaming.ro/eg-tv-f87-info-sec...-tv-t24976.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se scrie "Conversatie" su "Comversatie"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer sa fiu un film foarte foarte plictisitor. Incearca pe viitor sa faci filme faine de exemplu actiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nu ai postat comform regulamentului

2. Cam plictisitor, calitatea lasa de dorit, insa e bun pentru cei noi. 6 cu incurajare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primul tau film...ce va fi de comentat o sa comenteze Pushki ;) ...daca se baga

Nota 6, de incurajare.

edit: Si cel mai sus a zis acelasi lucru, acuma vad. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte plictisitor , defapt nu prea are nici un sens :X

Iti dau un sfat data viitoare cand vrei sa faci un film despre Role Play si vrei sa scrii puneti BIND-uri cu "Deschide usa ! " sau "Inchide usa ! " ,pentru ca in film se vede cum da-i alte comenzi . Atunci cand " te speli pe maini " ai vrut sa scrii masina asai ? :> . Nu-i nimic ca doar e primu film al tau . Bafta in continuare !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plictisitor filmuletul ... felictari oricum pentru efortul depus ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plictisitor :>..Alceva decat sa ridici mainile sus si ala sa stea cu pistolu la capu tau nu ati facut si ati spus 2-3 vorbe+ca daca mai dura 1 min ma lua somnu langa calc:l

 

Nota 5.50!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putin cam boring dar in rest felicitari si la mai multe filme :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand ai dat /pee trebuia sa scri /me ajunge la slitz si incet il desface dupaia /do ''Aici sunetul cand il deschizi'' dupaia /me incet scoate ''cariciul'' dupa /me incepe sa se goleasca, /me scutura scula rapid bagand-o incet in pantaloni. /me inchide slitzul.

 

Parerea mea :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cand ai dat /pee trebuia sa scri /me ajunge la slitz si incet il desface dupaia /do ''Aici sunetul cand il deschizi'' dupaia /me incet scoate ''cariciul'' dupa /me incepe sa se goleasca, /me scutura scula rapid bagand-o incet in pantaloni. /me inchide slitzul.

 

Parerea mea :)

Off: Jignire ! Post !

On: Nu am avut rabdare sa ma uit pana la finalul filmului. In descriere scrie "Conversatie RP" , nu stiu de la ce vine "RP" dar in niciun caz de la RolePlay. Am apucat sa vad converastia ta cu barmanul(YaKi), initial ai vrut sa vorbesti pe /o ,care vine de la OOC(Out of character) Global, dar nu a mers si ai incercat pe /b care este tot OOC dar Local. Ori toata converastia voastra trebuia sa fie IC. Practic tu vorbeai din cunostintele tale din Real Life si ii cereai barmanului. Probabil ai incercat sa impresionezi cu /b dar ai facut greseala majora de RolePlay. O singura sugestie am pentru tine, foloseste KeyBinder pentru situatii de genul. Ai scris de cel putin 10 ori "/me deschide usa" si de foarte multe ori ai gresit tastand si grabindu-te, iti era mult mai usor cu un KeyBinder.

Totusi pare promitator , sunt sigur ca Pushki iti va da niste sfaturi mai bune ca ale mele si ar fi bine sa le iei bine in considerare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Off: Jignire ! Post !

On: Nu am avut rabdare sa ma uit pana la finalul filmului. In descriere scrie "Conversatie RP" , nu stiu de la ce vine "RP" dar in niciun caz de la RolePlay. Am apucat sa vad converastia ta cu barmanul(YaKi), initial ai vrut sa vorbesti pe /o ,care vine de la OOC(Out of character) Global, dar nu a mers si ai incercat pe /b care este tot OOC dar Local. Ori toata converastia voastra trebuia sa fie IC. Practic tu vorbeai din cunostintele tale din Real Life si ii cereai barmanului. Probabil ai incercat sa impresionezi cu /b dar ai facut greseala majora de RolePlay. O singura sugestie am pentru tine, foloseste KeyBinder pentru situatii de genul. Ai scris de cel putin 10 ori "/me deschide usa" si de foarte multe ori ai gresit tastand si grabindu-te, iti era mult mai usor cu un KeyBinder.

Totusi pare promitator , sunt sigur ca Pushki iti va da niste sfaturi mai bune ca ale mele si ar fi bine sa le iei bine in considerare.

+1

gl pe viitor :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci eu am incercat sa respect ce a zis atunci Sharp in acel post numai ca el avea poze , iar eu am video ...

Totusi este primul meu film si am sa mai fac si altele pe viitor trebuie sa fiti si voi mai buni cu mine :O

Eu nu am procedat gresit decat ca am respectat ce a facut el chiar acuma caut postul cu acele poze facute de Sharp sa vedeti ca el a facut aceeasi lucru ce am facut si eu ...

Revin cu un edit :D

 

Uitati ( nu mia gasesc exact acel topic al lui sharp , dar uitati si voi ceva asemanator , dar ei au facut poze am vrut sa fiu mai cu mot sa fac film ;):)):P ) :

 

http://forum.egaming.ro/helpers-f255-cum-s...-ic-t15791.html

 

 

http://forum.egaming.ro/helpers-f255-cati-...lay-t16640.html

 

 

Acestea fac referire la filmul meu .... am vrut sa fac ce au zis ei acolo ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam Sec :)) hai un 7 mai bn faceai un film non-rp cu multa actiune avea mai mult succes...bft in cont.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katerinca :)) , pee pe usa

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai ai de lucrat :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

pff 11 min??

 

sincer e "nasol" o gramada de scris...( si scri si lent ) nicio actiune

 

ps. nici nu l-am urmarit pe tot

 

un 6 cu indulgenta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era mai misto .....sa mergi cu masina si sa te urmareasca copoii...si sa fugi sa sari pe sus........te duci la un prieten...ei heli si fugii....la o masina in LV ...acolo te asteapta o capcana...tra la al ....:)

6.50 de incurajare

Share this post


Link to post
Share on other sites

prea plictisitor frate....+ ca ai facut cateva greseli..."/pee pe usa" :P....

 

Bafta pe viitor..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e foarte reusit.

Nu dau nota. Bafta la urmatoarele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...