Jump to content
Sign in to follow this  
RedLife

eG Tv - The Client

Recommended Posts

Titlu oficial: The Client

Data lans

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place foarte mult cum a iesit!Si melodiile de pe fundal sunt misto:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In mare parte este OK , dar trebuia sa mai lucrezi la detalii...

1) Baba aia nu trebuia sa ramana acolo dand din maini :) dadea maxim 5 secunde si intra in casa =))

2) Era mai bine daca nu buseati masinile =))

3) Cand pleaca de acasa politaiul cu taximetristul trebuia sa astepte sa intre ala in masina si sa inchida usa nu sa plece direct :X

4) Cand mergea cu taxiul, ar fi trebuit sa mearga pe banda lui nu pe mijoloc :-s

5) Lagul....care nu aveati ce sa ii faceti .

Un 9 de incurajare :-s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideia : 10.0

Graffica : 8.50

Ping : 7.50

 

Esti genu meu RedLife parca avem aceleasi idei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte buna ideea filmuletului...pacat de lag totusi...si de faptul ca masinile erau lovite...in rest totul a fost foarte reusit...inclusiv grafica si montajul la care stiu ca te'ai chinuit.

 

Nota: 9.5! Multe felicitari si tine'o tot asa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmu:>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai un 8.50 de la mine :)

 

Nu mia placut ca ai filmat de la departare cam toate clipurile, credeam ca vrei sa filmezi ca in GTA 2, pe viitor filmeaza mai de aproape.

nu am bagat in seama lagul, si mie mi se intampla sa fie lag in timp ce filmez :-s, altadata intoarcete la baba aia si spunei sa se opreasca din maini !

 

In rest este binisor :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tot 8.50 de la mine ,data viitoare cand filmezi incearca sa pui rezolutia 1280 x 1024 / 1440 x ... pentru o grafica mai buna ,si cauta la Fraps sa inregistrezi cu 60 FPS ( frames-per-second) ,cu cat ai mai mult FPS cu cat grafica este mai buna :X ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incerca ca sa uploadezi video-urile pe "youtube" , grafica e aiuria se vad patratzele , in rest e putin lag

 

@ Imi place de la mine ai un 9 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte marfa a iesit . Ai un 10 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , un storilyne foarte bun , dar ai facut o alegere proasta legata de hostul videoului , imi sacadeaza , trebuia sa-l pui pe youtube.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Lag, merge greu.

2. Ma'sa (scuzati expresia) cat mai face cu mana saraca ? :)

3. Pizza Bell ? WTF IS THAT !?

4. Ai filmat cam de la distanta, iar replicile slabe. Nu trebuia sa zica 'Ne bazam pe tine', trebuia sa ii ordone asta, ceva gen 'Viata ta depinde de cat timp iti ia sa aduci pachetul' sau asa ceva.

5. Scoate speed-o-meterul cand filmezi.

 

 

Concluzii:

 

Scenariu: 10

Montaj: 9

Filmari: 8.5

Replici: 8

Muzica: 9

TOTAL: 8,9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca va merge prost vedeti ca undeva in dreapta scrie "HD ON" , selectati sa fie "HD OFF" si va merge bine . Nam pus pe youtube pentru cami taia sonoru , zicea ca o melodie are copyright , fara sonor filmul = 0

 

 

Am incercat sa scot speed-o-meterul dar nu stiu cum , am incercat sal scot dar nam reusit , poate pe viitor imi va zice cineva :)

 

 

De grafica ce sa zic , nu am bagat nici un mod , asa se vede in GTA SA , nam ce sai fac . O sa incerc sa caut moduri sa iasa mai frumos , chiar vreau sa devin mai bun .

 

 

Continuarea va iesi mult mai bine :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun filmul!! Sincer sa fiu nu credeam ca il ei putea face asa! Bravo Nota 10 are niste mici probleme dar merge si asa!! Bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daca va merge prost vedeti ca undeva in dreapta scrie "HD ON" , selectati sa fie "HD OFF" si va merge bine . Nam pus pe youtube pentru cami taia sonoru , zicea ca o melodie are copyright , fara sonor filmul = 0

 

 

Am incercat sa scot speed-o-meterul dar nu stiu cum , am incercat sal scot dar nam reusit , poate pe viitor imi va zice cineva :dancerock:

 

 

De grafica ce sa zic , nu am bagat nici un mod , asa se vede in GTA SA , nam ce sai fac . O sa incerc sa caut moduri sa iasa mai frumos , chiar vreau sa devin mai bun .

 

 

Continuarea va iesi mult mai bine :dancerock:

Pentru disable la Speed-o-meter apasa pe "3" de la numpad din dreapta ,cel de deasupra la "Del" ,in dreapta tastaturii jos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , ideea esti foarte buna .

Lagu strica tot .

8.50

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fain..:).....8.50...se putea si mai bine.:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

E frumos..n-am ce zice.

 

Lagul a stricat putin din film,in rest totul a fost ok,ideea a fost la fel..să inţeleg că va veni şi partea 2,nu?

 

A,era să uit,filmul merita un 9 / 9.50 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi merge intrerupt si filmul si melodia nu stiu de ce :(. Nici nu am putut sa-l urmaresc pana la capat. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...