Jump to content
Sign in to follow this  
cata006

Entourage

Recommended Posts

20adtep.jpg

 

Descriere:

 

Entourage este un serial de televiziune care prezinta rapida evolutie a starului de cinema Vince Chase, un june prim cu origini umile. Vince isi aduce sa-i fie alaturi, prietenii din orasul natal Queens, New York, atipicul anturaj care, chiar daca nu sunt profesionisti sunt cu siguranta prieteni apropiati, inca din copilarie si care nu fac altceva decat sa-i ingreuneze slujba agentului lui Vince. Eric este managerul si confidentul lui Vince, invatand regulile afacerii si incercand mereu sa-l ajute sa faca cea mai buna alegere si sa tinteasca cat mai sus. Anturajul lui este alcatuit din fratele vitreg, ale carui aspiratii spre actorie au fost eclipsate de cariera de succes a lui Vince; Turtle cel care este tot timpul gata de distractie, Ari, agentul lui Vince, mai agresiv de fel si cu influenta mari in lumea filmului care este incontinua interactiune cu Eric in ceea ce priveste deciziile clientului sau. Seria incearca sa zugraveasca experientele ce te coplesesc in aceasta industrie, excesele, stilul de viata al celebritatilor si totodata dificultatile pe care le intalnesc ei, cand cauta dragostea ori succesul.

 

* Data lansare (SUA): 18 Iulie 2004

Actori:

 

Kevin Connolly ... Eric Murphy / ... (78 episodes, 2004-2009)

 

Adrian Grenier ... Vincent Chase / ... (78 episodes, 2004-2009)

 

Kevin Dillon ... Johnny 'Drama' Chase / ... (78 episodes, 2004-2009)

 

Jerry Ferrara ... Turtle / ... (78 episodes, 2004-2009)

 

Jeremy Piven ... Ari Gold / ... (76 episodes, 2004-2009)

 

Rex Lee ... Lloyd / ... (62 episodes, 2005-2009)

 

Perrey Reeves ... Mrs. Ari (55 episodes, 2004-2009)

 

Debi Mazar ... Shauna (35 episodes, 2004-2009)

 

http://www.imdb.com/title/tt0387199/

http://www.cinemagia.ro/filme/entourage-anturaj-15325/

 

Momentan sunt 6 sezone, urmatorul sezon va aparea in 2010 (inca nu se stie o data exacta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se gasesc torente cu cele 6 sezoane ?

Edited by RydeR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Se gasesc torente cu cele 6 sezoane ?

 

Le gasesti pe trackere gen Filelist,lasttorents daca nu ai cont pe filelist da PM si iti dau o invitatie =))

*Sper ca nu se considera reclama(banuiesc ca majoritatea ati auzit de ele)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aseara pe la ora 5 am terminat sezonul 4!E genial!Acest serial merita oscarul!Mai putin "Medellin" :).Cata , cred ca stii despre ce e vb...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am auzit ca este foarte reusit :-j o sa descarc si eu sa vedem cum e...:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreo veste de sezonul 7 mai aveti?M-am uitat la sezonul 5 si 6 deasemenea geniale.

 

Daca cumva stiti ceva de sezonul 7 sa nu ezitati!Puteti posta aici deoarece e in legatura cu serialul :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate am auzit va aparea la inceputul verii =)), deabia astept.

The exact start date for Season 7 is yet to be determined but will air sometime in the beginning of summer 2010.

 

Ce tare e faza de la finalul sezonului 6 cu Ari =))

 

watch?v=UMdmWjtDRPE

Share this post


Link to post
Share on other sites
Din cate am auzit va aparea la inceputul verii :), deabia astept.

The exact start date for Season 7 is yet to be determined but will air sometime in the beginning of summer 2010.

 

Ce tare e faza de la finalul sezonului 6 cu Ari :)

 

watch?v=UMdmWjtDRPE

 

Da :| cu pistolul de paintball....Totusi sotia lui a facut un efort enorm ....75 mil de dolari pe agentia lui Terrence.Totusi e o agentie mare si Ari nu mai are concurenta in tot L.A.-ul ....Sunt curios ce face E ( Eric ) :| ...Mai continua sa lucreze la acel birou de manageri ... Si ce va face cu Solan ...Cred ca in sezonul 7 se vor casatori. Am auzit ca sezonul 7 se filmeaza mai greu din cauza lui Lloyd ( :) ). E homosexual si in viata reala iar colegii lui de filmare in special Jeremy Piven a.k.a. "Ariel Gold" isi bate joc de el in timpul filmarilor asa ca se filmeaza greu.Sa speram ca v-a fi bine si ca v-a aparea mai repede :).

 

 

 

-edit-

 

 

 

Ah si Daves :D oare ce se intampla cu el? :| Cred ca Ari il v-a termina si o sa ajunga om de serviciu la agentia lui =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiam ca Lloyd e homosexual si in viata reala :|.In legatura cu E si cu Sloan nu cred ca o sa se mai desparta si in sezonul asta... au facut-o deja de prea multe ori, probabil o sa se casatoreasca :), Daves cred ca o sa ajunga om de serviciu :))

Insa is curios ce afarceri o sa mai invarta Turtle :| din cate mai tin eu minte parca facea liceul si vrea sa aiba propriile lui afaceri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nu stiam ca Lloyd e homosexual si in viata reala :).In legatura cu E si cu Sloan nu cred ca o sa se mai desparta si in sezonul asta... au facut-o deja de prea multe ori, probabil o sa se casatoreasca :), Daves cred ca o sa ajunga om de serviciu :|)

Insa is curios ce afarceri o sa mai invarta Turtle :| din cate mai tin eu minte parca facea liceul si vrea sa aiba propriile lui afaceri :)

 

 

Nu liceul , facultatea , eh...Turtle la ce ar fi bun :| ? Stii episodul acela cand ii e asistent lui Drama? =)). Drama cu cerealele lui :D .Totusi acest serial e un succes imens.Ma gandeam si ce v-a mai face Drama si Vince.Stii ca Drama avea serialul acela " 5 towns "..vedem....Si sunt curios ce filme v-a mai filma Vince. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Episodul ala a fost tare ,Drama nu era multumit deloc :|. Sper ca urmatorul film a lui Vince sa fie mai reusit decat Medellin :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

:|. Trebuia sa vanda filmul lui Havey sau turcului ala milionar.Puteau sa-l vanda pe bani buni si sa scape de el.Daca nu mergeau la " CAN " atunci poate mai faceau un profit.Dar totusi....Stii cum incepe sezonul 6?Cand e reportajul acela la TV si spune ceva de genul: Filmul Medellin avand in rolul principal pe "Pablo Escobar" jucat de Vincent Chase imbracat intr-un costum de grasime si machiaj ieftin.

 

 

Mi-a placut de regizor , Bylly Walsh , artistul neinteles :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama , vad ca v-ati pus rau de tot pe chat aici discutand despre serial . Am sa-l downloadez si eu sa ma uit dupa ce termin Chuck . Am auzit ca e bunicel :)

 

ps : Discutati pe /w ingame sau pe forum despre faptul ca Ohh , nu stiam ca Lloyd e homosexual si in viata reala sau ca trebuia sa vand filmul lui Havey sau turcului milionar sau orice alte chestii detaliate despre film pentru ca se face spam aici . Doar ne dam cu parerea nu ne bagam in detalii aici pe forum . Sper ca ati inteles :luvvodka:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea mi`a placut :lolidiot:

Share this post


Link to post
Share on other sites

il voi incerca =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda Nu la`m vazut pana acum dar o sa il vad si eu pare interesant :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A aparut noul sezon din Entourage , sezonul 7.Un serial magnific.Il recomand tuturor.Eu l-am vazut pana la capat.Acum imi voi descarca si episodul 1 din sezonul 7.

 

 

 

Aveti aici si un trailer : Official Entourage Season 7 Trailer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am auzit ca e tare. Cred ca am sa ma apuc de el :-??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...