Sign in to follow this  
MicutzuXXL

Cine esti tu?

94 posts in this topic

Parca era vorba sa spuneti cu ce va ocupati voi in mare, nu doar scoala..

Invat la : Colegiul M.Cantacuzino Sinaia si sunt clasa a 12-a ...

Zi de zi : Ies cu Monica prin oras, ma joc sa-mp, ies la bere cu tovarasii...

Hobbyuri : Dansez [Tecktonik, c-walk, electro, jumpstyle, street dance]

Nume : Eduard (Edy)

Varsta : 17 Anisori

Invat la : Liceul Teoretic Marin Preda , Turnu Magurele, profil Bilingv, clasa a X-a B =)) .

Zi de Zi : Ies cu prietenii/prietenele , merg in cluburi, mai joc si fotbal/basket.

Hobby : San Andreas MP , basket , girls , bike :)

Bossy !!!

Nu mai merge edit...uitati si HI5 daca vreti

Zi de zi fac sport :)) şi mă frec prin faţa monitorului de la PC

Cu ce sa ma ocup .. Traiesc >:P

Elev la colegiu tehnic '' Dimintrie Leonida '' din Bucuresti .

Jok samp, ascult manele, comunic p mess. mai nimic :X

Nume : Bogdan

Varsta : 13 ani

Invat la : Scoala Nr. 12 "Decebal", Clasa a 7-a

Zi de Zi : Ma duc la scoala, la antrenament(fotbal), ma joc la calculator, ies cu prietenii.

Hobby : Fotbalul, Grafica.

Jocuri Preferate: SaMp,FIFA,CS.

Elev ca toti ceilalti la Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida Iasi, profil Electrician Electrotehnist ...

In timpul liber stau la PC, ies cu prietenii .. bem, fumam ceva ... jucam un biliard, ping-pong, etc.

Seara de obicei merg la prietena mea :X apoi acasa la somn :X

Elev in clasa a 11-a in Liceul Teoretic Al. Rosseti :X

Elev Scoala Generala Iorgu Iordan Clasa 8-A

Hmm, ideea este sa experimentez ceva nou in fiecare zi, imi place sa ma plimb, sa cunosc cat mai multe persoane..prieteni noi si asa mai departe. Imi place sa imi petrec noptile prin cluburi, desi nu beau si nu fumez..si cred ca asta e bine :P

@Vad ca majoritatea sunteti in clasa a X-a, colegiu, bla bla, dar nu prea pare, romana lasa de dorit, nu o luati anume de rau, dar chiar daca este un forum...nu faultati limba romana.

Elev la liceul P.S Aurelian Slatina , profilul comert , clasa a IX-a :P

Elev Liceul Iosif Silimon Basov :P clasa 10

Elev in a 9-a la mate-info la Colegiul National Mihai Eminescu satu mare. Sunt un alcolist ca milenium... Mai multe despre mine la about me pe profil :>.

Majoritatea timpului mi-l petrec iesind cu prietenii sau stand in fata PC-ului .. Cat a fost vara am fost prin alte tari excursii etc. apoi la mare cu prietenii prin discoteci cluburi si tot asa .. acum a inceput scoala .. nu ma prea chinui eu sa invat dar merg la scoala pentru ca sa mai vorbesc cu colegii ne mai distram si toate astea . Vara asta am petrecut-o intr-un stil cam ZU la mare nu mi-am batut capul cu probleme si alte chestii .. doar fun ;x . Cand stau acasa stau la pc pe samp / cs si imi place sa pierd noptile stand pe skype pana la 4-5 dimineata :> . Nu imi plac b0$$ii adica cei .. cocalari cu tricouri roz mulate cu sute de cercei in urechi . Imi place sa o ard chill imbracat larg cu berea in mana si jointul in coltu gurii pe muzica underground,rapp,hipp-hopp,chill,reggae,dubstep etc. Cam atat :>

Aaa da mai era ceva .. scoala .. invat la Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare :) Profil Filologie Bilingv .. clasa a 9a :D .

Salutari din Ardeal , noi aici baietii de dupa deal :) Bafta .. PACE !

Alex,elev in an terminal (clasa a8a), Colegiul de stiinte " Grigore Antipa " , Brasov!

Salut. Ma numesc Cosmin si am 12 ani. Sunt elev la Scoala Generala Nr.3 Codlea, clasa a 7-a.

Ziua mi-o petrec ascultand muzica, vizitand forumul eGaming, iesind pe afara si mergand in excursii sau plimbari

Noaptea prin casa, la PC in mare parte, sau la TV

Edy sau Edu,in buletin Eduard ,cum doriti.Imi place bautura,daca e banu ,imi place in cantitate mare :bananadance:.In timpul liber ma uit la un film,mai joc Sa:MP ,vorbesc pe mess cu fetele :dancerock:.Din pacate acum a inceput scoala deci ,doar vineri,sambata si duminica ies pe afara cu prietenii la agatat de fete .Imi place sportul,orice sport.Ma duc de drag la scoala deoarece am 28 de fete ;;) in clasa si doar un coleg.Cel mai mult imi place sa stau la barfa cu fetele .Si ca orice om imi plac fetele.Ce-i mai frumos decat sa intorci capul cand vezi una buna :) .Raspuns :Nimic :dancerock:

Grup scolar "Aurel Vlaicu" clasa aXI-a din CLuj-Napoca, la*areala toatala la sc :rocket:

Un mic update :">

Student la Universitatea Bucuresti, Facultatea de Administratie si Afaceri, profilul Marketing, anul I.

Elev, clasa a 9-a Colegiul National Petru Rares Suceava, profil Mate-Info Germana!

Elev,Clasa a 9 - a Colegiul Tehnic Henri Coanda Din Timisoara,Profil Mecanica :mclosed1:

Elev, clasa a-10-a , Grup Scolar Silvic din Timisoara , Profil Protectia Mediului :mclosed1:

Edited by elnino

Un mic update :">

Student la Universitatea Bucuresti, Facultatea de Administratie si Afaceri, profilul Marketing, anul I.

Huo tocilaru'

O mica rectificare

Clasa a X-a , Colegiul P.S Aurelian Slatina , profilul comert

Edited by UnycatuL

Victor sau Viktor cum vreti , locuiesc in Anglia orasul grays invat la colegiul " palmers " primul an fac engleza ( mai mult la scris ) si BTEC Diploma in sport level 2. Imi place sa beau sa ma distrez cu prietenii sa ies prin oras si sa rad pana nu mai pot :O. Cam atat :(

Edited by xXxBladexXx