Sign in to follow this  
MicutzuXXL

Cine esti tu?

95 posts in this topic

In general ma ocup de avioane, am 19 ani, sunt la o facultate la bobocu mai bine spus un fel de scoala unde inveti sa pilotezi etc., specializat: aviator, ma mai ocup si cu propria mea comunitate (nu dau nume), clienti etc..dar baza este aviatia.

Nume: Calin

Edited by 4WD

Sunt un mare infractor, spaima badigarzilor !!

Deli s-au Ionut , am studiat cls a9-a la liceu sportiv cetate deva momentan stau in italia Cagliari pentr-u ca am contract la Cagliari Calcio am venit prin transfer si sunt forte mandru de perfor###### care am ajuns sa o depun pentr-u sportul care il fac de la varsta de 8anisorii.

Imi place sa ies cu prieteni in oras / cu pretena seara dupa ora 20:30 . Imi place sa ma duc pe terasa s-au intr-un bar bine inteles doar unde se asculta muzica buna si unde sunt oameni foarte ok . In mare parte ocolesc cocalari si oameni care barfesc pe la spate ! imi place sa rad deci mai toata ziua fac asa ceva:x

Liceul Virgil Madgearu, elev cls a 10 a

Profil: Economic

pai..Ma cheama Cristi,stau in hunedoara..imi place ca zilele sa le pierd pe afara(cola,seminte si caterinca :)) ),si prin oras.. dupaia intru in casa si ma bag la PC...imi pierd cam toate noptiile din vacanta de Vara in fata PC'ului...imi place sa stau pe skype,sa facem bajocura unii de altii si sa ne jucam Samp/Cs.

Nu imi place deloc scoala...nu prea ma omor dupa ea..dar trebuie sa facem 12 clase :))

Cand ma plictisesc de samp/afara/cs,etc... mai si Scriptez un pic..este o mica pasiune..

Invat la "Liceul national Iancu de Hunedoara",clasa a 7'a,Matematica-Informatica

@Salutari din Hunedoara,care e din HD pm pe :>

Edited by Keyne

Salut. Sunt Paul, am 15 ani, absolvent al clasei a 8-a la scoala generala numarul 11 din Oradea, cartierul Rogerius. Planuiesc sa ma duc la liceul privat Don Orione din Oradea si pe viitor sa ma fac astronaut ! <:-P

Salut.

Ma numesc Paul si stau in Dej, judetul Cluj :>. Acuma sunt elev la Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej, la profil de mate-info ( bulan ca am intrat in B :)) ).

Prietenii ma striga Vlad sau kenny Student anul 2 universitatea din pitesti facultatea de matematica informatica profilul informatica. locuiesc in pitesti si e tare plictisitor

Edited by MiniMe

Update:

Prietenii ma striga alex, am 17 ani sunt din Bucuresti ce sa zic despre mine, De treaba,gasca/Prietenos (Daca ma enervez numai sunt asa de prietenos) ba chiar agresiv :D:))

Elev la liceul virgil madgearu, cls a 11a profil economic mai multe pe parcurs !

Ceao

Edited by Kenny

Elev in clasa a -IX-a la Liceul Teoretic Onisifor Ghibu,din CLuj-Napoca..

In timpul liber ma joc sa:mp ma duc la antrenamente(Baschet) si ma dau cu bicicleta pe deal :X. :-??

New Page :>

Edited by furisey2

Sunt la Liceu , Colegiul Tehnic Anghel Saligny clasa a-X-a !

In timpul liber joc SA:MP , beau , fumez , ma distrez in fiecare zii ! :X :X :X

Salut! Numele meu este George, am 16 ani si sunt elev la Liceul Tehnic Simion Mehedinti!

Sunt din jud. Vrancea :)

Ma ocup cu gaming-ul, sunt un PC Gamer bun, zic eu si imi plac foarte tare fetele :)

Numele meu ( Pe forum: PiciuL si pe Sa:Mp: PiciuL_XXS ) vine de la porecla mea PiciuL si XXS de la Grasu' XXL si cum sunt ,,pici" am pus XXS ;)). Tin sa precizez ca imi place foarte mult RAP-ul romanesc si hip-hopul romanesc.

Salut, ma numesc Razvan(Alex), am 16 ani si locuiesc in Brasov. Sunt elev la Colegiul National de Stiinte ale Naturii "Emil Racovita", profil Stiinte ale naturii, imi place fotbalul, sa stau cu prietenii si bineinteles sunt jucator de SA:MP!

Elev la Liceul Teoretic "Dimtrie Cantemir" Iasi - clasa a VIII-a .

In timpul liber ma joc SA:MP,ies cu prietenii prin oras/afara si mai vad eu :)) Depinde cum decurg lucrurile in ziua respectiva.

Eu sunt elev in Liceul Tehnic de Industrie Alimentara [Numele e CONFIDENTIAL] din Bucuresti. Am 17 ani si inafara ca sunt elev mai am si un job, ospatar la Terasa Doamnei , vis-a-vi de Banca Nationala a Romaniei.

Salut , sunt robert , elev la liceul leonidas din bucuresti , am 17 ani . Imi place fotbalul , in timpul liber ma jos cs ..

Hai noroc sunt Madalin a.k.a miLan 24.gif sunt elev la liceul Mihai Viteazu din Caracal clasa a XI -a

Imi place fotbalul si basketball , pe PC imi place sa joc Sa:Mp , daca nu sa observat 24.gif

Ma numesc Cristi, am 15 ani, student la liceu ( profil mate-info ).

Aloha!

Sunt Alex,am 16 ani,locuiesc in Timisoara,elev in clasa a X-a la Liceul Ion Mincu.

In timpul liber ador sa joc Sa:Mp si LoL 3.gif

Sunt un baiat simplu,intelegator care adora sa fumeze si sa bea 13.gif (nu excesiv)

Edited by ShowBiz

Eu sunt eu, tu esti tu. Cine suntem noi? :-?

Salut,

Ma numesc Sebastian, am aproape 16 ani, locuiesc in Timisoara, elev in clasa a X-a la Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu profil Economic.

Sunt un baiat oarecare, care adora sa se distreze si sa fumeze si sa isi bata joc de SouLja ( 21.gif )

In timpul liber ma joc Sa:Mp si tot felul de jocuri. 

Edited by Shozz

Ma numesc Cristi, am 16 ani si sunt student la Colegiul National "Andrie Muresanu", profil Mate-Info.

Pirva Cosmin Ionut, elev in clasa a 10-a la liceul Constantin Noica, profil flilologie.