Sign in to follow this  
MicutzuXXL

Cine esti tu?

95 posts in this topic

Salut. Ma Numesc Paul :O si stau intr-un la 60 de kilometri de Cluj-Napoca (Dej). Sunt la Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej [CNAMD] si trec in clasa a XI-a :O la profil de mate-info in a doua clasa. Imi place sa ma distrez, sa fac lumea din jurul meu sa rada si sa se simta bine.

Mai multe detalii pentru fete, PM me :)

Salut.Ma numesc Marin Adrian.am 19ani si stau in Galati,Am terminat Colegiul Tehnic "Paul Dimo" Galati,Profil Tehnician in Instalatii Electrice.Multumesc lui dumnzeu,am terminat scoala cu bine,bineinteles ca nu am luat bacul :))):)).Imi place sa beau :)) si in acest moment imi arde gatu,dar nu gasesc pe cineva care sa dea o bere.

Salut. Ma numesc Marin Poenaru, am 20 de ani si locuiesc in Iasi. In prezent sunt student la facultatea de Electronica si Telecomunicatii din cadrul Universitatii Tehnice "Gheorghe Asachi" anul 2. Sunt o fire calma, sociabila si ca orice om normal imi place sa imi traiesc viata.

Edited by Twitch

eu sunt eu tu esti tu , care e mai prost eu sau tu ?

"Asa zisul eu"

Eu sunt Gh0s7 :P si am 13 ani , sunt clasa a VII-a si in timpu liber joc sa:mp :O

Salut, ma numesc Jilavu Stefan am 14 ani, clasa a VIII-a, scoala Alexandru Ioan Cuza, din Podu-Iloaiei din judetul Iasi.In timul liber, stau cu prietenii, caterinca, fumam, bem ( Si-o luna daca bem, manele pe sistem, ascultam dansam si BEM !)

Salut, ma numesc Jilavu Stefan am 14 ani, clasa a VIII-a, scoala Alexandru Ioan Cuza, din Podu-Iloaiei din judetul Iasi.In timul liber, stau cu prietenii, caterinca, fumam, bem ( Si-o luna daca bem, manele pe sistem, ascultam dansam si BEM !)

In primul rand sunt student in Bucuresti! Sunt voluntar programator IT si reporter jurnalist al PNCB :D Uneori mai sunt DJ la petreceri, ocazii ;):)

Edited by Satana95

Salut , ma numesc Ionescu Gabriel , am 16 ani , sunt Elev al Colegiului Tehnic Carol I Bucuresti , in clasa a X-a . Imi place sa-mi petrec timpul liber cu familia sau cu prietenii la o caterinca 1.gif

Edited by Lykke

Salut , sunt Cretu Daniel , am 17 ani , sunt din Petrosani , studiez la liceul Economic "Hermes" Petrosani , clasa a XI-a , imi place sa ma distrez cu prietenii la o petrecere alea alea :D

Salut ! Mă numesc Sălaghe Paul Robert , am 16 Ani , sunt din Arpașu de Jos , Județul Sibiu , studiez la Liceul Industrial Dr. Alexandru Barbat , Victoria , sunt in Clasa a X-a , îmi place să mă distrez cu prietenii mei .

Salut!Ma numesc Dobrin Razvan.Sunt din Arpasu de Jos.Judetu Sibiu si studiez la scoala generala ``Viorel Cucu Paltin`` Arpasu de Jos. Imi place sa ma disrez cu prietenii.

Edited by RazvyRPG

Salut ! Ma numesc Dinca Elis , am 16 ani , sunt din Slatina , judetul Olt , studiez la Colegiul National "Ion Minulescu" sunt in clasa a X-a si imi place sa ma distrez mai ales nebuniile de o seara .... :)))

Salutare !  Ma numesc Ogrezeanu Robert, am 17 ani, sunt din Bucuresti, studiez la Liceul Teoretic "Alexandru Rosetti" sunt clasa a XI-a. Practic dansuri sportive/populare/moderne , imi place sa joc fotbal si sa ies cu prietenii . 

• Like 1

Edit, am greşit, scuzaţi.

Edited by aGueRo

Sunt Kristina 15.gif am absolvit Academia Nationala de Informat.ii "Mihai Viteazul" in 2012, specializarea "Psihologie sociala , Studii de Securitate si Informa.tii" si ma ocup cu gestionarea de dosare privind securitatea statului ca Ofiter Operativ in cadrul Ministerului de Interne .

Edited by SunyKristina

Salut , Ma numesc Cozma Bogdan , am 16 ani si locuiesc in Buzau , prieteni imi spun bobo . Studiez la Liceul de Arte Margareta Sterian Buzau clasa a IX - a profil : Muzica . Imi place foarte mult sa petrec timpu cu tovarasi la fotbal sau sa stau cu iubita la un film . Imi place foarte mult acest server. ! 

Salut, mă numesc Bogdan, am vârsta de 16 ani, locuiesc în Bucureşti (Sector 6, Ghencea). Joc fotbal de 10 ani, prima dată am jucat 7 ani la Steaua, după 2 ani la Sportul Studentesc (s-a desfinţat, din păcate :(), iar acum sunt la un club de care îi interesează foarte mult de copii şi juniori numit: DIMSOFT Bucureşti.

O seară plăcută!

Doar un om .. nimic altceva.

• Like 1

Salut,ma cheama Catalin sunt elev la Colegiul de Industrie Alimentara "Elena Doamna" din Galati. Am trecut clasa a XI a. Profilul:Turism si Alimentatie. Muncesc in weekend ca ospatar la un restaurant/bar. Am 17 ani. Ocupatiile mele sunt Sala,SA:MP-ul si iesirile in oras.

"i'm Teo, are you?"