Jump to content
Sign in to follow this  
Ferdinand

[Prezentare] GTA Episodes from Liberty City

Recommended Posts

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City reprezinta noul pachet retail al GTA 4 pentru Xbox 360, acesta fiind lansat pe data de 29 octombrie, 2009. GTA: Episodes from Liberty City nu are nevoie de serviciul Xbox Live si nici de jocul original GTA 4.

 

Pachetul este compus din GTA 4: Lost and The Damned, lansat in februarie 2009, si din noul GTA 4: The Ballad of Gay Tony, lansat independent la sfarsitul lunii octombrie.

 

Povestea originala a GTA 4 nu va fi inclusa in pachet, jucatorii trebuind sa achizitioneze jocul original daca doresc sa urmareasca si povestea lui Niko Belic."

 

GTA 4 : Lost and The Damned

 

Povestea acestui DLC nu reprezinta un punct forte. Comparata cu cea a jocului original , povestea acestuia arata nedezvoltata suficient, cu putine evenimente hot, iar caracterele nu au o personalitate puternica, neavand nimic special . In afara de acestea , toate sunt peste standard. Modificarile diferite ale gameplay-ului ajuta la o experienta superioara. De exemplu motocicletele se conduc mai bine ca in GTA IV, plus ca aici ai mai multe motociclete din care poti alege. Un lucru interesant este acela ca este aproape imposibil sa fii aruncat de pe motocicleta , exceptand clipele in care te izbesti de ziduri .

 

Screenshots:

lost-and-damned.jpg

 

gta-IV-DLC.jpg

 

GTA4_Lost3.jpg

 

Trailer:

ss_preview_2.jpg.jpg

 

gta_ballad_of_gay_tony_screenshot.jpg

 

gta_4_the_ballad_of_gay_tony_67.jpg

 

GTA_The_Ballad_of_Gay_Tony_screenshot_gtasector_1.jpg

 

Trailer:

youtubelogogn4.png Video YouTube

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" src="<object width="853" height="505"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>" width="400px" height="400px">

 

Intrebari si raspunsuri

I: O sa il vedem pe Niko Bellic pe strada / in misiuni ?

R: Da, dar nu va putea fi omorat foarte usor.

 

I: Pe cine o sa mai intalnim pe strada / in misiuni din GTA 4 ?

R: Packie, Brucie, Roman, Niko Bellic, Yusuf Amir.

 

I: Sunt aceste jocuri pe PC?

R: NU, ele sunt exclusiv pentru XboX.

 

I: Este nevoie de GTA 4 ca sa le jucam ?

R: Nu. Sunt jocuri INDEPENDENTE.

 

Download Link (Filelist) : - fara link-uri de download -

 

Cine joaca macar unul dintre aceste episoade ? Sa nu vad posturi de genu "da, frumos, o sa il descarc si eu" ca nu tine "duma". Alte intrebari / nelamuriri va rog postati aici.

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucat si terminat :-s

 

GTA 4 : Lost and The Damned nu am fost incantat de el era prea inchis si misiunile "DOH" 6/10

GTA 4: The Ballad of Gay Tony Total diferit, misiunile au fost placute, story line bun. Ceea ce mi-a placut mult a fost introducerea parasutei si a nos-ului. In multiplayer / race mod , nos-ul face cursa total diferita si mai "rapida". 10/10

 

Mia placut foarte mult legatura la misiuni cu GTA IV. Sa joci in diferite roluri =))

 

 

off: Ai xbox? Joci live?

Share this post


Link to post
Share on other sites

GTA 4: The Ballad of Gay Tony => din toate jocurile care le-am jucat, acesta are cea mai buna rezolutie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am jucat si mi-a placut imi place ff mult NOS-ul e foarte frumos jocul...va recomand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca un motiv pentru care sa-mi iau XboX ,frumoase jocurile /:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnule, nu ai voie aici cu link-uri pentru download.

Ai noroc pentru ca regulamentul a fost facut dupa ce ai postat, asta te-a salvat, caci stateai pe tusa cateva zile.

Ai grija data viitoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da foarte frumos , am ramas fara cuvinte

 

am sa ma interesez si eu sa imi iau un Xbox dala

 

Daca nu am sa ma inscriu la ceva concursuri cu acest premiu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte misto jocul... grafica / gameplay / soundtrack super :X. In afara cerintelor in varianta PC totul este in regula

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Ballad of Gay Tony este foarte tare, l-am jucat si mi-a placut mult.

The Lost and Damned nu am jucat dar am auzit ca nu este asa bun ca si TBoGT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este foarte tare Jocul . Grafica la fel 10/10 :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb. 5 stele !

Multumim pentru informatie . xD

Edited by .0nL1ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos =)) pana acum am jucat doar The Ballad of Gay Tony si mi sa parut foarte fain :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...