Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BenQ

Spuneti-va parerea despre Owner ---> ( Sharp )

50 posts in this topic

Eh :D uite ca eu nu il plac na .... sunt unicat pe server vezi =)) daca va mai prind ca imi omorati ykz va pun sa imi lustruiti pantofi

=))

Despre Sharp :| esti chiar de treaba ! dar o sa o vad acum si pe viitor :D succes cu serveru =))

nu stiu cum puteti spune anumite lucruri cum ar fi despre sharp care nu l-ati vazut niciodata nu stiti cum arata habar nu aveti nimic despre el poate ati schimbat cu el 2 vb si gata spuneti ca e de treaba =))) poate e fata sau poate e baiat nu aveti de unde sa stiti.. poate e vreun criminal in serie si vrea sa racoleze pe cineva sa omoare si voi spuneti ca e de treaba :D)

nu stiu cum puteti spune anumite lucruri cum ar fi despre sharp care nu l-ati vazut niciodata nu stiti cum arata habar nu aveti nimic despre el poate ati schimbat cu el 2 vb si gata spuneti ca e de treaba :D) poate e fata sau poate e baiat nu aveti de unde sa stiti.. poate e vreun criminal in serie si vrea sa racoleze pe cineva sa omoare si voi spuneti ca e de treaba =)))

Eu omor si fara sa ma roage el incep cu tine Mahasat =)) Sharp e baiat bun cred =))

Dap. Sharp dupa modul de exprimare mi se pare baiat de treaba =)) ....Nu mai comentati ca nu va raspunde cand il intrebati ceva prin /w pt ca daca nu ar dori le-ar bloca ...+ ca la 70 de play-eri pe srv care il intreaba tot felul de lucruri el ce sa faca.. se auca sa scrie romane =)) . Atat timp cat el este administratorul serverului eu ma simt ca :D

nu stiu cum puteti spune anumite lucruri cum ar fi despre sharp care nu l-ati vazut niciodata nu stiti cum arata habar nu aveti nimic despre el poate ati schimbat cu el 2 vb si gata spuneti ca e de treaba :D) poate e fata sau poate e baiat nu aveti de unde sa stiti.. poate e vreun criminal in serie si vrea sa racoleze pe cineva sa omoare si voi spuneti ca e de treaba =)))

=)) mahasat poate unii il cunosc si tu nu stii nu trebe sa zici asa ceva =))

:X mahasat poate unii il cunosc si tu nu stii nu trebe sa zici asa ceva <:-P

zi ca tu il cunosti? ... sau i-ai spalat adidasii si gata e de treaba ca te-a lasat sa ii speli adidasii :))

@ Topic aiurea :)

zi ca tu il cunosti? ... sau i-ai spalat adidasii si gata e de treaba ca te-a lasat sa ii speli adidasii :X

@ Topic aiurea :))

Tie iti place sa iti faci dusmani nu ?:)

Sharp e un tip de treaba , adik asa zic eu , dupa cate am facut pe srv trebea sa am ban de mult <:-P:| . GG SHARP :))

Nimeni nu o sa zica ca nu ii palce!!! (chiar daca nu ii place)

My Sincerly Answer Is:

Bre nene e un baiat bun , da cand alege leaderi ca fac eu lvl 5 pana atunci :))

Eu nu il cunosc.

Dar dupa cum vorbeste si ..cum ia deciziile , spun ca e de treaba

xD

Sharp The Best !

Sincer am o parere despre Sharp...E un om plin de potential dar ca oricare altul are si defectele lui.Pe unii pe care chiar ii preocupa viitorul serverului le zice ca nu are nevoie de ajutor.Asta e un mare defect Sharp sper sa nu te superi pe mine dar eu deobicei sunt sincer...Mai lasa si pe altii ca ai sa mori de nervi credema...Stiu cati nervi iti fac mereu astia de lvl mic care vor detoate.Dar hai sa recunoastem ca faci treaba buna :dancerock: KEEP UP THE GOOD WORK!!!!!!! :((:) Miemi plac oamenii de pe server sincer dar unii sunt cam ingamfati :homesweet: Pacat daca ar fi toti ca tine...( doar partea buna ) :* GOOD LUCK IN FUTURE MAY BE BETTER !! Sar putea sa ma retrag ca si Bau pana nu schimba adminii din pacate ( doar pe unii )

Ca sa completez ce a zis [RaR], e 10% arogant Sharp, si mi se pare normal, pentru ca a avut multe discutii cu unii* care ziceau ca ei i-au facut srv, etc...

asta este fiecare are cate un defect, nu putem fi perfecti asta sa tineti minte dela je :dancerock:

baiat de treaba ce sa mai zic :dancerock: (no comment)

PS: vezi fa topic cu lideri ne tre lider f.b.i [mistretu] nu prea mai intra

Mah Iceman nu e om ...nu vreau sa va ruinez visele dar na ma abtin...Nu vreau sai vorbim pe la spate ce e pe Sharp nu va putea fi niciodata pe alt server suntem un grup de moameni care daca sar uni in RL ar calca in picioare ROMANIA...Poate ca o sa facem si noi o mafie ce ziceti ?? :):|)))))))))))))

:|)) ai arme ? plateste u si facem...si amenzile si inchisoarea si e ok

da :|

ne facem camatari :) ii taiem pe toti

pareri impartite.

va zic ca om ca sharp foarte rar gasesti in intreg universul.

closed pentru ca orice topic deschis e un spatiu de off si de spam pt voi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.