Jump to content
Sign in to follow this  
DanoNinox

eG TV - La Cosa Nostra Life

Recommended Posts

Dupa mine a iesit destul de bine filmul :)

Oricum era mai bine daca Memok1d nu era lcn!Altfel a iesit ok si daca era HD era si mai bine =))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dupa mine a iesit destul de bine filmul ;)

Oricum era mai bine daca Memok1d nu era lcn!Altfel a iesit ok si daca era HD era si mai bine ;)

Daca mergeam pe Yakuza ca civil, sa vezi ca toti imi spuneau post ca nu fac ei altceva :) . Si daca vorbeam sa se prefaca ca ne batem si sa-i omor , normal ca nu ar fi fost nimeni de acord :)) . Asa ca am facut filmu pe real ca si LCN sa nu ma trezesc cu posturi (DM aiurea) sau ca ar fi fost teatru ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dupa mine a iesit destul de bine filmul :))

Oricum era mai bine daca Memok1d nu era lcn!Altfel a iesit ok si daca era HD era si mai bine :))

Β 

Daca memo era civil...nu putea sa atace ykz si nici sa intre in HQ ;;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

parca e inmormantare sunetu restul e cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT : 9,5 de la mine ! Cineva imi stie parola ! ~i`m sorry

:))

Β 

Β 

Β 

Β 

Ce vrajeala are chowder asta :)).....oricum e the best ;;)....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slabut,numele filmului e copiat de la al meu "yakzua life" "la cosa nostra life" check signature,ce cauta acei playeri pe stalpi nu mi se pare normal,story line slab nota 6.50 .

ATunci "ykz life" a copiat numele filmului " crips gang life " pentru ca e facut inainte de "ykz life" cum zici tu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm...filmul e bunicel. Doar ca sunt niste chesii in neregula(nu ma leg de grafica pt ca nu ma pricep):

- A zis ceva de genul "v-am urmarit peste tot si imi place ca sunteti uniti" - :)) Nu cred ca poti urmari o mafie.

- A mai zis ceva de genul "am venit sa ma alaur voua" - :)) <- (again) Frate...Nu te duci la "capo di tutti capi" si ii zici ca vrei sa te alaturi mafiei. El te cauta daca are nevoie de tine ;;).

Β 

Nota 8. Cred ca sunt filme mai bune;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slabut,numele filmului e copiat de la al meu "yakzua life" "la cosa nostra life" check signature,ce cauta acei playeri pe stalpi nu mi se pare normal,story line slab nota 6.50 .

Inregistreaza-ti la O.S.I.M. numele de "life" ca vad ca esti un pic cam disperat sa fie al tau numele. Nu ti se pare absurd ce zici totusi?Toata lumea zice ca e foarte bun filmul, vii tu, si spui ca e prost, doar pentru ca urasti LCN. Nu ti se pare ca e cam copilaresc ce-ai zis tu aici? Nevermind, nu stau sa ma cert cu tine p'aici. Bravo Dano, tine-o tot asa tata, foarte bun story line-ul, usor usor te perfectionezi si cu camera, totul e foarte bine! Keep it going, nu mai baga in seama toti dusmanosii! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos,dar trb sa pastrezi melodia de inceput pe tot parcursu filmului totusi frumos 9.50 :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos ! Pacat ca nu are o poveste! Nota 8.5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie unul nu mi s-a parut atat de reusit..nu mi-a placut cum i-ai pus pe aia de acolo jos la spawn cu armele in mana..or fi ei mafioti dar nu stau 24/7 cu kalashu in mana fara sa observe un cop sau ceva..ar fi trebuit sa le ascunzi,apoi nu mi-a placut cum i-ai aranjat sus unde vi se spawneaza masinile,zici ca era inchisoare de maxima securitate sau ceva de genul asta.am vazut ca ai pus 2 lcn pe stalpii aia din fata scarilor,nu au nici un rost aia..prea non rp arata.apoi cand au dat /gro sus in fata scarilor iar arata urat,or fi ei disciplinati dar nu trebuie sa stea ca robotii,plus ca au aparut dintr-o data.

Mai pe scurt,nu mi-a placut cum i-ai aranjat.

nota 6 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nota 10 danonix pacat ca nu mai faci filme te pricepeai :):))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sound: 4/5

Imagine: 4/5

Story line: 3/5

Β 

E frumos. :homesweet:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos facut, danoninox plz /w in game!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bv nota 10..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...