Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GuessWho

Vreau sa dau un Party super tare

Ce Muzica ai asculta la un party?  

  1. 1. House si Hip-Hop

    • Doar House
      5
    • Doar Hip-Hop
      6
    • Ambele
      18
    • Niciuna
      1
  2. 2. Manele si Populara

    • Manele
      13
    • Populara
      2
    • Ambele
      3
    • Niciuna
      12


Recommended Posts

ce muzica crezi ca ar incinge o petrecere la maxim si cand spun asta ma refer ca toata lumea sa danseze nu conteaza unde pe masa pe jos ori unde, ca toata lumea sa danseze in functie de muzica daca sar baga o mel de striptis ca toata lumea sa fie " sus Hainele "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic ca in monentu-l asta daca la un chef de chef sar pune melodia: Inna-Hot cred ca nar exista cnv care sa nu danseze [::dancerock::]

Share this post


Link to post
Share on other sites

toti se umfla in pene ca: ce ma ? manele ? :)) le uras si dinalea :dancerock:...si cand le pui la un chef pfffffff se rup pe asa zisele "manele" de vai de ei...eu unul recunosc ..manelele imi plac cel mai mult..!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corect ! in orice zona a tarii daca la un chef le pui o manea dar deaia de chef calumea iti zic eu ca nu e om care sa nu danseze bine in afara de aia cu "impresii" & "figuri" de ex : mie numi plac manelele ce muzica e aia ? intruna aceleasi cuvinte etc. si mie imi palc manelele chiar ff mult manele pe loc 1 si pe 2 house in rest numi mai place nimic :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

wtf :)) peste tot manele mai terminati cu manele voastre ... la un party adevarat se asculta House .... si la niste chefuri de plictiseala merge o po######ra :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rap 4 life nigga

Si la petreceri merge si house, iar po######ra merge doar dupa 2-3 beri :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

House asa de incalzire apoi o po######ra :dancerock: ... si o manea merge asa cand esti pilit :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Totii manelari

Share this post


Link to post
Share on other sites

House asculti in club nu la chef.

Share this post


Link to post
Share on other sites

io zic sa pui toate genurile de muzik nu se stie ce genuti de muzik le plac lor :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

La party trebuie sa fie muzica tare...de striptis,Hip-Hop muzica tare

Share this post


Link to post
Share on other sites

acum fiecare cu ce ii place...

Share this post


Link to post
Share on other sites

in general manele cu house se amesteca :)) acum sunt la un chef si se sculta de toate si manele mai mult house un pic mai putin si hip-hop fecare ce doreste cu toate ca nu imi place manelele =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt bune si manelele dar unele manele doar no sa asc la un party numai sisu si puya sau bug.... ceilalti poate nu vor si bine a zis cine a zis dupa 2,3 beri merge si o po######ra =)):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Un Party Se Asculta Aproape Ori Ce Tip De Muzica =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doar Hip-Hop ... house`u o sa dea o alta nuantza mai asa...care nu prea te invioreaza, sa zic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E buna si po######ra la un party...mai faci o invartita,o hategana....etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratieee kiar dak eu is hip hoper (raper) la nunti/chefuri merge cel mai bine maneleleeeee sa stiti de la mine..Sa'mi ziceti voi mie cand o sa puneti la nunti muzica RAP ca vin si eu

:))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...