Jump to content
Sign in to follow this  
tudy_luik

eG TV - Secretul (trailer)

Recommended Posts

Titlu oficial: Secretul (The Secret)

Data lans

Share this post


Link to post
Share on other sites

dupa cum arata trailerul cred ca va fii misto filmul :-??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam scurt traileru..asteptam filmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa trailer si producator v`a fi un film bun!

 

Bafta,tudy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

trairelu este frumos sper ca si filmul sa fie la film :-??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un om care se plimba de colo colo si da impresia ca e constipat ... hmm ce va face acest om ?! Veti afla numai dupa pauza :-?? .Ce intro nasol pe bune nu imi zice ca ai folosit sony vegas ca nu cred ca puteai face ceva chiar atat de nasol ... Eu lucrez cu adobe after effects si sony vegas de mai bine de un an daca aveti nevoie de ajutor ... let me knowz.

TIP:Trailerul trebuie sa fie ceva intens nu un om care se plimba si e filmat din 2 unghiuri.(graba strica treaba...nu va grabiti sa terminati mai bine stati mai mult dar faceti ceva calumea)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , Sa asteptam filmul principal :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cam scurt traileru..asteptam filmu

 

Tocmai de aceea e trailer, sa te tina in suspans

 

Un om care se plimba de colo colo si da impresia ca e constipat ... hmm ce va face acest om ?! Veti afla numai dupa pauza :)) .Ce intro nasol pe bune nu imi zice ca ai folosit sony vegas ca nu cred ca puteai face ceva chiar atat de nasol ... Eu lucrez cu adobe after effects si sony vegas de mai bine de un an daca aveti nevoie de ajutor ... let me knowz.

TIP:Trailerul trebuie sa fie ceva intens nu un om care se plimba si e filmat din 2 unghiuri.(graba strica treaba...nu va grabiti sa terminati mai bine stati mai mult dar faceti ceva calumea)

 

 

Omu nu se plimba de colo in colo ci intra pe usa, merge la sertare si verifica ceva acolo insa e prins de camerele de supraveghere (cele 2 unghiuri).

Am spus, e primul meu video, deci orice critica ma va ajuta pe viitor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traileru nu zice nimic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos....asteptam filmul...bafta tudy!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tocmai de aceea e trailer, sa te tina in suspans

 

 

 

 

Omu nu se plimba de colo in colo ci intra pe usa, merge la sertare si verifica ceva acolo insa e prins de camerele de supraveghere (cele 2 unghiuri).

Am spus, e primul meu video, deci orice critica ma va ajuta pe viitor.

 

Imi place cum gandesti ! Multi cand sunt criticati riposteaza. TIP : Daca tu zici ca sunt camere de supraveheat atunci adauga niste detalii ... ca sa para ca sunt camere de supravegheat nu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumos :))

abia astept filmul ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imi place cum gandesti ! Multi cand sunt criticati riposteaza. TIP : Daca tu zici ca sunt camere de supraveheat atunci adauga niste detalii ... ca sa para ca sunt camere de supravegheat nu ?

 

Am reusit sa "repar" ceva ... Nu e chiar stralucit, ca doar am editat putin videoclipul precedent, cu un tutorial gasit pe youtube ...

 

watch?v=YIDUWAlGK4A

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu te referi la Secretul ala cu daca te gandesti universu aude si se indeplineste?

 

Nu prea am inteles ce ai vrut sa zici ... Dar...

Tipu' ala are un secret ... Stie un lucru pe care altcineva nu il stie ...

O sa vedeti in film (sper sa il mai fac, deoarece acum s-a bagat si data si arata urat in filmulet ... nu era de ajuns ca strica ceasu' <vedeai cand era filmat> mai strica si data) :))

 

eGaming sa:mp 2w5uk2q.jpg server pentru filme

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte reusit , daca nu ai fi zis "foarte secret" era chiar interesant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copy/paste = Romania .

 

"comin' soon" nimic nu va iassa original

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coming soon = In curand ... Nu vad care e problema ta ... Daca inca nu e scos, ce vroiai sa zic?

Copy/paste de unde ? :P La faza cu "coming soon"? :( Hai ca ma faci sa rad...

E ca si cum as spune "Ma duc sa cumpar paine" si vi tu si zici "Uuu, ai copiat fraza asta".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...