Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MikeyDarkAngel

Bancuri - Mikey

29 posts in this topic

Frumusele

Cika:Stiti bancu ala cu masina rosie? vil spun?Poi nici eu nu l stiu dar imi place culoarea :yay:)

Prietenia intre femei:

O femeie nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotului ca a dormit la o prietena. Ca sa verifice, el a sunat la cele mai bune zece prietene ale nevestei. Nici una nu stia nimic despre cele intamplate.

Prietenia intre barbati:

Un barbat nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotiei ca a dormit la un prieten. Ca sa verifice, ea a sunat la cei mai buni 10 prieteni ai sotului. Opt dintre ei au co

Patru unguri si 4 romani pleaca cu trenul de la Cluj la Bucuresti. In gara, ungurii isi iau fiecare bilet, romanii isi iau toti un singur bilet. In tren, cand vine nasu`, ungurii dau biletele, iar romanii se ascund in WC. Bate nasu in usa WC-ului, iese o mana cu biletul, il composteaza nasu' si pleaca.

La intoarcere, ungurii iau un singur bilet, romanii nici unul. In tren vine nasu`, ungurii se ascund in WC; se aude un ciocanit in usa, iese o mana cu biletul , "nasu`" ia biletul dupa care se aude o voce :

- Hai baieti, c-am facut rost de bilet...

Un pitic merge intr-un bar :

- un suc va rog!

... nimic..sare in sus ...

-un suc va rog!

... nimc... mai sare o data...

-un suc va rog!!!

..NIMIK... suparat piticul se urca pe un scaun si se uita in partea celalta de bar... si ce vede?

un alt pitic pe cealalta parte:

- fanta sau cola?...

-fanta sau cola ?

Tari ultimele bancuri :))

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.