Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

George Mihai

[Closed] Un nou Red Faction in 2010 ?

Recommended Posts

Brian Farrel, CEO al THQ, a anuntat intr-o decalaratie de presa ca sequel-ul titlului Red Faction: Guerrila este programat pentru lansare in anul fiscal 2011, care incepe pe 1 aprilie 2010 si se incheie pe 31 martie 2011. Astfel, este posibil ca noul Red Faction sa fie lansat chiar in perioada de sarbatori a anului 2010. Fara sa se cunoasca prea multe amanunte despre actiunea noului joc, sfarsitul jocului Red Faction: Guerrila ne poate indica faptul ca EDF (Earth Defense Force) mai are ceva de zis pe planeta Marte.

 

Red Faction este o serie lansata de Volition si THQ in 2001, actiunea sa avand loc in viitor, atat pe Marte cat si pe Pamant (Red FAction 2). Red Faction: Guerrila este al 3-lea joc al seriei, fiind lansat de THQ pe data de 2 iunie 2009

 

Wizoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU e frumos jocu parerea mea...grafica e slaba se putea si mai bine...poate cel din 2010 o sa fie mai frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites
NU e frumos jocu parerea mea...grafica e slaba se putea si mai bine...poate cel din 2010 o sa fie mai frumos

IDEM .

 

 

PS - Crezi ca cel din 2010 va fi mai frumos ? :)) Eu unu nu prea cred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea ... nu stiu , am vazut poze pe net , nu e genul meu de joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De obicei jocurile avanseaza .

Este adevarat ca acesta nu a fost cel mai deosebit joc la grafica ma refer , dar nu era nici foarte ,foarte slab .

Cine stie poate ca o sa ne uimeasca urmatorul numar al jocului cel 2011 . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...