Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eleodor

Lady Gaga

Recommended Posts

N-o ascult pe individa,nu stiu decat ca are succes...va las pe voi sa o catalogati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place la Gaga ca este originala si felul in care arata si se imbraca.

 

Acesta este ultimul videoclip al lui Lady Gaga in colaborare cu Beyonce:

watch?v=GQ95z6ywcBY&feature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum canta..sau melodiile ei ..praf rau...dar cum arata :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

are cocosel sau nu ? :) .Oricum stilu de a se imbraca il are tare ,se imbraca cum vrea ea no intereseaza ce spun alti asta e de laudat multi nu fac asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda este naspa mel , dar arta super ea :)=))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se imbraca ciudat, nu imi place deloc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totusi imbracamitea ei nu ma atrage , are anumite gusturi foarte ciudate , dar anumite melodii interpretate de ea imi plac , ca de exemplu : ''Bad romance'' sau ''Paparazzi'' . Are voce dar nu imi place stilul ei de a se purta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodiile sunt reusite...

Iar cum se imbraca ... e doar scenariu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi plac melodiile ei doar ca se imbraca cam urat atata tot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate vouă vi se pare ciudat stilul ei de a se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Last Video : Alejandro

 

youtubelogogn4.png Video YouTube

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" src="<object width="640" height="385"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" width="400px" height="400px">

 

Are niste piese superbe, mie imi plac. Oricum, ultimul video este foarte controversat datorita homosexualitatii, asa ca va las pe voi sa decideti :-j .

 

"Cel mai nou videoclip Lady GaGa, Alejandro, a primit feedback negativ din partea Ligii Catolice, deoarece abuzeaza de simbolurile Bisericii Catolice.

 

Bill Donohue, reprezentantul organizatiei, sustine ca GaGa nu este altceva decat o copie a Madonnei si expresia decadentei americanilor.

 

Lady GaGa este copia fidela a Madonnei, care se zvarcoleste printre barbati dezbracati si abuzeaza de simbolurile catolice – intotdeauna de simbolurile catolice – in timp ce behaie dupa Alejandro de suficiente ori pentru a-ti provoca greata. Imbracata ocazional in calugarita, cu haine glossy, Madonna wannabe ne arunca in ochi cruci, inghite un rozariu si reuseste sa fie violata de prietenii ei sado-masochisti. Asadar, acum ea a devenit o emblema a decadentei americane, a declarat Bill Donohue despre Alejandro, potrivit examiner."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladi Gaga mi se pare o cantareata foarte buna :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodia asta e super, e geniala :X.

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumoasa melodia asta chiar imi place desi nu prea ascul lady gaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lady GaGa ii o artista extraordinara,are o voce buna si ea ii buna :)) .Dar toti artisti sunt diferiti unul de altul.Ea ii cu mult mai diferita si asta atrage publicu sa ii cumpere albumele,sa mearga la concerte,sa fie o nebunie totala.Mie imi place tot la ea,cel mai mult imi place ca ii unica si desigur muzica care dupa parerea mea ii foarte buna. =)) pentru tot ce face.Si nu uitati =>Lady GaGa => :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

V-as ruga sa va uitati cum arata in Video ... si cum arata in realitate ..parca e mama in realitate..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...