Jump to content
Sign in to follow this  
Radu_Toretto

Discutii / probleme / pareri PC Games

Recommended Posts

Eu nush care sa-l descarc.Dar am downloadat Call of DUty 4 Modern.Warfare si nu imi merge deoarece imi apare eroarea respectiva..:|..

Vroiam sa joc si eu online.

Sistemul meu este acesta:

 

Computer:

 

Amd(Sempron145 Processor 2.81 Ghz,

2.00 GB of RAM

Placa video GeForce 8400 GS 1024 MB

 

Sa fie din cauza sistemului?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nush care sa-l descarc.Dar am downloadat Call of DUty 4 Modern.Warfare si nu imi merge deoarece imi apare eroarea respectiva..:|..

Vroiam sa joc si eu online.

Sistemul meu este acesta:

 

Computer:

 

Amd(Sempron145 Processor 2.81 Ghz,

2.00 GB of RAM

Placa video GeForce 8400 GS 1024 MB

 

Sa fie din cauza sistemului?

Este cat de cat ok configuratia. Iti ruleaza decent.

Vorbim pe PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu o problema. Vreau sa instalez GTA IV si nu pot imi arata asa

Dau accept si imi aprea sa dau Finish .. Ce sa fac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze de duble-post dar am gasit ( cred ) problema. Cred ca este de la windows

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este clar ca jocul a gasit o incompatibilitate, doar iti si spune in poza a 2-a.

Cauta un Windows bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu o problema cu jocul " Minecraft ".

Uitati ce imi face :| :

Edited by SweetDreams

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos jocul Assasins Creed 6 ,lam incercat merge frumos ,chiar imi place

 

Warn Up

Post aiurea. Abia se lanseaza 5 in toamna si tu ai jucat 6.

Edited by Radu_Toretto
warn up

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, daca joaca careva Combat Arms imi poate spune si mie cineva aici ce trebuie sa scriu ?

http://s13.postimage.org/7u0vj4y5z/untitled.png

Am scris username, parola ... apas enter nu apare nimic.

 

Acolo trebuie sa scrii numele caracterului.

Nu ar trebuii sa iti apara negru. Incearca sa schimbi windows. Am avut si eu problema asta, am schimbat windows, si a mers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acolo trebuie sa scrii numele caracterului.

Nu ar trebuii sa iti apara negru. Incearca sa schimbi windows. Am avut si eu problema asta, am schimbat windows, si a mers.

Am scris numele caracterului, am scris toate felurile de prostii dar tot nimic cat despre schimbatul windows-ului, nu merita :-j poate il schimb si tot asa va ramane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos jocul Assasins Creed 6 ,lam incercat merge frumos ,chiar imi place

 

Care Assassin's Creed 6 amice ? Nici 5 nu a fost inca lansat si tu ai jucat 6 si iti place.

http://forum.egaming.ro/topic/94560-news-assassins-creed-iii-primele-detalii/page__gopid__1098201#entry1098201

 

Warn Up

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o problema cu pes 2012 l-am instalat , intru in el merge pana la un momentdat cand tre sa dau next la ceva de genu "edit your avatar"..si ma scoate din joc

am instalat de 2 3 ori am luat alte 2 torrente dar e aceeasi problema

http://i.imgur.com/iE2Yh.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chihaia ai incercat un alt crack , incearca alt crack sau cauta un alt pes 2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine are CD-key de NFS pro street .?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine are CD-key de NFS pro street .?

Citeste regulamentul.

Warn Up.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am nevoie de ajutor. Cand incerc sa deschid GTA IV, imi apare aceasta eroare: http://i45.tinypic.com/ogz7lw.jpg

Apoi, dau ok si imi apare asta: http://i47.tinypic.com/5etu87.jpg

 

Instaleaza .NET framework si DirectX ultima versiune suportata.

Fa update la driverul placii video, de pe site-ul producatorului, nu alte nebunii de drivere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o problema la sa-mp , pc ul este bun pentru ca imi merge perfect crysis 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o problema la sa-mp , pc ul este bun pentru ca imi merge perfect crysis 2.

 

Si vrei sa ghicim noi ce problema ai la SA:MP ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea e ca nici eu nu stiu ce are, primesc vechiul prieten CRASH. Mi-l da pe orice server intru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea e ca nici eu nu stiu ce are, primesc vechiul prieten CRASH. Mi-l da pe orice server intru.

Exista 3 mari posibilitati :

 

1. Ai folosit / folosesti hack-uri. Automat apar probleme la run-ul jocului. Iti da crash-uri, erori, iti iese din joc.

2. Ai instalat moduri / skinuri / fonturi / sunete (and shit) si ceva nu este compatibil, nu se potriveste undeva si de aici crash.

3. Ai luat o versiune aiurea de San Andreas, facuta de nu stiu ce mare hacker in hanbarul secrect al strabunicii.

 

Sfatul meu :

Dezinstaleaza tot ce tine de San Andreas / SA:MP. Dupa dezinstalare stergi (manual) tot ce a mai ramas de pe urma jocului. Nu uita de folderul din My Documents (GTA San Andreas User Files).

Descarci .NET Framework si il instalezi. Faci update la DirectX la ultima versiune.

Descarci un San Andreas versiunea 1.2 standard, adica exact cum a fost scos de producator, nu modat de nu stiu care mare hacker. Il instalezi, dupa care descarci clientul SA:MP 0.3e (ai link-uri puse la anunturi administrative Sa:Mp) si il instalezi si pe acesta.

 

Vezi dupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o problema la Fifa Manager 12 , Live Season , ma conectez si spune sa activez Live Season de pe Origin , acolo nu am gasit , la instructiuni pe site-ul fifa spune pe EA sa activez nici acolo , putin ajutor ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Cum as putea sa am Half-Life 2 pe Steam. Vreau sa spun ca am versiunea non-steam dar este un mod numit Synergy care merge tot de pe Steam. Daca nu ai Half-Life 2 instalat pe Steam, Synergy nu merge. Imi puteti spune de unde pot lua acest joc si sa il instalez pe Steam? Am cautat pe internet dar nu am gasit nimic. Cu 10$ sau fara, tot aia e. Daca linkurile nu sunt permise aici, astept un PM.

 

Multumesc.

Edited by Blazing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o problema la Fifa Manager 12 , Live Season , ma conectez si spune sa activez Live Season de pe Origin , acolo nu am gasit , la instructiuni pe site-ul fifa spune pe EA sa activez nici acolo , putin ajutor ?

Daca nu ai jocul original, nici sa nu te gandesti sa nu intalnesti diverse probleme pe parcurs.

Eu unul nici nu am rulat acest joc, nu stiu despre ce este vorba. Sorry.

 

Salut. Cum as putea sa am Half-Life 2 pe Steam. Vreau sa spun ca am versiunea non-steam dar este un mod numit Synergy care merge tot de pe Steam. Daca nu ai Half-Life 2 instalat pe Steam, Synergy nu merge. Imi puteti spune de unde pot lua acest joc si sa il instalez pe Steam? Am cautat pe internet dar nu am gasit nimic. Cu 10$ sau fara, tot aia e. Daca linkurile nu sunt permise aici, astept un PM.

 

Multumesc.

De ce nu intri pe forumul lor, forumul oficial Steam : http://forums.steampowered.com/forums/ si intrebi acolo.

Eu personal nu am avut niciodata Steam si nu te pot ajuta din pacate. Doar daca cunosc detalii alti useri care mai frecventeaza pe aici.

Dar cel mai sigur si eficient intrebi pe forumul lor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jocul original , insa nu am gasit nicaieri , unde pot activa , voi cauta maine , daca il voi gasi , voi posta poza sau link pentru a reusi si alti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...